Procvičovací sešity zdarma

Procvičovací sešity si zdarma stáhnete zde:

Matematika

📕 Stáhnout procvičovací sešit

Procvičíte si tyto okruhy:

  1. Poměr a měřítko mapy  
  2. Přímá a nepřímá úměrnost  
  3. Rovnice 
  4. Úlohy o pohybu
  5. Slovní úlohy s geometrickým základem
Český jazyk

📘 Stáhnout procvičovací sešit

Procvičíte si tyto okruhy:

  1. Zdvojené hlásky  
  2. Podmět a přísudek  
  3. Věty vedlejší 
  4. Pravopis: S, Z, VZ 
  5. Práce s textem 

🤫 Co je tajemstvím úspěšné last minute přípravy?

Základem úspěšné přípravy v posledních týdnech je řešení nových testů přes týden (tedy nejen o víkendu). Aktivní procvičování typových úloh, se kterými jste ještě nepracovali, je totiž ta nejlepší (a vědecky ověřená) metoda učení – a tedy i klíč k úspěchu. Nebojte, ještě to stíháte. Za poslední 2 týdny zvládnete projít velkou část spektra typových úloh.

📆 Dejte si do diáře pevné bloky na přípravu (5x týdně 35 min) – priorita před koníčky/sporty (nebojte, doženete po zkoušce).

📈 Kam až se můžete vypracovat? Většina žáků, kteří u nás absolvovali 15 a více testů, má bodový zisk přes 80 bodů ze 100. 

✅ Kolik testů byste měli přes týden řešit? Dejte si s námi závazek řešit každý týden alespoň 2 nové testové sady (2x M a 2x ČJ). Testy (i s vysvětlením postupu řešení) získáte přes naši personalizovanou přípravu.

✍️ Soutěžte sami se sebou! V tomto testovém bingu (pdf k vytištění) si vyznačte ty testy, které již máte vypracované. Nebojte, ještě stíháte projít (skoro) všechny typové úlohy! Navíc krásně vidíte, o kolik blíže přijetí na vysněnou SŠ jste.

✂️ Dle nůžkové metody si následně připravte opakování – viz náš webinář o efektivním učení a testové strategii. Co 3 dny se vracejte k úlohám, které se nepovedly a přeřešte je.

Zde vidíte, jak se bodové skóre žáků zlepšuje s tím, kolik procent typových úloh umí řešit:

jak se můžete zlepšit u přijímaček

Koupit testy s videorozboryZpracovávám objednávku