Jsme opravdu jediná příprava a doučování na přijímačky, které potřebujete

Pravidelné simulace přijímací zkoušky nanečisto, které pomohou k přijetí na vysněnou SŠ.


 • Trénujete na testech, které odpovídají ostrým od Cermatu

  Nemusíte se bát, že jste se s materiály už někdy setkali. Máme vlastní testy, které připravuje tým aprobovaných pedagogů. Každý víkend tvoří zcela novou sadu.

 • Víte přesně, do čeho jdete

  Vše je jako naostro - čas, testy, atmosféra i záznamové archy, které navíc jako jediná přípravka vyhodnocujeme stejným softwarem jako Cermat. U ostré zkoušky vás tak nic nepřekvapí.

 • Nic neprošvihnete a naši podporu máte po celý rok

  Provedeme vás celým procesem, ohlídáme důležité termíny a naši podporu máte 7 dní v týdnu. Díky přednáškám pro rodiče navíc vždy přesně víte, co vás čeká i jak postupovat.

 • Nemusíte si po večerech hrát na učitele

  Už žádné hádky nad učebnicemi a vysedávání nad příklady, které se musíte sami nejdřív naučit. Vaše dítě si s námi osvojí vše, co pro úspěšné složení zkoušky potřebuje.

 • S nákupem u nás nic neriskujete

  Za naší přípravou si stojíme. Pokud vám nebudou naše přijímačky nanečisto vyhovovat, obratem vám vrátíme plnou částku.

 • Nejste na to sami ani v Den D

  Po prvním kole pořádáme webinář, kde komentujeme příklady a odhadujeme, co bude další den v testech. Jak nám vyšel odhad loni?

 • Maximalizujete šanci na přijetí

  Máme unikátní databázi, kterou jen tak nenajdete. Díky ní budete vědět, jak si stojíte v porovnání s ostatními i kolik bodů potřebujete na vysněnou SŠ.

 • Osvojíte si testovou strategii a víte, jak vyzrát na chytáky

  Nacvičíte si všechny typy cermatích úloh. Budete vědět, které vám zajistí nejvíc bodů, a naučíte se pracovat s časem i se záznamovým archem.

 • Co drhne, to se snadno doučíte - naživo, nebo s pomocí videorozborů

  Naše výuka je srozumitelná a zaměřuje se na všechny jevy v testech i na to, jak rychle a efektivně posbírat co nejvíc bodů.

 • Zbavíte se nervozity

  Naučíte se zvládat vlastní nervozitu. Na ostré zkoušce už budete za protřelého mazáka. Nezaskočí vás časový pres, cizí prostředí ani záludný příklad.

I díky tomu máme přes 150 pětihvězdičkových recenzí
na Google a dalších platformách

4.8 Google Google reviews
To dáš! neověřuje recenze na Google

Z času, který věnujete přípravě, vytěžíme maximum. Cermat testy už nebudou strašákem, ale jen posledním krůčkem na vaši vysněnou střední.

Michaela Kadlecová Michaela Kadlecová, MSt (Cantab)
zakladatelka To dáš!

Během přípravy můžete libovolně kombinovat tyto tři formy účasti

U nás si jen koupíte účast na zkouškách nanečisto. Sami si pak zvolíte, jestli si Cermat testy vyzkoušíte naživo ve škole, nebo doma. A vřele doporučujeme všechny tři formy nakombinovat.

 • Využijete hlavně na začátku přípravy
 • Soboty

O víkendu přijedete k nám do školy v Praze, kde absolvujete testy jako na ostré zkoušce. Dostanete hned výsledky a během 60 minut výuky ČJ a 60 minut výuky M s učiteli si ještě ve třídě projdete řešení většiny úloh z testů.

 • Ve škole si vyzkoušíte přesnou simulaci zkoušky
 • Naučíte se zvládat cizí prostředí i vlastní nervozitu.
 • Za 2 hodiny rozborů po testu nestihnete podrobně projít úlohy.
 • Po testu už můžete být na výuku s učiteli unavení.
 • Na otázky je prostor jen 5 minut před koncem výuky.
 • Reálné prostředí testů s detailnější výukou
 • Soboty i neděle

O víkendu přijedete do školy, kde absolvujete testy jako na ostré zkoušce. Dostanete výsledky a odjedete domů, kde si můžete v klidu projít detailní videorozbory všech úloh. V živém vysílání se pak můžete na cokoliv doptat.

 • Ve škole si vyzkoušíte přesnou simulaci zkoušky
 • Naučíte se zvládat cizí prostředí i vlastní nervozitu.
 • Dostanete podrobné videorozbory všech úloh z testů na doma.
 • K videořešení se můžete kdykoliv vrátit, máte je až do konce roku.
 • Doma se můžete zaměřit na chyby a v klidu si vše projít.
 • Získáte přístup na speciální dvouhodinové živé vysílání pro dotazy.
 • Extra důraz na strategii a body za postup
 • Neděle

Testy si vyplníte pod vedením živého průvodce doma za stejných podmínek jako u ostré zkoušky. Živý průvodce má více prostoru na předání testové strategie a tajů bodování Cermat - na distančním termínu se tak dozvíte, jak neztratit body za postup, specifika bodování úloh na ANO/NE a další know-how Cermat hodnotitelů. Kromě motivujících anket a extra příkladů můžete kdykoliv využít možnosti se živého průvodce na cokoliv doptat.

 • Neztrácíte čas na cestách, testy i učení zvládnete doma.
 • Zkoušku vyplníte s živým průvodcem doma do záznamového archu za dodržení všech náležitostí. Nejde u nás o klikací testy, které nikdy práci s archem plně nenasimulují.
 • Dostanete podrobné videorozbory všech úloh z testů.
 • K videořešení se můžete kdykoliv vrátit, máte je až do konce roku.
 • Kromě důrazu na strategii a pochopení bodování máte i více času.
 • Získáte pozvánku na speciální dvouhodinové živé vysílání pro dotazy.

Silně doporučujeme formy nakombinovat. Vaše příprava na přijímací zkoušky tak bude efektivnější.


Sobota 02. 11. 09:00 - 19:00 Víkend (předprodej) Volno
Sobota 09. 11. 09:00 - 19:00 Víkend (předprodej) Volno
Sobota 16. 11. 09:00 - 19:00 Víkend (předprodej) Volno
Sobota 23. 11. 09:00 - 19:00 Víkend (předprodej) Volno

Co vás nejčastěji zajímá

Kdy je vhodné s přípravou začít a kolikrát testy vyzkoušet?

Čím dříve student začne, tím dříve se zlepší. Doporučujeme proto přijít ideálně už na podzim. Díky tomu získáte cenný náskok před těmi, kteří odložili přípravu až na leden. Přihlášku v únoru pak díky tréninku budete podávat s větší jistotou.

A kolikrát přijít? Už po 10 návštěvách poznáte všechny typové úlohy. Nejžádanější je ale naše neomezené předplatné (21 účastí), se kterým se studenti připravují každý týden. Učí se postupně, bez zahlcení, a opakovaně projdou celý arzenál CERMAT úloh. Díky tomu pak u přijímaček minimalizují nervozitu a dosahují skvělých výsledků.

Kde zjistím, kolik bodů potřebuji k přijetí na vysněnou školu?

Nakoukněte do naší databáze hranic pro přijetí a hned budete znát cíl, ke kterému směřovat. Čím dříve s přípravou začnete, tím dříve se budete těšit z bodového nárůstu.

Kolik příprava na přijímačky stojí?

Cena se odvíjí od toho, kolikrát přijdete. Nabízíme jak jednodenní simulaci zkoušky, tak i výhodné balíčky několika účastí. Aby se student v testech opravdu zlepšil, je potřeba přijít opakovaně.

Jeden přijímačkový den nanečisto stojí okolo 700 Kč. Bezkonkurenční náskok vám zajistí naše neomezené předplatné (21 testů a doučování M + ČJ), ale už po 10 přijímačkových dnech budete znát všechny typové úlohy a vybudujete si solidní testovou strategii.

Jak přesně funguje 100% garance spokojenosti?

Za kvalitou naší přípravy si stojíme a těší nás, že to potvrzují i stovky recenzí od rodičů našich absolventů. Pokud by se přesto stalo, že nebudete s naší přípravou spokojení, obratem vám vrátíme všechny peníze. Ani s největším předplatným tak nic neriskujete. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si podrobné podmínky garance spokojenosti.

Odpovídají vaše testy CERMATu?

Rozhodně. Přijímačkový den je věrnou simulací ostré zkoušky, a to včetně záznamového archu, povolených pomůcek i časomíry. Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Připravují je kvalifikovaní pedagogové, někteří z nich dokonce přímo pro CERMAT pracovali.

Testy na každou sezónu detailně ladíme. Odpovídají nejnovějším ostrým zadáním a v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s ilustračním testem pro daný školní rok, který CERMAT vydává v lednu. Díky tomu testům natolik rozumíme, že tvoříme i odhady, co se objeví v ostré zkoušce. Podívejte se, jak nám v dubnu vyšel odhad úloh.

Jsou na každý víkend připravené jiné testy?

Ano. Pro každý víkend tvoříme náš originální test z matematiky i z českého jazyka. Na totožnou úlohu tak nenarazíte, ani když se zúčastníte všech našich termínů.

Jaký je rozdíl mezi variantami prezenční se základním řešením a prezenční s podrobným videorozborem?

Obě formy účasti mají společné to, že se testy píšou u nás ve škole. Liší se v tom, kde si student prochází řešení jednotlivých úloh.

Varianta prezenční se základním řešením zahrnuje skupinovou výuku po napsání testů. To znamená, že hned poté, co studenti dokončí zkoušku, zůstávají déle ve škole, kde si v rámci 2 x 60 minut projdou oba testy s učiteli.

Studenti, kteří si pořídili variantu prezenční s podrobným videorozborem, mohou jet po napsání testů rovnou domů. Celé řešení testu najdou formou precizního videorozboru online v osobní zóně. K jednotlivým úlohám se tak mohou kdykoliv vrátit, věnovat jim více času nebo se soustředit jen na vybrané úlohy.

Dá se kombinovat forma účasti ve škole s testy z domova?

Ano a vřele to doporučujeme. Při prezenční zkoušce zažije student atmosféru ostrých přijímaček a naučí se pracovat se stresem. Distanční forma pak přináší výhody v podobě hlubšího proniknutí do zákulisí zkoušky, testové strategie a tipů a triků k bodování.

Které dny se testy nanečisto konají?
Vždy v sobotu a v neděli od listopadu do dubna.
Můžu přijít v rámci jednoho víkendu v sobotu i v neděli?

Vyberte si pouze jeden den. Oba víkendové dny se totiž píšou stejné testy. Hned další víkend na vás ale bude čekat nová várka originálních testů.

Kdy se můžu připojit a musím chodit na testy každý týden?

Choďte, jak vám to vyhovuje. Naše předplatná fungují jako kredit na účasti. Vyberete si velikost předplatného, tedy kolikrát během školního roku chcete testy absolvovat, a pak už jen „čerpáte kredit“ na jednotlivé termíny zkoušek nanečisto.

Připojit se můžete kdykoli během školního roku, určitě ale doporučujeme absolvovat první termín co nejdříve (ideálně na podzim).

Jak funguje výběr termínů? A co když ho budu chtít změnit?

Už v při nákupu si sami zvolíte kromě velikosti předplatného také termíny a formy účasti. Víme ale, jak proměnlivé jsou rodinné plány, proto u nás není problém cokoliv změnit (např. datum účasti, čas začátku nebo formu z prezenční na distanční). Změnu provedete snadno online v osobní zóně. Termíny účasti můžete měnit až do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Jak vypadá skupinová výuka ve škole a jak videorozbory na doma?

Výuka ve škole, videorozbory i živé webináře se zaměřují na správné a efektivní řešení úloh v testu, který studenti právě vyřešili. Vysvětlujeme zadání i řešení, probíráme časté chyby a chytáky. Cílem je, aby žák rozpoznal typovou úlohu, věděl, jak ji efektivně řešit, a v příštím testu si s obdobným příkladem hravě poradil.

Náš učitelský sbor je plný vstřícných, přátelských a vysoce kvalifikovaných pedagogů, kteří mají s testovou přípravou bohaté zkušenosti. Většině žáků naše příprava a výuka formou testových rozborů stačí coby jediná příprava na přijímací zkoušky. Férově ale říkáme, že pokud dítko naráží na mezery v probraném učivu, je vhodné (klidně krátkodobé) individuální doučování, kde se látka ZŠ doprobere.

Videorozbory si pusťte co nejdříve po napsání testu. Najdete v nich podrobné vysvětlení ke každé úloze včetně několika možností řešení, pokud je úloha umožňuje. Respektujeme váš čas, proto jsou jednotlivé příklady na časové ose oddělené záložkou. Snadno si tak najdete jen ty úlohy, které potřebujete. Video můžete také zrychlit nebo zpomalit a přehrát si ho, kolikrát jen chcete. Kdybyste měli k některé úloze dotaz, nebo vám videorozbor nepomohl, připojte se na úterní webinář a zeptejte se přímo našich učitelů.

Mohu někde vidět, jak si stojím v porovnání s ostatními deváťáky?

Ano, v osobní zóně. Ve statistice výsledků najdete graf porovnání s loňskými deváťáky u ostré zkoušky. Můžete si přidat i školy, na které se chcete hlásit, a porovnávat výsledky ještě přesněji.

Pod grafem najdete také body z daného víkendu, kde uvidíte srovnání s ostatními deváťáky, kteří se s námi právě připravují.

Kromě bodového zisku je v osobní zóně také anonymní žebříček umístění. Uvidíte v něm nejen, jak jste se umístili v porovnání s deváťáky v rámci přijímačkového dne, ale také srovnání s výsledky více než 75 000 deváťáků z loňské ostré přijímací zkoušky.

Jak přesně probíhají testy nanečisto?

Stejně jako opravdové zkoušky. Žáky čeká registrace a pak píšou testy z matematiky a z češtiny.

Testy opravujeme stejným způsobem, jako to dělá CERMAT, a výsledky nahráváme každému studentovi do jeho osobní zóny.

Deváťáci, kteří zvolili pro daný termín variantu prezenční se základním rozborem řešení, čeká hned po dopsání testů skupinová výuka ve škole s rozborem jednotlivých úloh. Nevýhodou je, že někteří žáci bývají z testů unavení a v rámci skupinky se nelze věnovat individuálním chybám.

Studenti, kteří upřednostnili variantu prezenční s podrobnými videorozbory, odcházejí domů, kde si mohou pustit videorozbory všech testových úloh. K videorozboru mají přístup až do konce školního roku, ke všemu se tedy mohou vrátit a pracovat se svojí konkrétní chybou. V úterý odpoledne se pak mohou připojit na webinář (záznam k dispozici) a doptat se živě učitelů na to, co je zajímá.

V online formě opravujeme testy společně. Body si student sám zanese do osobní zóny a pak si může pustit videorozbory a připojit se na úterní webinář, kde učitelé zodpovídají dotazy a doučují, co je třeba.

Jak vypadají videorozbory?

Nejlepší je, když se na ně rovnou podíváte. Takto například vypadá videorozbor matematické úlohy, takto videorozbor příkladu z češtiny.


S námi nic neriskujete, čísla mluví jasně

 • 96% přijato na SŠ*
 • 23000 absolventů za 7 let

Příprava mi ohromně dala, nevím, co bych bez ní dělala 👍

Magda

Věděl jsem, jak jdou úlohy po sobě a Míši odhad na druhý den vyšel, to mi nakoplo počet bodů.

Kuba

Děkuju za všechny praktické triky, většinu jsem u zkoušky fakt využila.

Lucka

Na zkoušku jsem se pak i těšil!

Matyaš

🥰 Dostala jsem se na obě vysněné školy.

Bětka

Překvapilo mě, jaký se na To dáš sešel super kolektiv a že tam byla sranda.

Oliver

Recenze studentů přijímaček nanečisto jsou ověřené porovnáním osobních údajů s interní databází.Na přijímací zkoušky z 9. třídy jsme opravdu experti. Přesně jsme odhadli, co bude v druhý den v ostré zkoušce a média jako Seznam Zprávy či CNN Prima News díky nám včasně reportovala správná řešení ostré zkoušky na jaře 2023. Tvořili jsme zadání úloh z přijímaček pro deváťáky pro tištěný seriál v MF Dnes, v přehledech o přijímací zkoušce pro Seznam Zprávy či Forbes pak vysvětlujeme efektivní přípravu, obsah testů i změny v ostré zkoušce. Na tipy a triky pro žáky se nás ptal Český rozhlas nebo si nás pozvala Snídaně s Novou. Samozřejmě zdarma pomáháme potřebným - sami i ve spolupráci s Člověkem v tísni.

Zajímá vás naše know-how? Moc rádi vás uvidíme na naší přednášce pro rodiče, která je zdarma a otevřená všem.

Google

Předvídatelnost testů pak vede k tomu, že projekt To dáš byl letos například schopný mezi prvním a druhým termínem velmi přesně odhadnout několik typů úloh, které čekají žáky v další den.

Seznam Zprávy, květen 2023
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo LogoPrůběh: Přesná simulace průběhu ostré zkoušky ve škole na Praze 4. Napsání testů z ČJ a M, okamžité vyhodnocení a anonymní žebříček umístění.

Následný rozbor správných řešení: Formou 60 min. výkladu s učitelem ve třídě. Učitel prochází úlohy v testu postupně, zaměřuje se plošně na časté chyby a stihne s žáky probrat cca 2/3 testu, na konci hodiny je prostor pro dotazy.

V rámci výuky s učitelem nelze tempo výkladu a důraz na práci s konkrétní chybou přizpůsobit jednotlivému žákovi. Pro cílené a precizní vysvětlení, ke kterému se lze vrátit, doporučujeme Prezenční termín s podrobným rozborem řešení.

Případně lze podrobný videorozbor nad rámec učitelské výuky za 380 Kč dokoupit.

Průběh: Přesná simulace průběhu ostré zkoušky ve škole na Praze 4. Napsání testů z ČJ a M, okamžité vyhodnocení a anonymní žebříček umístěn

Následný rozbor správných řešení: Formou precizního videorozboru, kde je každá úloha krůček po krůčku podrobně vysvětlena. Žák se ve svém tempu zaměřuje na své konkrétní chyby. Vysvětlení si lze pustit opakovaně a kdykoliv se k němu v průběhu školního roku vracet. K tomu navíc 2x 60 min. živý webinář s učiteli pro dotazy.

Průběh: Promyšlená simulace celé zkoušky doma s živým průvodcem: napsání testů, vysvětlení Cermat bodování, předání tajných tipů, okamžité vyhodnocení + žebříček.

Následný rozbor správných řešení: Formou precizního videorozboru, kde je každá úloha krůček po krůčku podrobně vysvětlena. Žák se ve svém tempu zaměřuje na své konkrétní chyby. Vysvětlení si lze pustit opakovaně a kdykoliv se k němu v průběhu školního roku vracet. K tomu navíc 2x 60 min. živý webinář s učiteli pro dotazy.