Recenze na To dáš!

To dáš! je unikátní příprava k přijímacím zkouškám na střední školu, kterou pozitivně ohodnotili už tisícovky účastníků. Kombinuje přijímačky nanečisto, vlastní výukové materiály a doučování pro ten nejefektivnější mix přípravy.

Jedná se o ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází).

Doporučujeme Vás všem našim známým, které čeká přijímací řízení. Ta zkušenost prožít zkoušku nanečisto synovi velmi pomohla. U “přijímačkách” byl klidný, nebyl ničím zaskočen, hned odpoledne sedl k Vašemu on-line vyhodnocení řešení a byl připraven na další den. Vrátím-li se k Vaší výuce, kladně hodnotil vyučující a jejich výklad řešení. Sám požádal o zakoupení dalších hodin. Systém objednávání i on-line vyhodnocení se nám hodil při skloubení hokejových tréninků a zápasů.  Moc Vám děkujeme za pomoc k úspěšnému zvládnutí přijímaček a přijetí na obě vybrané školy.

Rodiče našeho absolventa Adama

Číst recenze Koupit Přijímačky nanečisto

Nejlepší recenzí jsou jasné výsledky.

Jaké jsou ty naše?

Přes 23 000 absolventů do školního roku 2022/23 prošlo naší přípravou.**

96 % našich deváťáků uspělo u přijímaček.*

74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, protože byli přijati na obě střední školy.*

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.

Požádali jsme o zpětnou vazbu na To dáš! Přijímačky nanečisto naše absolventy.

Co o nás řekli?

Hodnocení a ohlasy na přípravu na přijímací zkoušky To dáš!

Z několika stovek kladných doporučení vybíráme

Jedná se o ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází).

Vysoká úroveň organizace, komunikace, pozitivní vztah studenta s vámi, dobrá atmosféra, naše nejlepší investice v poslední době. Skvělé!

Katarina J., maminka našeho absolventa

Náš deváťák udělal přijímačky z matematiky na plný počet 50 bodů a myslíme, že hlavně díky Vám, velice za přípravu děkujeme a máme ještě mladší dceru, takže za dva roky se určitě vrátíme :o).

Maminka našeho absolventa Marka

Skvělá psychická podpora jak v průběhu přípravy, tak před přijímacími zkouškami. Také rady k vytvoření si své strategie dceři pomohly. Měla svou strategii a lépe vše stíhala a méně se nervovala. Moc dobrý a citlivý přístup k dětem a umění zklidnit rodiče.

Rodiče naší absolventky Anety

Příjemně nás překvapil celý jízdní řád přijímaček – syna (jindy lempl) to chytlo natolik, ze sám za sebe bez nucení seděl před pc a čekal, až vše začne – jak ráno, tak odpoledne, také webináře..

Obzvláště se mi líbilo, jak prostě dokážete zaujmout i ty největší salámisty… pokračujte ve všem dál.

Maminka našeho absolventa Ondry

Zaujalo mě a přišlo mi velmi dobré, že když test napíši, tak mám poté přístup k videorozboru, kde je vše úžasně vysvětlené 🙂 a pokud jsem se přece jen chtěla na něco doptat, tak jsem měla přístup i k webináři, kde byli velmi ochotní učitelé a krásně vše vysvětlili. Myslím si, že Váš program je ta nejlepší cesta k přípravě na SŠ. Budu doporučovat všem budoucím deváťákům!

Rodiče naší absolventky Anežky

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem, vysvětlováním, upozorněním na co si dát u testů pozor….. skvělý přístup…. syn byl připraven hlavně na to, že časově oba testy stihne… vlastně znal celou strukturu testů, o což nám šlo…. děkujeme….

Rodiče našeho absolventa Adama

Překvapila mě účinnost, dcera se znatelně zlepšila a pravděpodobně díky této přípravě překonala trému a uspěla.

Rodiče naší absolventky Lucie

Naprostá spokojenost. Syna jsme díky vám vytáhli z 8 a 12 bodů na 37 37 u přijímaček.

Rodiče našeho absolventa Honzy

Perfektní organizace, vše 100% fungovalo, pozitivní přístup, suplování základní školy (syn se konečně naučil ty věci z matematiky a čestiny k přijačkám), skvělý formát, který děti používají (videa, online, soc. media), učitelé to prý vysvětlovali lépe než ve škole. Škoda, že to takhle nefunguje v českém školství!

Maminka našeho absolventa Christophera

Další recenze

Ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází):

Váš koncept se mi moc líbí. Děti si zvyknou na strukturu testu, zafixují si pracovní tempo, aby vše stihly, a seznámí se se všemi typy úloh. Mladší dcera říkala, že na ostrých přijímačkách nebyla ani moc nervózní, že si prostě napsala další z mnoha testů…
Maminka naší absolventky Pavly

Byla jsem příjemně překvapená Vaší péčí a zájmem, častým připomínáním termínů nedělních online zkoušek, podporou a povzbuzením sebevědomí do poslední chvíle před ostrou zkouškou, poté vyhodnocení testů v den přijímaček. Mile mě překvapilo, co vše jste pro děti dělaly, aby uspěly.
Rodiče našeho absolventa Martina

Jste hrozně milí a ochotní, ujišťovali jste nás a věřili jste nám. Teď víme, že jste měli pravdu. Dali jsme to!
Rodiče naší absolventky Klárky

Pokračujte dále, protože jste výborní, Luky se díky Vám dostal na školu a opravdu jste mu moc dali a doučili ho vše, co neznal…moc děkujeme
Rodiče našeho absolventa Lukáše

Osobní přístup, vaše velmi milé zprávy žákům, výborný výklad a vysvětlení, videorozbory jednotlivých testů, moc příjemné zpětné reakce, vstřícní pracovníci na infolince – prostě absolutně fantastické!!!
Rodiče našeho absolventa Vojty

Koupit Přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku