Přijímačky nanečisto každý víkend až do ostrých zkoušek

Přijímačky nanečisto každý víkend až do ostrých zkoušek

Chcete se s námi připravovat příští školní rok?

Termíny pro školní rok 2022/23 zveřejníme letos v srpnu. Budeme moc rádi, když se na přijímačky budete připravovat s námi a připojíte se ke stovkám spokojených deváťáků (a jejich rodičů). Pokud si chcete být jisti, že se k přípravě dostanete jako první, tak se zapište na naši čekací listinu.

Zaplněné termíny a čekací listina

❗️ Naše kapacity se většinou rychle plní. Pro přehledné zobrazení volných míst využijte vpravo filtru „jen volná místa“.

Pokud máte zájem o některý z již plných termínů, v osobní zóně žáka můžete využít funkce čekací listiny – pokud se termín uvolní, budete obratem upozorněni. Koncem týdne (čtvrtek, pátek) se z důvodu nemoci a karantén mnoho žáků omlouvá, na této stránce a v osobní zóně uvidíte, zdali máme místo a pokud ano, můžete se přehlásit nebo se obraťte na nás a rádi vás přehlásíme.

Jak funguje volba termínů

Nabídka je rozmanitá – můžete chodit každý víkend, většinu víkendů či jen párkrát / jen jednou. Můžete kombinovat prezenční, kombinovanou i plně distanční formu v rámci jednoho předplatného.

Jsme flexibilní – Termíny si vybíráte volíte dle svých časových možností (krok číslo 3 v košíku). Termíny i formu účasti můžete libovolně měnit i po dokončení nákupu ve své osobní zóně či telefonicky nebo e-mailem.

Změnit termín konání i formu konání můžete vždy až do čtvrtka 12:00 před daným víkendem, kdy se zkouškový den koná.

Důležité milníky

📆 Google a iCal kalendář s termíny i důležitými milníky pro školní rok 2021/22 je k odběru zde.

Čekací listina pro školní rok 22/23

KapacitaZpracovávám objednávku