Přijímačky: ideální rozvrh přípravy

Datum vytvoření: 10. 10. 2023
Poslední aktualizace: 13. 06. 2024
Doba čtení: 4 minuty

Máte nabitý rozvrh ve škole a k tomu další aktivity o víkendu? Kam zařadit přípravu na přijímačky? Poradíme vám, jak si přípravu ideálně nakombinovat! 

V první řadě se zamyslete nad svými prioritami pro devátou třídu. Přijímací zkoušky na střední školu řešíme většinou jen 1× za život. Tak ať dopadnou co nejlépe!

1. To dáš! Příprava na přijímačky

To dáš! příprava na přijímačky je založená na precizních testových materiálech přesně podle formátu CERMAT a věrné simulaci ostré zkoušky. Již sedmým rokem jsme parťáky pro celé rodiny, kterým poskytujeme bezkonkurenční zázemí: věcně je informujeme o všem důležitém a podporujeme je na cestě na vysněnou střední školu.

Máme velkou radost, že se nám v minulém dramatickém školním roce povedlo uhájit – ba dokonce vylepšit – naši 96% úspěšnost přijetí na jednu školu a 74% úspěšnost přijetí na obě školy*. S námi budete v dobrých rukách!

Nabízíme zvýhodněná předplatná, která fungují jako předplacený kredit na určitý počet účastí na přijímačkách nanečisto. Sami si pak v rámci předplatného volíte termíny účastí i jejich formu (prezenční, distanční či kombinovanou).

tipy pro zlepšení sebevědomí
příprava na CERMAT

Jak to funguje?

Vyberete si balíček předplatného a hned při nákupu si zvolíte data i formy účasti. Pokud se vám změní plány, můžete si vždy termín účasti z pohodlí domova změnit, a to až do čtvrtečního poledne před daným víkendem (v rámci volných kapacit).

💡 Naše dlouhodobě nejoblíbenější předplatné s nejvyšší úspěšností je neomezené předplatné.

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.–20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

2. Jak a proč si nakombinovat formy přípravy?

Vřele doporučujeme kombinovat naše 3 formy přípravy: prezenční (základní), prezenční (podrobnou) a distanční (podrobnou)! Každá nabízí žákovi jinou konkurenční výhodu a vzájemně se doplňují!

 • Prezenční se základním rozborem řešení (testy ve škole + skupinová výuka ve škole) 

Vřele doporučujeme na seznámení a rozjezd. Učitel prochází úlohy se skupinkou a plošně se zaměřuje na časté chyby (tedy i na úlohy, které žákům dobře jdou).

 • Prezenční s podrobným rozborem řešení (testy ve škole + výuka formou videorozborů + 2x 60 min. živý doučovací webinář)

Doporučujeme pro precizní přípravu a práci s vlastní chybou: u podrobného videorozboru se deváťák ve svém tempu zaměřuje na své konkrétní chyby a k úlohám, které se nepovedly, se může kdykoliv do konce školního roku vrátit. To je didakticky cílenější i časově efektivnější práce s chybou než obecné procházení testu ve třídě. K tomu je navíc 2x 60 min. živý webinář s učiteli, který je vyhrazen pro případné dotazy.

 • Distanční s podrobným rozborem řešení (testy s naším on-line živým průvodcem + výuka formou videorozborů + 2x 60 min. živý doučovací webinář)

I u distanční varianty, tedy přípravy online z domova, myslíme na zajištění přesné časomíry a autentického šumu třídy. Díky podrobnému videorozboru má žák úlohy krůček po krůčku podrobně vysvětleny, ve svém tempu se zaměřuje na své konkrétní chyby a k řešení se může v průběhu školního roku vracet. K tomu je také 2x 60 min. živý webinář s učiteli, který je vyhrazen pro případné dotazy.

💡 Většinu našich kapacit už léta tvoří kurzy s podrobným rozborem řešení.

2. Rozvrh přípravy pro tanečnice, sportovce atd.

Závody či zápasy téměř každý víkend. Jak to skloubit s přípravou na přijímačky? Vyberte si přijímačky nanečisto v sobotu nebo neděli, dopoledne nebo odpoledne tak, aby se vám aktivity nekryly! 💡 Podívejte se na volné termíny!

🗓️ Kolikrát přijít?

 • 10–15x
 • již při 10 účastech řešíte všechny typové úlohy
 • již 15 účastech navíc vypilujete testovou strategii

🔄 Jak namixovat formy přípravy?

 • 1x prezenční se základním rozborem řešení
 • 5x prezenční s podrobným rozborem řešení
 • 8x distanční s podrobným rozborem řešení
 • 1x prezenční s podrobným rozborem řešení

3. Rozvrh přípravy na gymnázium

Na gymnáziích je u přijímaček většinou velká konkurence, a to zejména v Praze a v dalších velkých městech. Úspěšná příprava na přijímačky na gymnázium vyžaduje hlavně ovládnutí těžších rozlišovacích/rozřazovacích úloh z CERMAT testů, které rozřazují uchazeče na „lepší“ a „horší“. To vám pomůže maximalizovat bodový zisk potřebný k přijetí na gymnázium. Naše předplatné s nejvyšší úspěšností je neomezené předplatné.

🗓️ Kolikrát přijít?

 • 21x
 • 21 víkendů komplexní přípravy
 • opakovaně řešíte celý arzenál CERMAT úloh
 • všechny typy úloh vyřešíte bez stresu
 • díky srozumitelnému a systematickému doučování získáte bezkonkurenční náskok

🔄 Jak namixovat formy přípravy?

 • 2x prezenční se základním rozborem řešení
 • 4x prezenční s podrobným rozborem řešení
 • 4x distanční s podrobným rozborem řešení
 • 4x prezenční s podrobným rozborem řešení
 • 5x distanční s podrobným rozborem řešení
 • 2x prezenční s podrobným rozborem řešení

Vybrali jste si vhodný mix přípravy přesně podle vašich potřeb? Kombinujte formy přípravy a vyberte si z našich balíčků předplatných ještě dnes! Náš průvodce výběrem předplatného napoví a nebo nás kontaktujte přímo a my vám poradíme. Těšíme se na vás na To dáš! Přijímačkách nanečisto!

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

Koupit Přijímačky nanečisto

přijímačky 2024
přijímačky 2024


Zpracovávám objednávku