Doučování na přijímačky

Příprava na CERMAT matematiku a CERMAT český jazyk

Připravte se na přijímací zkoušky pomocí 100% simulace testů a následného doučování (60 minut z matematiky a 60 minut z ČJ). Místa se rychle plní.

To dáš! Přijímačky nanečisto již 7 let doučují žáky 9. tříd na přijímací zkoušky na střední školy
a čtyřletá gymnázia – a to jak prezenčně, tak distančně (online). Doučování z češtiny i z matematiky na přijímací zkoušky probíhají každý víkend (od listopadu až do dubna) prezenčně v Praze či distančně odkudkoliv. Přidat se můžete kdykoliv, každý víkend na vás čeká jiné testové zadání, vždy však přesně dle formátu Cermat.

Naše doučování matematiky a doučování českého jazyka na přijímačky je důkladně propracované a velký důraz klademe na testovou strategii. K přijetí na vysněnou školu jsme naší propracovanou on-line přípravou pomohli již více než 23 000 spokojeným deváťákům a deváťačkám**. S námi neriskujete – 96 % našich deváťáků uspělo u přijímaček!* S námi přijímací testy z matematiky i přijímačky z češtiny prostě dáte!

Rodiče slaví dceřino přijetí na sš.

96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.* 74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, protože byli přijati na obě střední školy.*

Co říkají rodiče

Ověřená recenze (porovnání osobních údajů s interní databází).

„Zaujalo mě a přišlo mi velmi dobré, že když test napíši, tak mám poté přístup k videorozboru, kde je vše úžasně vysvětlené 🙂 a pokud jsem se přece jen chtěla na něco doptat, tak jsem měla přístup i k webináři, kde byli velmi ochotní učitelé a krásně vše vysvětlili. Myslím si, že Váš program je ta nejlepší cesta k přípravě na SŠ. Budu doporučovat všem budoucím deváťákům!“

Rodiče naší absolventky Anežky

Více recenzí rodičů

Více o přípravě na přijímačky

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.

Od To dáš! víme, kolik bodů potřebujeme pro přijetí na svoji vysněnou školu a vím, jak body získám.

Už žádné drahé a nudné učebnice, žádné nejisté rodičovské doučování po večerech. S klidem víme, že je o přípravu kompletně postaráno.

Na přednášce pro rodiče jsme se dozvěděli vše důležité, co musíme jako rodiče tento rok vědět. Dění okolo zkoušek sleduje To dáš! za nás.

Dívka vyplňuje test.

Mám pevné místo pro přípravu v kalendáři. To dáš! mi nedovolí se na učení vykašlat, všichni jsou na mě milí a podporují mě.

Vím, jak zvládnout stres a rozvrhnout si čas. Získané sebevědomí, testová strategie i schopnost plánovat si učení se mi bude hodit i nadále – třeba u maturity!

Víme, co děláme a na vaši vysněnou školu vás dostaneme.

Koupit Přijímačky nanečisto

Konkrétní den přípravné zkoušky si můžete vždy
zvolit v rámci své osobní zóny po dokončení nákupu.

Zobrazit všechny termíny Koupit Přijímačky nanečisto

Při nákupu v e-shopu si sami vybíráte termíny i formy účasti, které vám vyhovují. Každý víkend se píší jiné originální testy. Přijímačkový den můžete absolvovat v prezenční formě či plně distančně.

Kluk vyplňuje test.

Napíšete si testy z českého jazyka a z matematiky za stejných podmínek jako u „ostré“ zkoušky. Celým procesem vás provede náš živý průvodce, který vám kromě zadání testů a pravidel zkoušky předá i naši unikátní strategii efektivního řešení testu. Navíc obratem zodpoví jakékoli dotazy. Myslíme na všechno – u distanční varianty máte přesnou časomíru a autentický šum třídy.

Zkušení a přátelští učitelé vysvětlí správný postup řešení, prozradí, jak různé druhy úloh řešit a zodpoví všechny dotazy. Na každý předmět je 60 minut. Vybírat můžete mezi prezenční výukou ve škole či videorozborem na doma, ke kterému se můžete kdykoli vrátit. V osobní zóně se navíc můžete podívat, kolik bodů jste z jednotlivých přijímačkových dní nanečisto dostali a sledovat tak svoje zlepšování. Více o doučování matematiky se dozvíte zde, více o doučování z českého jazyka pak zde.

Na konci přijímačkového dne máte všechny testové materiály k dispozici – opravené záznamové archy, testová zadání a klíče se správým postupem řešení.

V on-line osobní zóně máte přehled svých výsledků, porovnání s ostatními účastníky i bodové hranice jednotlivých škol.

Graf zobrazující body z testu z matematiky.

Kromě nákupu 1 termínu nabízíme také zvýhodněné balíčky
s více termíny. Ze zkušenosti víme, že po 5 testech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

1 účast

750 Kč

750 Kč za 1 účast

5 účastí

3 700 Kč

740 Kč za 1 účast

10 účastí

7 200 Kč

základ

15 účastí

10 690 Kč

beru to vážně

Neomezeně

14 900 Kč

sezóna 2023/2024

Kromě 100% záruky spokojenosti
máte i plnou flexibilitu.

Koupit Přijímačky nanečisto

Po zakoupení můžete v rámci našeho předplatného termíny i formu přípravy libovolně měnit. Kromě prezenční nabízíme i distanční Přijímačky nanečisto.

Můžete tedy přijít několikrát k nám do školy na Praze 4 a vyzkoušet si atmosféru zkoušky přímo ve třídě.

Zkuste doučovaní formou Přijímaček nanečisto!

Jedinečná simulace, vysvětlení postupu řešení od přátelských učitelů a okamžitá zpětná vazba,

Koupit Přijímačky nanečisto

Zobrazit další recenze

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.Zpracovávám objednávku