Naše přijímací zkoušky nanečisto

Jaktože máte tak vysokou úspěšnost u ostrých zkoušek? (přes 90%)
Jaktože máte tak vysokou úspěšnost u ostrých zkoušek? (přes 90%*)

Již několik let (od začátku projektu) se zaměřujeme pouze na jednu věc – pomoci co nejvíce deváťákům dostat se na jejich vysněnou střední školu. Díky tomu můžeme přípravu dělat pořádně, propracovaně a soustředěně. Příprava je absolutně cílená.

Dodržujeme vše do puntíku jako CERMAT, takže naše deváťáky nic nepřekvapí. Nikdy bychom si nedovolili mrhat Vaší energií a hrát si na věrnou simulaci, a přitom poskytovat neaktuální testy, nedodržovat formát zkoušky a nerespektovat bodování…

Celý proces přípravy je navržen přesně na zkoušky CERMAT. Naše žáky nezatěžujeme doučováním látky, která nebude u přijímacích zkoušek CERMAT vůbec potřeba (např. AJ nebo obecné studijní předpoklady). Žáky učíme pracovat s formátem testu CERMAT, díky rozsáhlému know-how upozorňujeme na všechny záludnosti testů a naše přijímací zkoušky nanečisto konáme v naprosto věrné simulaci, kterou do detailu pilujeme. Žáci chodí na naše termíny z naprosté většiny opakovaně, tudíž mají možnost se se spektrem úloh důkladně seznámit.  Díky tomu ví přesně, jak úlohy při ostré zkoušce řešit a díky mnoha pokusům se zbaví stresu. Stejně tak se hodně zaměřujeme na strategii psaní testu, takže náš každý deváťák jde ke zkoušce se svým originálním plánem úspěchu.

*Zdroj úspěšnosti přes 90 %: dotazníkový průzkum mezi 891 absolventy, bez omezení výběru ze strany tazatele, ve dnech 10.6.-10.7.2022. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Sdělení obsahuje informaci o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

Bude mi příprava u vás stačit?
Bude mi příprava u vás stačit?

To záleží na každém žákovi, jeho ambicím a přistupu. Většina žáků a rodičů bere přípravu u nás jako formu doučování – přijdou k nám více než pětkrát, projdou si celé spektrum úloh (každý víkend jsou nové testy, ani jedna úloha se u nás neopakuje dvakrát), doma se následně k testům díky klíči s postupem řešení vracejí. V kombinaci s našimi domácími přijímačkami nanečisto (testy+videorozbory) je to pro většinu žáků dostatečné. Samozřejmě jsou ale i žáci, kteří si u nás přijímačky vyzkouší jednou, aby pracovali se stresem a seznámili se s formátem zkoušky. Ti se pak standardně věnují domácí přípravě mnohem více času i úsilí – výuku u nás nahrazují doučováním atd.

Každý žák je jiný, jinak zvládá učivo, stres i specifika standardizovaných testů. Na přípravu má také velký vliv náročnost přijímacího řízení – na jedné škole stačí získat 30 bodů z 50 z matematiky i českého jazyka, na jiných školách musíte získat 45 z každého předmětů. Základní klíč, podle kterého zjistíte, kolikrát byste měli na náš kurz přijít, najdete níže v otázce “Kolikrát by k vám měla dcera přijít, aby pro ni byla příprava přínosná?”.

Kolikrát by k vám měla dcera přijít, aby pro ni byla příprava přínosná?
Kolikrát by k vám měla dcera přijít, aby pro ni byla příprava přínosná?

Přijímačkový den nanečisto výrazně pomůže zlepšit výkon u ostré zkoušky už při jednom vyzkoušení. Žáci zažijí podmínky jednotných přijímaček, otestují si svůj výkon pod stresem a získají přehled o tom, jak zvládají príci s archem a jak si stojí ve srovnání s vrstevníky. Abyste maximalizovali efekt přijímaček nanečisto, rozhodně doporučujeme přijít vícekrát. Už od tří a více pokusů žáci projdou většinu spektra testových úloh (každý termín jsou jiné úlohy, do jednoho testu není možné obsáhnout celé spektrum úloh, které se může u zkoušek objevit). Při více pokusech získáváte také více vypovídající přehled o tom, jak si žák stojí v porovnání s ostatními, ostatně i ostré přijímačky mají dva termíny se dvěmi různými testy.

Pokud se intenzivně připravujete a máte např. individuální doučování, mělo by vám stačit 3–5 pokusů rozložených od listopadu do dubna, abyste se seznámili s podobou testu, odbourali stres a naučili se pracovat se záznamovým archem.
Pokud chcete mít přijímačky nanečisto jako hlavní formu přípravy a využít výkladu jako formy doučování, případně pokud pokulháváte v jednom či obou předmětech, doporučujeme 5–10 pokusů rozložených přes celý školní rok.

Rádi vám poradíme a společně vybereme přípravu na míru – stačí nám zavolat či napsat e-mail.


Deprecated: Soubor Šablona neobsahuje souboru comments.php je od verze 3.0.0 zastaralý a není k dispozici žádná alternativa. Používejte soubor comments.php ve vaší šabloně. in /www/hosting/to-das.cz/www/wp-includes/functions.php on line 5653

4 komentáře: “Naše přijímací zkoušky nanečisto”

 1. Simona napsal:

  Je běžné, že druhý test nanečisto dopadl hůř než první? Začínám trochu panikařit.

  • Adam Motloch napsal:

   Dobrý den, určitě! Vůbec není důvod k panice, v průběhu celé přípravy se budou výsledky měnit, každý test Vám může sednout jinak. Dobré je si nad nepovedeným (ale i povedeným) testem sednout, projít si své silné a slabé stránky a na jejich základě pak postavit studijní plán. Jak si správně učivo rozvrhnout, jakou metodu zvolit a dalším otázkám se budeme věnovat na našich nedělních večerních webinářích, které jsou pro naše studenty zcela zdarma.

 2. Alena Zárubová napsal:

  Stále zmiňujete střední školu, ale já bych rád na gymnázium. Jsou mi tedy tyto testy k něčemu ?

  • Eva Vojáčková napsal:

   Zdravíme, ano, určitě, CERMAT testy jednotné přijímací zkoušky a i naše testy přijímaček nanečisto jsou stejné pro všechny maturitní obory středních škol, tedy jak pro gymnázia, tak pro střední odborné školy. Hezký den!

Položit dotaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Zpracovávám objednávku