Recenze na To dáš! Přijímačky nanečisto

To dáš! je unikátní příprava k přijímacím zkouškám na střední školu, kterou pozitivně ohodnotili už tisícovky účastníků

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc, syn se dostal na obě školy a může si vybírat. Určitě doporučuji, bez vás by to nejspíš neklaplo. Ještě jednou díky.

Klára K.
Číst recenze

Nejlepší recenzí jsou jasné výsledky.

Jaké jsou ty naše?

Přes 18 000 absolventů do roku 2022 prošlo naší přípravou**.

96 % našich absolventů se dostalo alespoň na jednu vybranou střední školu**.

70 % našich absolventů nich se dostalo na obě vybrané střední školy*.

*Zdroj: dotazníkový průzkum mezi 891 absolventy, bez omezení výběru ze strany tazatele, ve dnech 10.6.-10.7.2022. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Sdělení obsahuje informaci o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

**Jedná se o počet absolventů za šestiletou historii projektu.

Požádali jsme o zpětnou vazbu na To dáš! přijímačky nanečisto naše absolventy.

Co o nás řekli?

Hodnocení a ohlasy na přípravu na přijímací zkoušky To dáš!

Z několika stovek kladných doporučení vybíráme

Ráda bych Vám všem poděkovala za neocenitelnou podporu, skvělou přípravu, skvělá videa a online přenosy, které nám tolik pomohly k přijetí na vysněnou školu. Všem doporučuji a věřte, že to jsou dobře investované peníze do budoucnosti našich dětí. Nenechte se zlákat levnějšími „přípravkami“, protože jejich systém určitě nebude tak propracovaný jako u „to-dáš“!!!

Nikola K.

S celkovým přístupem, testy, webinářem i poskytovanými informacemi jsme byli moc spokojeni. Syn zjistil při zkušebních testech své slabiny i přednosti a mně ušetřila tato příprava mnoho času i nervů. Měl zaplaceno 10 testů, které absolvoval vždy v neděli. Vyplatilo se a byl přijat na obě školy, které si vybral. Za nás super.

Gabriela R.

Pokud bych chtěl napsat krátkou recenzi, tak každému kdo chce zvýšit šance na přijetí na střední školu velmi doporučuji. Pokud bych se měl trochu rozepsat, tak je to velmi dobře vymyšlené, výborně zorganizované, skvělý osobní přístup, řeší se nejenom příklady, ale také taktika a strategie. Skvělé jsou on-line semináře pro rodiče – spousta rad, doporučení apod.
Moc díky 🙂

Vita M.

Skvělá forma přípravy na přijímací zkoušku. Mohu jedině doporučit. Perfektní organizace jak prezenčních tak i distančních přijímacích zkoušek nanečisto. Ocenili jsme i další podporu – tipy na přijímačky pro sudenty i rodiče. Využili jsme i samostatné testy navíc, mimo termíny zkoušek. Syn se dostal na obě střední školy a mohl si vybrat. Moc děkujeme, přínos To dáš byl na tomto úspěchu významný.

David N.

Obrovský dík za neuvěřitelnou péči, profesionalitu, motivaci, osobní přístup ke každému. A zároveň velkou empatii a humor :-). Tady není absolutně co vytknout, od komunikace, přes samotnou organizaci…klobouk dolů. Musím říct, že jsme vás vnímali doma téměř už jako rodinu.
Všechny učební materiály byly perfektně připravené, vše srozumitelně a názorně vysvětlené (díky vám dcera doháněla matematiku z covid online školního vyučování) a hlavně se k testům dcera mohla kdykoliv vracet.
To samé pak zkoušky nanečisto u vás na škole – špičková organizace, opravy testů okamžitě s následným vysvětlením. Dcera se díky vám dostala i při velké konkurenci na střední školu kam chtěla. Byla to dřina, ale stálo to za to. Jste úžasní a moc vám za vše děkujeme. Už pro vás chystáme naše další potomky :-). Mějte se krásně.

Linda V.

„To dáš“ nemá konkurenci. Připraví na zkoušky formou simulace zkoušek, tak jak opravdu na středních školách probíhají, domýšlí každou podrobnost. Děti se naučí, jak vyplňovat archy, „taktiku boje“, takže je nepřekvapí situace technického rázu, kterými by u zkoušky ztrácely drahocenný čas. Po testech probíhají rozbory. Navíc je jim učivo i dovysvětlováno.Náš vnuk měl 10 sobotních lekcí před zkouškami.Úcastnil se prezenční formy přípravy.Možno absolvovat i online.Nám vyhovovaly prezenční lekce kvůli atmosféře zkoušky. Velmi si cením lektorů, kteří radili, pomáhali i rodičům, co, jak a kdy udělat, vyplnit, poslat. Abych to uzavřela.Můj vnuk se dostal na obě zvolené IT školy, kde byla opravdu velká konkurence. Jsem přesvědčena, že na tom mají lví podíl tyto kurzy. Nejmilejší byly povzbuzující SMS i v den zkoušek. Z celého srdce děkuji celému týmu a mohu jen vřele doporučit.Odpadne vám starost, jak donutit puberťáky pravidelně se připravovat ke zkoušce.

Jarmila P.

Děkujeme za přípravu na přijímačky. Kurzy byly skvěle zorganizované, studenti byli výborně motivováni. Informace pro rodiče a podpora těsně před zkouškami naprosto výtečné. Ať se i nadále daří.

Jana D.

Všem bych moc doporučila, moc mi to pomohlo. Chodila jsem tam moc ráda a poznala jsem tam jak skvělé spolužáky, tak skvělé organizátory! Doporučuji 6/5.

Eliška J.

Úžasná příprava na přijímací zkoušky. Vše dokonale propracované. Dcera absolvovala pouze 9 distančních testů a i přesto se dostala na obě školy. Její umístění bylo v první desítce na obou školách. Nejlepší investice, které nebudu nikdy litovat. Po posledním testu nanečisto komunikace s to dáš nekončí. Byly nám zaslány správné odpovědi testů z ostrých přijímacích zkoušek. Ještě ten den odpoledne. Vše bylo dotažené úplně dokonce včetně vyplnění zápisového lístku. Děkujeme za podporu a perfektní přípravu. Pokud chcete, aby vaše dítě úspěšně složilo přijímací zkoušky. Tohle je to pravé. Věřte, že nebudete litovat. Ještě jednou moc děkujeme.

Lucie, P.

Další recenze

„Syn byl přijat na obě školy, obrovsky pomohlo, že od To dáš! věděl, kolik bodů cca potřebuje k přijetí. Měl natrénováno na zjištěný bodový zisk a už při čekání na výsledky jsme věděli, že to dal.“
Hana K.

„Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnávání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo). Když jsme byli nemocní, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl.”
Kateřina M.

„Syn si moc chválil výuku, která přesně vypíchla chybu a jak s ní pracovat. Vidět všechny typové úlohy byla jedna věc, ale bodové zlepšení ho vždy nakoplo.“
Jiří S.

„Perfektní rodičovský servis, který jsme nezažili na žádné škole ani kroužku, dění okolo zkoušek sledovali Todášovci komplet za nás.“
Zdeněk P.

„Komunikace To dáš! týmu byla úžasná, všichni ochotní, vstřícní, empatičtí. Nic není problém. Dvojčata se každý víkend vracela nadšená!”
Jana K.

Recenze To dáš přijímačy nanečisto

Koupit přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku