Připravujeme deváťáky na přijímačky na SŠ 

Jsme To dáš! Přijímačky nanečisto a již sedmým rokem pomáháme deváťákům k přijetí na vysněné střední školy. Naše práce nás baví, naplňuje a věříme, že ji děláme dobře. 96 % našich deváťáků uspělo u přijímaček*, 74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, protože byli přijati na obě střední školy.* Celkem máme přes 23 000 spokojených absolventů.**

Zakládáme si na precizních testových materiálech, věrné simulaci zkoušky a bezkonkurenčním zázemí a podpoře pro celou rodinu. Za dobře odvedenou prací a řádnou péčí stojí tým kvalifikovaných, zkušených a vstřícných pedagogů a organizátorů, kteří rádi na vysněnou střední doprovodí i vás.

Více o přípravě na přijímačky

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.

Náš příběh

Náš příběh začal zhruba sedm let zpátky, kdy se naši mladší sourozenci chystali na tehdy nové přijímačky od Cermatu. Chyběl nám doma někdo, kdo by nás přijímacím řízením provedl, měl kvalitní aktuální testy a ještě by nadchl patnáctileté puberťáky, kteří by byli nejraději v sobotu dopoledne doma. A tak jsme začali s jednou třídou těch nejpřísnějších kritiků z řad našich nejbližších

Za těch několik let jsme úspěšně připravili tisíce deváťáků, z nichž někteří už stihli odmaturovat, chodí na vysoké školy a my o víkendech potkáváme jejich mladší sourozence. Ačkoliv už máme skvělé zázemí, větší tým i mezinárodní zkušenosti, původní myšlenka zůstala stejná –  pomoci co nejvíce deváťákům a deváťačkám na jejich vysněnou školu a být parťákem pro celou rodinu!

Je úžasné vidět, jak se naši svěřenci zlepšují, nabírají sebevědomí a odnášejí si znalosti a dovednosti, které využijí ještě dlouho po zkouškách. 

Těšíme se na setkání! 

S láskou

Míša a Adam

zakladatelé To dáš! Přijímaček nanečisto - Michaela Kadlecová a Adam Motloch.

Viděli jste nás v:

Náš tým

Míša stojí za vznikem To dáš!, je srdcem projektu a coby jednatelka se stará o chod projektu. Má bohaté zkušenosti ze zahraničního studia – na University of Cambridge dělala výzkum v oblasti školského leadershipu v předních bristkých školách, na nejlepší pedagogické fakultě světa na UCL studuje didaktiku a v rámci prestižního vzdělávacího výzkumu Laidlaw Scholarship čerpala inspiraci z finského školství. U nás ve škole se potkáte na chodbách i na přednáškách.

Adam je spoluzakladatel a coby vedoucí projektu je hnacím motorem, který každý den přichází s nápady, jak být zase o kus lepší. Absolvoval University of Glasgow a University of Cambridge, kde se soustředil na inovace ve vzdělávání. Díky němu mají naši žáci to nejlepší know-how nejen o testech, ale i o efektivním učení. 

Náš tým tvoří přátelští a velmi zkušení učitelé, kteří mají bohatou zkušenost nejen s výukou, ale i s tvorbou testových zadání. Sami mimo normální školní výuku doučují nebo tvoří vlastní učební materiály (často mají zkušenosti se spoluprací s Cermatem).

Rádi Vám všechno vysvětlí a názorně ukážou, takže látku opravdu pochopíte. Kromě toho Vám všichni poradí, jak postupovat přímo při psaní testu – na co si dát pozor, jak si rozvrhnout čas, jak poznat chytáky a nedělat zbytečné chyby. 

Kromě pedagogů je tu ještě celý tým vstřícných organizátorů a zákaznické podpory, kteří zajišťují, že vše funguje jak švýcarské hodinky.

Syn a matka připravují odvolání

Pomáháme

Rodiče, pořádáme pro vás pravidelně a zdarma informativní přednášky, na kterých se dozvíte vše, co o zkouškách jako rodič musíte vědět. 

Rodiče dvojčat, dokážeme si představit, jak náročné je mít každý výdaj hned dvakrát…a proto u nás druhé dítě chodí vždycky za půlku.

Holky a kluci z Ukrajiny, jsme moc rádi, že jste u nás v bezpečí a je nám ctí a potěšením vás na přijímačky zdarma připravit. 

Není čeština vaší mateřštinou? Máte náš obdiv, protože jazyk je to krásný, ale těžký. Naše stránky proto najdete v ukrajinštině, vietnamštině i angličtině.

To dáš! Stipendium je tu pro každého, kdo zrovna potřebuje pomoc a oporu. Spolupracujeme s několika dětskými domovy i s organizací Člověk v tísni a radujeme se z vašich úspěchů! 

Pokud si v tuto chvíli Přijímačky nanečisto nemůžete dovolit, ať už pro syna, dceru, vnoučata, synovce, neteř či jiného svěřence, na kterém vám záleží, bez obav se na nás obraťte a pomůžeme. Obratem a bez otázek kolem!

Pište na studenti@to-das.cz s předmětem To dáš! Stipendium

srdce


Zpracovávám objednávku

👉 Do ostré zkoušky zbývá: dní, hodin, minut a sekund. Ještě to stíháte. Ještě stihnete projít i všechny typové úlohy. Připravujte se s námi každý víkend. Každý týden nové testy.

Začít s přípravou
Zavřít