S námi získáváte

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické. Jak probíhá zkouškový den.

Pro každý testovací víkend vytváříme vždy nové sady zadání. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na stejnou úlohu.

Zkoušku připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové. Někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT!

Rádi vám poradíme na vaší cestě za vysněnou střední školou. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Testy dostanete opravené ihned na místě. Navíc se po zkoušce s učitelem můžete v soukromí poradit, jak svůj test příště vylepšit.

Osobní zóna nabízí mnoho benefitů. Například si zde můžete porovnávat vlastní výsledky testů s ostatním žáky a to zcela anonymně. Také zde naleznete řadu e-booků, tipů a video rozbory testů.

Každému nabízíme individuální přístup. Pomáháme s přihláškami, odvoláními i dalšími nepříjemnostmi. Zasíláme emailová upozornění, abyste nezmeškali důležité termíny (např. uzávěrku přihlášek). Máme také specializovaný program pro žáky s SPU.

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám plnou cenu nákupu.

Zkoušky bývají náročné, proto zajistíme občerstvení na celý den!


Rezervovat


Zpracovávám objednávku