Přijímačky nanečisto

Pravidelné zkouškové simulace, které potřebujete k přijetí na vysněnou SŠ.

Prezenční forma

Lucka je z Prahy a na zkouškách ji nejvíc děsí vlastní nervy a zameškaná látka. Proto chodí vždy v sobotu prezenčně na Přijímačky nanečisto, aby se otrkala a napsala si testy s ostatními deváťáky ve třídě. Následně zažije i 2 x 60 min výuky naživo s učiteli, kde postupně doplní, co nepochytila ve škole. Jakmile má hotovo, jde domů s opravenými a obodovanými záznamovými archy a může zbytek víkendu odpočívat!

Kombinovaná forma

Tomáš je z Berouna a na zkouškách se nejvíc bojí toho, že se nedokáže dlouho soustředit a bude sekat chyby z nepozornosti. Proto chodí vždy v neděli kombinovaně na Přijímačky nanečisto. Je to pro něj ideální kombinace, protože nepřijde o atmosféru plné třídy, ale současně pro něj den není tak dlouhý. Jakmile testy napíše, odchází domů s opravenými a obodovanými archy a dá si zaslouženou pauzu. V klidu se pak koukne na videorozbory – nemá tolik času, tak se dívá jen na ty úlohy, u kterých váhal či chyboval. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. Na chvíli se pak večer připojí k živému webináři, doptá se na jednu konstrukční úlohu a jde ven za klukama.

Distanční forma

Bára je z Olomouce, chce přesnou a užitečnou přípravu, která ji ale bude bavit. Každou neděli tak absolvuje přijímačkový den distančně. „Není to nuda? Není to k ničemu?,“ ptají se spolužáci. Bára na to ale není sama – zkouškou ji přátelský živý průvodce provede, takže jí neuniknou žádné pokyny ani tipy a triky, zkoušku dělá s přesnou časomírou, slyší i zvuky třídy, takže zapomene, že je sama v pokoji. Navíc se může živého průvodce v průběhu zkoušky na cokoli zeptat. No a nakonec si dle přesných instrukcí archy opraví a oboduje. Tím má obrovskou výhodu, protože pozná Cermat bodování a už nikdy nebude váhat, co se uznává a co ne. V klidu se pak koukne na videorozbory – u matematiky na celý, u češtiny se dívá jen na ty úlohy, u kterých chybovala. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. Na chvíli se pak večer připojí k živému webináři, doptá se na jednu druhy přísudku a jde si užít zbytek víkendu.

Mix všeho

David závodně plave a rád tráví víkendy na chatě, takže potřebuje být flexibilní. Někdy proto dělá přijímačkový den distančně z domova, někdy přijde v neděli kombinovaně, aby ještě stihl trénink a když zrovna nemá v sobotu závody, přijde na Přijímačky prezenčně i s živou výukou. Příprava tak není stereotypní nuda, vždycky si odnese maximum a s přehledem v náročném školním roce stíhá všechny koníčky. Ideální, ne?

Prezenční forma

Testy i výuka každou sobotu u nás ve škole na Praze 4. Kompletní simulace přijímačkové dne: Cermat testy, přesná pravidla zkoušky, neznámé prostředí cizí školy + navíc 2x 60 minut výuky s přátelskými pedagogy. Za den tak zvládnete absolvovat zkoušku nanečisto i pochopit správné postupy řešení.

Jak probíhá prezenční forma a co na ni říkají studenti?


Začínáme každou sobotu od 9:00 (do 13:50) a od 10:00 (do 14:50), oba běhy jsou identické (jen s hodinovým posunem).


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Výuka matematiky


Přestávka 10 minut přestávka


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 10 minut přestávka


Výuka českého jazyka 60 min. vysvětlení správného postupu řešení testu od našich přátelských pedagogů, do hodiny dostanete opravené a obodované archy, výsledky máte i ve své osobní zóně


Kompletní žebříček umístění a analýza výsledků k dispozici ihned v osobní zóně

Distanční forma

Každou neděli pořádáme naše přijímačky nanečisto plně distančně. Připojíte se k živému vysílání našeho průvodce, který vás celou zkouškou provede (a navíc přidá cenné tipy). Zkouška je naprosto autentická – od vytištěných testů (možno tisknout doma nebo vyzvednout u nás ve škole) až po šum třídy při časomíře. Po konci dne máte napsané a společně opravené oba testy, k dispozici náš videorozbor řešení všech úloh v testu, ke kterému se můžete následně kdykoli vrátit.

Jak probíhá distanční forma a co na ni říkají studenti?Formální začátek Přivítání a vysvětlení průběhu


Administrační zadání testu z matematiky Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení


Administrační zadání testu z českého jazyka Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 5 min. přestávka na občerstvení


Bodování testu z matematiky S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Bodování testu z českého jazyka S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Prostor pro dotazy


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Webináře s učiteli ČJ a M na dotazy k řešení (2x 60 minut) v neděli od 15:30 (ČJ) a od 17:00 (M)

Prezenční kombinovaná forma

Každou neděli pořádáme i „prezenční kombinovanou formu“ přijímačkových dnů, která kombinuje přesnou simulaci zkoušky u nás ve škole a flexibilní výuku v podobě videorozborů, ke kterým se můžete kdykoli vrátit. Forma je ideální pro poslední dva měsíce před zkouškou, kdy je důležité se jednak zbavovat stresu formou zkoušky ve škole, ale následně se soustředit na přesně na ty úlohy, které vám nejdou – na to je ideální videorozbor (pouštíte si, klidně opakovaně, podrobné vysvětlení postupu řešení přesně těch úloh, které potřebujete).

Jak probíhá prezenční kombinovaná forma a co na ni říkají studenti?

Ve škole (9:00 – 11:50):


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z matematiky


Vysvětlení CERMAT bodování a oprava testu z ČJ Domu odcházíte s opravenými a obodovanými záznamovými archy, výsledky máte i v osobní zóně

Doma (odpoledne):


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Prostor na dotazy k řešení testů s učiteli ČJ a M (2x 60 minut) v neděli od 15:30 (ČJ) a od 17:00 (M)

„Vše probíhalo v přátelské a klidné atmosféře, syn byl spokojený, dozvěděl se spoustu nových znalostí a informací, naučil se pracovat s testem, věděl jak vyplnit záznamový arch, díky této přípravě se přestal bát přijímaček naostro. Moc nám tyto kurzy pomohli a troufám si říct, že se syn díky nim dostal na střední školu. Děkujeme moc.”„Dcera byla nadšená z vysvětlení příkladů z matematiky, byla poprvé na testech To dáš a i když se jí vůbec nechtělo, přišla po testech velmi spokojená a s velkým elánem do další přípravné práce. Když jsme se připravovali na přijímačky na 8-leté gymnázium, byli jsme na jiném přípravném kurzů zavaleni spoustou testů a všeobecných vědomostních okruhů a po této zkušenosti dcera velmi skepticky a s nechutí přistupuje k přípravkám. Proto jsem byla velmi příjemně překvapená z její reakce bezprostředně po přípravných testech To dáš:) Jsem i velmi spokojená s informací, které byly poskytnuty rodičům ohledně přijímacího řízení. DĚKUJEME:))”


„Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo).


„Když byla dcera indisponovaná během testu, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl (a lektoři se o ni hezky postarali).”


„Přátelský přístup, skvělá organizace, perfektně zpracovaný balíček informací pro rodiče, ochotní pedagogové… děkujeme za pomoc a podporu:-)”


„Vše bylo precizně připraveno, včetně občerstvení a „zapomenutých“ 🙂 pomůcek. Dcera ocenila, že výsledky byly hned a ještě si vše všichni prošli, kde chybují :)”


„Dceru jste na přijímací zkoušky připravili naprosto skvěle z matematiky i z českého jazyka. Vaše testy opravdu odpovídaly CERMAT testům. Za velkou výhodu považuji, že si studenti mohou zažít stresovou situaci při psaní testů, vždy jste je vyhodnotili a pak se studenty zkontrolovali a vysvětlili. Super také byla možnost rezervace a změny termínu. Pro mě jako rodiče byly velkým přínosem informace o celkovém pořadí dcery. Díky tomu jsem lépe odhadla, kam by mohla přijímací zkoušky zvládnout.”

Osobní zóna je prostředí, kde máte veškeré informace k přípravě na přijímací zkoušky na jednom místě.

Najdete tam:

 • Přehled všech termínů, na které jste přihlášeni (a možnost si termíny změnit)
 • Instrukce k účasti na termínech
 • Kompletní rozhraní distančních termínů
 • Pokročilou analýzu výsledků a žebříček umístění (porovnání s 60 000 deváťáky, kteří loni konali ostrou zkoušku)
 • Možnost zjistit loňskou hranici přijetí pro spoustu středních škol
 • Tajné tipy a triky pro úspěch u zkoušky, které se jinde nedozvíte
 • Přehledného průvodce školním rokem pro rodiče
 • Možnost přihlásit se do Klubu To dám!
 • A ještě mnohem více…
  Přijímačky nanečisto To dáš! – úspěšnost našich žáků

  Kompletní přijímačková příprava – strategie psaní testů, rozvržení času, pokoření stresu, rozbor testů s učiteli, porovnání s ostatními účastníky, znalost bodové hranice pro přijetí na vybrané SŠ

  Simulace ostrých zkouškových dní, které se konají každý víkend od listopadu do dubna – každý víkend originální testová zadání z M i z ČJ dle formátu CERMAT + výuka

  Koupit přijímačky nanečisto

Moc děkujeme, bez vás bychom to nedali. Skvělá pravidelná příprava, doučení, porovnání. Pomohly nám i přednášky pro rodiče. Naše nejlepší letošní investice.

Romana N. Praha

Skvělé. Syn byl naprosto nadšený. Lituje, že nemá stejný přístup učitelů ve své škole jako u vás. Dokonce se na výklad matematiky těšil! Děkujeme.

Martin M. Brno

Dcera vyzkoušela i jiné přípravky a tato byla bezkonkurenčně nejlepší. Nezahcuje, naučí pracovat s časem i stresem. Vrátíme se za 2 roky s mladší sestrou!

Jana B. Ústí nad Labem

Recenze dalších 6 rodičů

Nabízíme 3 možné formy zkouškových dní

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto vedle prezenční formy nabízíme také možnost prezenční kombinované nebo distanční formy testu a výuky (která se hodí pro koho?).

Pro co nejlepší přípravu doporučujeme všechny tři formy kombinovat. U každé formy dostanou studenti stejnou péči a vždy se naučí něco nového.

Tabulku můžete posouvat doprava.
I. Prezenční forma
testy a rozbor úloh ve škole v Praze
Sobota dopoledne
II. Prezenční kombinovaná forma
testy ve škole a videorozbor úloh doma
Sobota odpoledne, neděle dopoledne
III. Distanční forma
testy i videorozbor úloh doma
Neděle dopoledne s živým průvodcem
či po vlastní ose kdykoli
Místo konání moderní škola v Braníku
(Praha 4)
moderní škola v Braníku
(Praha 4)
doma
(celá ČR)
Čas konání každá SOBOTA a vybrané NEDĚLE
9:00 – 13:50 a 10:00 – 14:50
Jaký je harmonogram dne?
každá NEDĚLE
9:00 – 11:50 a 10:00 – 12:50
Jaký je harmonogram dne?
každá NEDĚLE
8:55 – 13:15
Jaký je harmonogram dne?
Jak si napíšete test v naprosto přesné simulaci zkoušky ve třídě v naprosto přesné simulaci zkoušky ve třídě ve vyladěné simulaci doma za stejných podmínek jako u ostré zkoušky
Formát výuky 2x 60 minut u nás ve škole s našimi super učiteli 2x kompletní videorozbor (k dispozici neomezeně až do konce školního kroku) 2x kompletní videorozbor (k dispozici neomezeně až do konce školního kroku)
Možnost doptat se učitele přímo při hodině během živých webinářů (ČJ a M) v neděli odpoledne během živých webinářů (ČJ a M) v neděli odpoledne
Co získáte vždy
 • kompletní balíček testových materiálů (2x testové zadání, 2x arch, 2x klíč s postupem řešení, 2x bodovací vzorový arch s instrukcemi)
 • žebříček umístění – srovnání s více než 50 000 deváťáky a s bodovou hranicí přijetí na vybrané SŠ
 • přístup do osobní zóny nabité extra materiály
 • strategie psaní textů -– zvládání stresu a rozvržení času
 • stravitelný rozbor řešení -– matematiku i češtinu konečně pochopíte
 • podpora 24/7 – jsme parťáky pro deváťáky i pro jejich rodiče
 • přístup na pravidelné webináře a přednášky s aktualitami o ostré zkoušce
 • záruka 100% spokojenosti – v případě nespokojenosti vrátíme plnou cenu nákupu
Cena
 • cena za účast je stejná pro prezenční, distanční i prezenční kombinovanou formu
 • všechny tři formy lze libovolně kombinovat i měnit v rámci jednoho předplatného
 • od 450 Kč za jeden termín
Koupit přijímačky nanečisto

Můžete si předplatit jednu nebo více účastí na přijímačkách nanečisto v rámci zvýhodněného předplatného, následně si sami zvolíte termíny a jejich formy, které vřele doporučujeme kombinovat. V průběhu sezóny je můžete kdykoli jednoduše změnit.

Pro pochopení principu testů a pro co nejlepší přípravu doporučujeme absolvovat alespoň pět zkouškových dnů.

Proč právě naše přijímačky nanečisto?

📈 Skokové zlepšení v testech

Naši žáci se v průběhu naší přípravy To dáš! Přijímačky nanečisto na jednotnou přijímací zkoušku od Cermatu postupně zlepšují. Často u nás začínají pod 20 body a ostrou zkoušku pak napíšou na 40 a více bodů. Vyzkoušejte si přijímací zkoušky nanečisto také! Díky naší unikátní databázi hranice přijetí na SŠ navíc přesně víte, kolik bodů z testů potřebujete.

✅ S naší přípravou neriskujete

Ručíme za Vaši spokojenost, a proto Vám v případě Vaší nespokojenosti po 1. absolvovaném termínu vrátíme plnou cenu přípravy na přijímačky! Přijďte si k nám přijímačky na SŠ napsat nanečisto prezenčně do školy či distančně (on-line se živým průvodcem) z pohodlí Vašeho domova. S naší přípravou opravdu neriskujete, v minulém roce úspěšnost našich žáků u přijímaček na SŠ přesáhla 96 %! 

😊 Zbavíte se stresu u zkoušky

Již pátým rokem komplexně připravujeme žáky 9. tříd na přijímací zkoušky a testy Cermat (matematika a český jazyk). V rámci jednoho přijímačkového dne nanečisto Vás čeká autentická simulace ostré jednotné zkoušky (testy) i doučování na přijímačky od zkušených pedagogů. Zažijte si zkouškovou atmosféru nanečisto, ať Vás u ostrých zkoušek nic nepřekvapí!

Přijímačky? S námi to dáš!

Koupit přijímačky nanečisto

To dáš! Klub

To dáš! Klub je nadstavba našich přijímačkových dní. Cílem je udělat přípravu pro deváťáky ještě o krok efektivnější, dynamičtější, zábavnější a udržet deváťáky po celý náročný školní rok motivované. Více informací

Jedná se o přístup do virtuálního rozhraní, kde na deváťáky čeká jednak spousta užitečných a stravitelných materiálů (konkrétní metody zvládnutí největších chytáků z ČJ i M), živých vysílání přednášek, tak i možnost interakce s ostatními deváťáky. To dáš! Klub vznikl a skvěle fungoval v pandemickém roce, a proto v jeho krásné myšlence pokračujeme dále. Deváťáky musí příprava bavit, posouvat, motivovat!

Těšit se můžete na procvičovací otázky zaměřené na problematickou látku, opakovací kartičky, rozbory chytáků, stručné vysvětlení okruhů látky, rady a tipy na rozvržení času, efektivní učení, zvládání nervozity a stresu apod.

Kromě výukových materiálů To dáš! Klub slouží jako přátelská a vstřícná komunita. Pravidelně pořádáme přednášky a živá vysílání na různá témata, která dětem pomohou nejen u zkoušek – např. přednášky o efektivním učení;  o výběru školy; o motivaci; webináře o rozvržení přípravy; o testové strategii; o duševní hygieně, o zvládání stresu apod.

Přístup do Klubu mají automaticky zdarma všichni, kteří u nás celkem mají 10 kurzů a více.

Koupit přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto To dáš! – úspěšnost našich žáků

Často se ptáte

Musím si hned vybrat všechny termíny i formu účasti? Lze to změnit?

Jsme maximálně flexibilní! Funguje to tak, že si vyberte velikost předplatného (kolik víkendů k nám během školního roku přijdete). Přímo během nákupu si budete moci zvolit konkrétní termíny a formy, které vám vyhovují, pokud již víte, kdy chcete přijít. Tím pádem máte celou přípravu souladu s nabitým rodinným diářem. Když se ale cokoliv změní, můžete si termíny libovolně měnit (vždy měnit až do čtvrtečního poledne před daným víkendem).

Pokud si ještě nejste jistí, můžete si ponechat automaticky přidělené termíny a změnit si je později ve své osobní zóně dle volných kapacit. Termín i formu účasti můžete vždy měnit až do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Náročný týden ve škole a potřeba odpočinku? Posuňte si jedním kliknutím přihlášený termín na další týden. Nechcete cestovat k nám do školy? Změňte si formu z prezenční na distanční a absolvujte termín z pohodlí domova.

Dají se kombinovat formy přijímačkových dnů?

Ano, dají – dokonce to i vřele doporučujeme. Každému totiž vyhovuje v různé fázi přípravy něco jiného. Všechny tři formáty přijímačkových dní jsou vyladěné do posledního detailu a fungují skvěle jak samostatně, tak dohromady.

V rámci předplatného 10 účastí můžete přijít např. 3x prezenčně a zažít atmosféru školy i výuku s našimi učiteli, 5x distančně absolvovat z domova (důkladně pochopíte bodování a látku z rozsáhlých videorozborů) a 2x přijít na prezenční kombinovanou formu, která krásně kombinuje atmosféru školy na psaní testů a efektivitu videorozboru všech úloh, ke kterému se lze vždy vrátit.

Můžu přijít v jeden víkend v sobotu i v neděli?

Bohužel, ne. Důvodem je to, že o víkendu se píše vždy stejný test, a to jak v sobotu, tak v neděli. Testy se pak samozřejmě mění víkend od víkendu, tudíž Vám nic nebrání se přihlásit např. na jeden termín v sobotu a na další následující sobotu nebo neděli.

Musím chodit každý týden? Musíme začít hned v listopadu?

Vůbec ne, záleží na Vašich časových možnostech. Naše předplatná fungují jako kredit, vyberte si velikost předplatného (kolik víkendů k nám během školního roku přijdete).

Připojit se k nám můžete kdykoli během školního roku, určitě ale doporučujeme absolvovat první termín co nejdříve (ještě na podzim), abyste si udělali obrázek o svých znalostech a dovednostech a dle toho si naplánovali přípravu.

Dle volných kapacit lze v průběhu sezóny dokoupit další předplatné, pokud jste předchozí již „vychodili” a chcete s námi pokračovat.

Jaké máte varianty pro případ další vlny pandemie?

Jsme připraveni na všechny epidemické scénáře – víte, do čeho jdete a s naší prověřenou přípravou neriskujete (minulý školní rok měli naši žáci úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %). Pokud by se prezenční termíny nesměly konat, máme plnohodnotnou precizní distanční náhradu (příprava na přijímací zkoušky online). Stejně jako loni platí, že případně zavíráme jako poslední a otevíráme jako první. Více informací a podrobné covid scénáře najdete v našich aktualitách.

Kolikrát bychom měli přijít? Není velké předplatné „až moc“?

Pro většinu žáků jsme hlavní pilíř přípravy, a proto k nám chodí cca 10x – 15x, mnoho deváťáků má neomezené předplatné, což obnáší přípravu každý týden. Ti projdou kompletní spektrum testových úloh a dosahují skvělých výsledků.

Tím, že nabízíme tři formáty přijímačkových dní, je pro žáky záživnější a snadnější strávit větší předplatná. Není potřeba každý víkend trávit ve škole na testech i na výuce, máte na výběr. Některé termíny můžete dělat plnohodnotně z domova , někomu více vyhovuje prezenční kombinovaný termín, kdy si ve škole napíšete pouze testy a k videorozborům se vrátíte doma třeba druhý den.

Příprava má žáky bavit, motivovat a posouvat, rozhodně ne frustrovat a unavovat. Tím se (úspěšně) již několik let řídíme.

Chcete to napřed zkusit? Není problém. Dle volných kapacit lze v průběhu sezóny dokoupit další předplatné, pokud jste předchozí již „vychodili” a chcete s námi pokračovat.

Odpovídají Vaše testy Cermatu?

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně použití záznamového archu, povolených pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické.

Tvorba testů je sice fuška, ale také naše naprostá priorita. Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním Cermatu a i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s ilustračním testem pro daný školní rok, který Cermat vydává v lednu.

Naše testy vás skvěle připraví na i hůře předvídatelné školní zkoušky z ČJ a z M, které si dané SŠ mohou tvořit samy, pokud chtějí ještě testovat znalosti žáků navíc (testy Cermat musí tvořit vždy minimálně 60% přijímací zkoušky).

Jsou každý víkend jiné testy?

Pro každý přijímačkový víkend je vždy originální (nepoužitý) test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u testů mohou vyskytnout.

Daný víkend se můžete účastnit termínu pouze v jedné formě (buď prezenčně v sobotu, prezenčně kombinovaně v neděli nebo distančně v neděli). V sobotu a v neděli daný víkend se píše stejný test.

Naši propracovanou prezenční i distanční přípravu stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se prokazatelně výrazně zlepšují). Pokud byste měli pocit, že zlepšení není dostatečně rychlé, jsme tu pro Vás vždy k dispozici k individuální konzultaci.

Je k dispozici podpora pro rodiče?

No jasně, budeme se Vaším parťákem, kterému můžete věřit. Pravidelně pro rodiče pořádáme informační přednášky a webináře, kde přehledně informujeme o všem, co daný rok potřebujete vědět. Provedeme Vás celým přijímacím řízením od podání přihlášky až po zápis na novou školu. Vždy budete mít informace přehledně a fakticky správně na jednom místě – včetně připomínek před důležitými milníky, které Vás čekají.

Naše zákaznická linka je pro Vás k dispozici každý všední den a v průběhu přijímačkových termínů. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zanechat zprávu na Facebooku či Instagramu.

Kdo u vás učí? Na co se výuka zaměřuje?

Náš učitelský sbor je plný vstřícných, přátelských a vysoce kvalifikovaných pedagogů (vždy vystudovaný pedagog s aprobací na daný předmět), kteří mají s testovou přípravou bohaté zkušenosti. Výuka, videorozbory i webináře jsou precizně připravené a dotažené do posledního detailu – navíc je máte následně k dispozici až do konce školního roku (nikam nemizí a nemáte omezený počet přehrání).
Zaměřujeme se na srozumitelné vysvětlení testových úloh a na práci s chybou a s chytáky. Cílem je, aby žák rozpoznal typovou úlohu, věděl, jak ji efektivně řešit a v příštím testu si s obdobnou úlohou poradil.

Většině žáků stačí typové úlohy a výklad k nim pravidelně zkoušet a opakovat, naše příprava je tak ta jediná, kterou potřebují. Pokud se žák s úlohami stále trápí, férově říkáme, že je vhodné (klidně jen krátkodobé) individuální doučování, kde se zaplní mezery v učivu.

Můžeme čekat individuální přístup, nebo je to spíše „masová příprava“?

Zakládáme si na individuálním přístupu k deváťákovi i rodičům. Rádi pomůžeme s výběrem škol, s podáním přihlášek, zkonzultujeme testovou strategii, poradíme se zápisovými lístky, ale i s odvoláními.

Kdykoli se na nás můžete s důvěrou obrátit – máme chuť i prostor Vám maximálně pomoci. Přípravu také rádi přizpůsobíme deváťákům, kteří mají poruchu učení a na zkoušku potřebují např. více času nebo uzpůsobené zadání.

Současně k nám chodí dostatečné množství deváťáků, aby srovnání z našich přijímaček důvěryhodně ukázalo, jak si stojíte.

Jak to funguje s výsledky? Kde uvidím porovnání?

Ať se již účastníte prezenčně, prezenčně kombinovaně či zcela distančně, opravené záznamové archem, a tedy i bodové výsledky svého testu z češtiny a z matematiky znáte ten samý den. Žádné čekání, s chybou se musí pracovat, dokud je „čerstvá“.

Ve své osobní zóně pak ten stejný den vidíte kromě svého bodového zisku i anonymní žebříček umístění. Na žebříčku uvidíte jednak jak jste se umístili v porování s deváťáky na daném přijímačkovém dni, hlavně ale uvidíte svůj výsledek ve srovnání s výsledky více než 50 000 deváťáků z loňské ostré přijímací zkoušky. Tím, že dodržujeme přesnou CERMAT strukturu i náročnost testů, můžeme si toto užitečné srovnání dovolit! Následně jsme i schopni poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu.

Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám obratem plnou cenu nákupu. Nebojte se tedy velkých předplatných, nic neriskujete. Přesné podmínky najdete zde.

Koupit přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku