Přijímačky nanečisto

Pravidelné zkouškové simulace, které potřebujete k přijetí na vysněnou SŠ.

Moc děkujeme, bez vás bychom to nedali. Skvělá pravidelná příprava, doučení, porovnání. Pomohly nám i přednášky pro rodiče. Naše nejlepší letošní investice.

Romana N. Praha

Skvělé. Syn byl naprosto nadšený. Lituje, že nemá stejný přístup učitelů ve své škole jako u vás. Dokonce se na výklad matematiky těšil! Děkujeme.

Martin M. Brno

Dcera vyzkoušela i jiné přípravky a tato byla bezkonkurenčně nejlepší. Nezahcuje, naučí pracovat s časem i stresem. Vrátíme se za 2 roky s mladší sestrou!

Jana B. Ústí nad Labem

Recenze dalších rodičů

Nabízíme 3 formy zkouškových dní

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto vedle prezenční formy nabízíme také možnost prezenční kombinované nebo distanční formy testu a výuky (která se hodí pro koho?). Vřele doporučujeme všechny tři formy kombinovat!

Tabulku můžete posouvat doprava.
I. Prezenční forma
testy + rozbor úloh ve škole
Co vás čeká
II. Prezenční kombinovaná forma
testy ve škole + videorozbor doma
Co vás čeká
III. Distanční forma
testy + videorozbor doma
Co vás čeká
Místo konání moderní škola v Braníku
(Praha 4)
moderní škola v Braníku
(Praha 4)
doma
(celá ČR)
Čas konání každá SOBOTA a vybrané NEDĚLE
9:00 – 13:50 a 10:00 – 14:55
Jaký je harmonogram dne?
každá NEDĚLE
9:00 – 11:50 a 10:00 – 12:50
Jaký je harmonogram dne?
každá NEDĚLE
8:55 – 13:15 či po vlastní ose kdykoliv
Jaký je harmonogram dne?
Jak si napíšete test ve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkoušky ve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkoušky doma, a to v do detailu promyšlené simulaci za stejných podmínek jako u ostré zkoušky
Formát výuky 2x 60 minut u nás ve škole s našimi učiteli 2x kompletní videorozbor, k dispozici neomezeně až do konce školního roku 2x kompletní videorozbor, k dispozici neomezeně až do konce školního roku
Možnost doptat se učitele přímo při hodině během živých webinářů (ČJ a M) v neděli odpoledne během živých webinářů (ČJ a M) v neděli odpoledne
Co vždy získáte
 • testové materiály – 2x testové zadání, 2x arch, 2x klíč s postupem řešení, 2x bodovací arch s instrukcemi
 • stravitelné vysvětlení úloh – látku konečně pochopíte
 • strategii psaní textů -– zvládnete nervozitu i práci s časem
 • žebříček umístění – bodovou hranici pro přijetí na vysněnou SŠ a nejpřesnější anonymní srovnání s více než 70 000 deváťáky
 • podporu 24/7 – helplinka, přednášky pro rodiče, pravidelné webináře pro studenty
 • garanci 100% spokojenosti – pokud nebudete spokojení, obratem vrátíme celé kurzovné
Cena
 • cena za účast je stejná pro prezenční, distanční i prezenční kombinovanou formu
 • všechny tři formy lze libovolně kombinovat i měnit v rámci jednoho předplatného
 • od 640 Kč za jeden termín
Koupit přijímačky nanečisto

Proč právě naše přijímačky nanečisto?

📈 Skokové zlepšení v testech

Naši žáci se v průběhu naší přípravy To dáš! Přijímačky nanečisto na jednotnou přijímací zkoušku od Cermatu postupně zlepšují. Často u nás začínají pod 20 body a ostrou zkoušku pak napíšou na 40 a více bodů. Vyzkoušejte si přijímací zkoušky nanečisto také! Díky naší unikátní databázi hranice přijetí na SŠ navíc přesně víte, kolik bodů potřebujete k přijetí.

✅ S naší přípravou neriskujete

Ručíme za Vaši spokojenosti – nebudete-li spokojení, vrátíme plnou cenu přípravy na přijímačky! Přijďte si k nám nanečisto přijímačky na SŠ napsat. S naší přípravou opravdu neriskujete, v minulém roce úspěšnost našich žáků u přijímaček na SŠ přesáhla 96 %! 

😊 Zbavíte se stresu u zkoušky

Již šestým rokem připravujeme žáky 9. tříd na přijímací zkoušky a testy Cermat (matematika a český jazyk). V rámci jednoho přijímačkového dne nanečisto Vás čeká autentická simulace ostré jednotné zkoušky (testy) i doučování na přijímačky od zkušených pedagogů. Zažijte si zkouškovou atmosféru nanečisto, ať Vás u ostrých zkoušek nic nepřekvapí!

Přijímačky? S námi to dáš!

Koupit přijímačky nanečisto

To dáš! Klub

To dáš! Klub je nadstavba našich přijímačkových dní. Cílem je udělat přípravu pro deváťáky ještě o krok efektivnější, dynamičtější, zábavnější a udržet deváťáky po celý náročný školní rok motivované. 

Více informací

Jedná se o přístup do virtuálního rozhraní, kde deváťáky čekají procvičovací otázky zaměřené na problematickou látku, opakovací kartičky, rozbory chytáků, a stručné vysvětlení okruhů látky.

Kromě výukových materiálů pořádáme pravidelně přednášky a živá vysílání (koukněte, co pro vás máme) na témata, která dětem pomohou nejen u zkoušek. Čekají vás workshopy o efektivním učení, výběru školy, rozvržení přípravy, testové strategii, o duševní hygieně i o zvládání stresu. 

Přístup do Klubu mají automaticky zdarma všichni, kteří u nás mají celkem 10 a více kurzů.

Koupit přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto To dáš! – úspěšnost našich žáků

Témata živých vysílání a přednášek
Listopad VYKROČ SPRÁVNĚ: milníky, cíle a jasný plán přípravy
Listopad VÝBĚR SPRÁVNÉ STŘEDNÍ: nešlápněte vedle
Prosinec BOJ S NERVOZITOU: jak najít klid a pohodu
Leden NEZTRÁCEJ ČAS: plán přípravy a techniky efektivního učení
Únor TESTOVÁ STRATEGIE: osobní klíč k úspěchu
Březen ČASTÉ CHYBY & CHYTÁKY: co (ne)dělat
Duben DEN D MINUTU PO MINUTĚ: poslední chvíle do zkoušky
Duben PRVNÍ OSTRÁ ZKOUŠKA: co dělat zítra líp
Duben DRUHÁ OSTRÁ ZKOUŠKA: jak přežít čekání

Chci přístup do To dám! Klubu

Často se ptáte

Jak funguje výběr termínů? Co když to potřebuji změnit?

Vyberte velikost předplatného a už v procesu nákupu zvolíte termíny a formy účasti, které vám vyhovují. A protože se rodinné plány často mění, není problém cokoliv změnit (např. datum účasti, čas začátku formu z prezenční na distanční), vždy tak učiníte online ve své osobní zóně. Termíny účasti lze měnit až až do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Jsou každý víkend jiné testy?

Ano! Každý víkend vás čeká originální (nepoužitý) test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u testů mohou vyskytnout.

Můžu přijít v jeden víkend v sobotu i v neděli?

Ne, bohužel. Daný víkend se můžete účastnit pouze v jedné formě (buď prezenčně, prezenčně kombinovaně či distančně). Důvodem je to, že se v oba víkendové dny píše stejný test.

Další víkend = nové testy, tudíž samozřejmě není problém jeden víkend přijít v sobotu a na ten další v neděli. Pouze nelze konat přijímačkový den dvakrát v jeden víkend.

Musím chodit každý týden? Mohu se připojit v průběhu sezóny?

Přidejte se k nám kdykoliv a choďte, jak Vám to vyhovuje! Naše předplatná fungují jako kredit, vyberte si velikost předplatného (= kolik víkendů k nám během školního roku přijdete).

Připojit se k nám můžete kdykoli během školního roku, určitě ale doporučujeme absolvovat první termín co nejdříve (ideálně na podzim), abyste si udělali obrázek o svých znalostech a dovednostech a dle toho si naplánovali přípravu.

Dle volných kapacit lze v průběhu sezóny dokoupit další předplatné, pokud jste předchozí již „vychodili” a chcete s námi pokračovat.

Kolikrát bychom měli přijít?

Pro většinu žáků jsme hlavní pilíř přípravy, a proto k nám chodí cca 10x – 15x. Jpři 10 návštěvách uvidíte všechny typové úlohy. Náš „průměrný deváťák“ k nám přijde 12x a začíná se připravovat od prosince. Mnoho deváťáků má pak neomezené předplatné (21 účastí), což obnáší přípravu každý týden. Tito žáci dosahují skvělých výsledků, neboť opakovaně projdou celý arzenál Cermat úloh, takže není typové úlohy ani okruhu učiva, který by je překvapil.

Odpovídají Vaše testy Cermatu?

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů Cermat. Připravují je odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro Cermat! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním Cermatu, i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s ilustračním testem pro daný školní rok, který Cermat vydává v lednu.

Přijímačkový den u nás je věrnou simulací ostré zkoušky, a to včetně záznamového archu, povolených pomůcek i časomíry. Žákům s poruchami učení nabízíme možnost konat zkoušku nanečisto v upravených podmínkách s vyšší časovou dotací.

Jak probíhá výuka?

Výuka (prezenční ve škole i videorozbory a živé webináře) jsou u nás zaměřeny na správné a efektivní řešení úloh v testu, který děti právě vyřešily.

Důraz je kladen na interpretaci zadání, srozumitelné a stravitelné vysvětlení řešení a na práci s chybou a s chytáky. Cílem výuky je, aby žák rozpoznal typovou úlohu, věděl, jak ji efektivně řešit a v příštím testu si s obdobnou úlohou poradil.

Náš učitelský sbor je plný vstřícných, přátelských a vysoce kvalifikovaných pedagogů, kteří mají s testovou přípravou bohaté zkušenosti.

Většině žáků naše Přijímačky nanečisto a výuka formou testových rozborů stačí coby jediná příprava. Férově ale říkáme, že pokud dítko naráží na mezery v probraném učivu, je vhodné (klidně krátkodobé) individuální doučování, kde se látka ZŠ doprobere.

Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám obratem plnou cenu nákupu. Nebojte se tedy velkých předplatných, nic neriskujete. Přesné podmínky najdete zde.

Koupit přijímačky nanečisto

Prezenční forma

Lucka je z Prahy a na zkouškách ji nejvíc děsí vlastní nervy a zameškaná látka. Proto chodí vždy v sobotu prezenčně na Přijímačky nanečisto, aby se otrkala a napsala si testy s ostatními deváťáky ve třídě. Následně zažije i 2 x 60 min výuky naživo s učiteli, kde postupně doplní, co nepochytila ve škole. Jakmile má hotovo, jde domů s opravenými a obodovanými záznamovými archy a může zbytek víkendu odpočívat!

Kombinovaná forma

Tomáš je z Berouna a na zkouškách se nejvíc bojí toho, že se nedokáže dlouho soustředit a bude sekat chyby z nepozornosti. Proto chodí vždy v neděli kombinovaně na Přijímačky nanečisto. Je to pro něj ideální kombinace, protože nepřijde o atmosféru plné třídy, ale současně pro něj den není tak dlouhý. Jakmile testy napíše, odchází domů s opravenými a obodovanými archy a dá si zaslouženou pauzu. V klidu se pak koukne na videorozbory – nemá tolik času, tak se dívá jen na ty úlohy, u kterých váhal či chyboval. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. Na chvíli se pak večer připojí k živému webináři, doptá se na jednu konstrukční úlohu a jde ven za klukama.

Distanční forma

Bára je z Olomouce, chce přesnou a užitečnou přípravu, která ji ale bude bavit. Každou neděli tak absolvuje přijímačkový den distančně. „Není to nuda? Není to k ničemu?,“ ptají se spolužáci. Bára na to ale není sama – zkouškou ji přátelský živý průvodce provede, takže jí neuniknou žádné pokyny ani tipy a triky, zkoušku dělá s přesnou časomírou, slyší i zvuky třídy, takže zapomene, že je sama v pokoji. Navíc se může živého průvodce v průběhu zkoušky na cokoli zeptat. No a nakonec si dle přesných instrukcí archy opraví a oboduje. Tím má obrovskou výhodu, protože pozná Cermat bodování a už nikdy nebude váhat, co se uznává a co ne. V klidu se pak koukne na videorozbory – u matematiky na celý, u češtiny se dívá jen na ty úlohy, u kterých chybovala. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. Na chvíli se pak večer připojí k živému webináři, doptá se na jednu druhy přísudku a jde si užít zbytek víkendu.

Mix všeho

David závodně plave a rád tráví víkendy na chatě, takže potřebuje být flexibilní. Někdy proto dělá přijímačkový den distančně z domova, někdy přijde v neděli kombinovaně, aby ještě stihl trénink a když zrovna nemá v sobotu závody, přijde na Přijímačky prezenčně i s živou výukou. Příprava tak není stereotypní nuda, vždycky si odnese maximum a s přehledem v náročném školním roce stíhá všechny koníčky. Ideální, ne?

Prezenční forma

Testy i výuka každou sobotu u nás ve škole na Praze 4. Kompletní simulace přijímačkové dne: Cermat testy, přesná pravidla zkoušky, neznámé prostředí cizí školy + navíc 2x 60 minut výuky s přátelskými pedagogy. Za den tak zvládnete absolvovat zkoušku nanečisto i pochopit správné postupy řešení.

Jak probíhá prezenční forma a co na ni říkají studenti?


Začínáme každou sobotu od 9:00 (do 13:50) a od 10:00 (do 14:50), oba běhy jsou identické (jen s hodinovým posunem).


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Výuka matematiky


Přestávka 10 minut přestávka


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 10 minut přestávka


Výuka českého jazyka 60 min. vysvětlení správného postupu řešení testu od našich přátelských pedagogů, do hodiny dostanete opravené a obodované archy, výsledky máte i ve své osobní zóně


Kompletní žebříček umístění a analýza výsledků k dispozici ihned v osobní zóně

Distanční forma

Každou neděli pořádáme naše přijímačky nanečisto plně distančně. Připojíte se k živému vysílání našeho průvodce, který vás celou zkouškou provede (a navíc přidá cenné tipy). Zkouška je naprosto autentická – od vytištěných testů (možno tisknout doma nebo vyzvednout u nás ve škole) až po šum třídy při časomíře. Po konci dne máte napsané a společně opravené oba testy, k dispozici náš videorozbor řešení všech úloh v testu, ke kterému se můžete následně kdykoli vrátit.

Jak probíhá distanční forma a co na ni říkají studenti?Formální začátek Přivítání a vysvětlení průběhu


Administrační zadání testu z matematiky Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení


Administrační zadání testu z českého jazyka Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 5 min. přestávka na občerstvení


Bodování testu z matematiky S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Bodování testu z českého jazyka S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Prostor pro dotazy


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Webináře s učiteli ČJ a M na dotazy k řešení (2x 60 minut) v neděli od 15:30 (ČJ) a od 17:00 (M)

Prezenční kombinovaná forma

Každou neděli pořádáme i „prezenční kombinovanou formu“ přijímačkových dnů, která kombinuje přesnou simulaci zkoušky u nás ve škole a flexibilní výuku v podobě videorozborů, ke kterým se můžete kdykoli vrátit. Forma je ideální pro poslední dva měsíce před zkouškou, kdy je důležité se jednak zbavovat stresu formou zkoušky ve škole, ale následně se soustředit na přesně na ty úlohy, které vám nejdou – na to je ideální videorozbor (pouštíte si, klidně opakovaně, podrobné vysvětlení postupu řešení přesně těch úloh, které potřebujete).

Jak probíhá prezenční kombinovaná forma a co na ni říkají studenti?

Ve škole (9:00 – 11:50):


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z matematiky


Vysvětlení CERMAT bodování a oprava testu z ČJ Domu odcházíte s opravenými a obodovanými záznamovými archy, výsledky máte i v osobní zóně

Doma (odpoledne):


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Prostor na dotazy k řešení testů s učiteli ČJ a M (2x 60 minut) v neděli od 15:30 (ČJ) a od 17:00 (M)

„Syn byl přijat na obě školy, obrovsky pomohlo, že od To dáš! věděl, kolik bodů cca potřebuje k přijetí. Měl natrénováno na zjištěný bodový zisk a už při čekání na výsledky jsme věděli, že to dal.“
Hana K.

„Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnávání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo). Když jsme byli nemocní, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl.”
Kateřina M.

„Syn si moc chválil výuku, která přesně vypíchla chybu a jak s ní pracovat. Vidět všechny typové úlohy byla jedna věc, ale bodové zlepšení ho vždy nakoplo.“
Jiří S.

„Perfektní rodičovský servis, který jsme nezažili na žádné škole ani kroužku, dění okolo zkoušek sledovali Todášovci komplet za nás.“
Zdeněk P.

„Komunikace To dáš! týmu byla úžasná, všichni ochotní, vstřícní, empatičtí. Nic není problém. Dvojčata se každý víkend vracela nadšená!”
Jana K.

Recenze To dáš přijímačy nanečisto

Osobní zóna je prostředí, kde máte veškeré informace k přípravě na přijímací zkoušky na jednom místě.

Najdete tam:

 • Přehled všech termínů, na které jste přihlášeni (a možnost si termíny změnit)
 • Instrukce k účasti na termínech
 • Kompletní rozhraní distančních termínů
 • Pokročilou analýzu výsledků a žebříček umístění (porovnání s 60 000 deváťáky, kteří loni konali ostrou zkoušku)
 • Možnost zjistit loňskou hranici přijetí pro spoustu středních škol
 • Tajné tipy a triky pro úspěch u zkoušky, které se jinde nedozvíte
 • Přehledného průvodce školním rokem pro rodiče
 • Možnost přihlásit se do Klubu To dám!
 • A ještě mnohem více…


Zpracovávám objednávku