Přijímací zkoušky – průvodce pro rodiče

Čekají Vaše děti přijímací zkoušky v tomto školním roce (2021/22)? Abychom vám ulehčili starosti, připravili jsme pro vás Průvodce pro rodiče – CERMAT testy a přijímací zkoušky na SŠ. V této sekci se na jednom místě dozvíte vše důležité – o testech CERMAT pro rok 2022 i o celém přijímacím řízení na střední školy.

Pokud chcete informace rychle a přehledně, včetně možnosti získat odpovědi na všechny své dotazy, přijďte na jednu z našich přednášek pro rodiče (zdarma). Pokud máte konkrétní dotaz, položte ho prosím v naší poradně pro rodiče deváťáků.

Průvodce pro rodiče: CERMAT testy 21/22 a přijímací zkoušky na SŠ – souhrnné informace:

Průvodce CERMAT testy: Jak fungují testy CERMAT? Co je CERMAT, jak testy vznikají, kdo je hodnotí a jak? Podívejte se na podrobný souhrn informací o testech CERMAT + co v nich čekat v roce 2022.

Více o testech CERMAT

Průvodce celým přijímacím řízením: Samotná přijímací zkouška CERMAT je jen jedním krokem celého přijímacího řízení na střední školu. Máme pro Vás všechny informace k výběru školy, k přípravě na přijímací zkoušku, k podání přihlášky, k průběhu ostré zkoušky, k testům CERMAT a následně k podání zápisového lístku (či odvolání).

Více o přijímacím řízení na SŠ v roce 2022

Přednášky a poradna pro rodiče deváťáků:

Provedeme Vás celým procesem přijímacího řízení – od výběru školy přes přípravu na testy CERMAT až po podání zápisového lístku. Ověřené informace srozumitelně a na jednom místě – samozřejmě zdarma. Přijďte posedět nad kávou a koláčem na naše přednášky pro rodiče, kde (v omezeném bezpečném počtu) projdeme vše, co musíte znát.

Přihlásit se na přednášku pro rodiče zdarma

Máte otázky ohledně CERMAT testů, našich přijímacích zkoušek nanečisto či čehokoli ohledně přijímacího řízení? Podívejte se na nejčastější otázky nebo položte svůj dotaz a my Vám do 48 hodin odpovíme.

Přejít do poradny

Informace v této sekci webu jsou zpracovány týmem To dáš! Přijímačky nanečisto (odborníci na tvorbu testových materiálů CERMAT, pedagogové, speciální pedagogové a výchovná poradkyně) pod vedením vedoucí projektu To dáš! Michaely Kadlecové a Adama Motlocha (oba Cambridgeská univerzita). 

Informace jsou zpravidla zdrojovány na uvedených stránkách a vychází z rozsáhle analýzy materiálů tvůrce testů CERMAT pro rok 2022, materiálů Ministerstva školství a vlastní výzkumné činnosti týmu To dáš. Publikované informace mají čistě informativní (doporučující) charakter.


Rezervovat


Zpracovávám objednávku