Přijímačky v pohodě? Víme, jak na to!

Naše příprava není obyčejný e-learning. U nás zažijete stejnou atmosféru jako u ostré zkoušky!

Natrénujete práci s časovým limitem (stejným jako u ostrých přijímaček) a nervozitou. Budete vědět, jak vyplnit záznamový arch (používáme vlastní, připravený dle formátu CERMAT) a díky našim radám a tipům zvolíte pro vás tu nejefektivnější testovou strategii! To je příprava na přijímačky v pohodě s To dáš!

1. Přijímačky v pohodě s To dáš!

V To dáš! se snažíme poskytnout deváťákům komplexní přípravu na přijímačky, aby je zvládli co nejlépe a maximalizovali tak své šance na přijetí na vysněnou střední školu. Učíme žáky pracovat s vlastní chybou a zlepšovat se. Poskytujeme podporu jak žákům, tak i rodičům, a předáváme jim ty nejdůležitější informace naživo, online na našich vysíláních, ale i přes e-maily nebo sociální sítě.

Chceme, aby šel deváťák k přijímačkám s tím, že ví, co ho čeká, zvládne stres, v pohodě se vejde do časového limitu a nedělá mu starosti vyplnění záznamového archu. Drtivá většina deváťáků k nám chodí opakovaně a pak přesně ví, jakou testovou strategii v Den D zvolí.

Abyste si mohli v pohodě naplánovat svou přípravu na přijímačky, nabízíme 3 formy zkouškových dní, které můžete libovolně kombinovat.

záznamový arch
propiska

2. Jak se v pohodě připravit přijímačky?

Chcete se důkladně připravit a zvládnout přijímačky v pohodě? K tomu je potřeba se nejen doučit látku, ale také se naučit zvládat veškeré specifické dovednosti ke zkoušce, práci s časem a nervozitou. V To dáš! vám s tím pomůžeme!

Díky videorozborům nebo doučování ve škole se zaměříte na práci se svými chybami a doučíte se, co nechápete. Při pravidelných návštěvách našich přesných zkouškových simulací lépe zvládnete nervozitu, budete vědět, jak nejlépe test řešit a nechybovat v záznamovém archu!

2.1. Naše příprava vs. obyčejný e-learning

🏫 Příprava s To dáš!

 • Přesná simulace přijímaček ve škole.
 • Reálná práce se záznamovým archem (při nesprávném označení 0 bodů jako u ostré zkoušky).
 • Podrobné rozbory a doučování přímo k testům.
 • Cílený trénink přesně na přijímačky.
 • Simulace stresu a atmosféry zkoušky.
 • Interakce, dotazy a zpětná vazba přímo od učitelů.

💻 E-learning

 • Pouze z domova od počítače.
 • Pouze klikání odpovědí na počítači, nikoliv práce s archem, který je stěžejní.
 • Často pouze obecný výklad.
 • Procházíte se bloky učiva.
 • U klikacích testů a procvičování doma nenavodíte atmosféru.
 • Obtížnější poskytování zpětné vazby a zodpovídání konkrétních dotazů.

3. Přijímačky v pohodě 2024

Chceme, abyste i přijímačky v roce 2024 zvládli v pohodě! Máme pro vás aktuality k přijímacím zkouškám 2024 a přehled všech změn na jednom místě!

3.1. Přijímačky v pohodě řešení 2023

Řešení ostrých přijímaček 2023 i nejčastější chyby a nejtěžší otázky včetně videorozborů najdete zde. Každý rok po prvním řádném termínu odhadujeme, co by se mohlo objevit v přijímačkách další den. Vloni nám odhad vyšel vskutku dobře, mrkněte se!

3.2. Přijímačky v pohodě 2024 řešení

I pro rok 2024 pro vás samozřejmě připravíme podrobné řešení přijímačkových testů. Letos budou deváťáci nově psát CERMAT testy v řádném termínu v pátek a v pondělí (12. a 15. dubna 2024). O víkendu se tedy budou moci ještě doučit třeba to, co na základě našich zkušeností a obsahu testu v pátek odhadneme pro druhý termín v pondělí!

To dáš! Testy nanečisto pro přijímačky najisto! 

Loni u přijímaček uspělo 96 % našich absolventů*, celkem jsme pomohli již více než 23 000 spokojeným deváťákům a deváťačkám** a pomůžeme i tobě! ✅

100% simulace přijímací zkoušky – jak prezenčně, tak on-line (distančně). Každý víkend až do dubna. 

Místa se rychle plní.

Více o přípravě na přijímačky Koupit Přijímačky nanečisto

To dáš! Přijímačky nanečisto

přijímačky v pohodě

*Zdroj úspěšnosti: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.Zpracovávám objednávku