Záruka spokojenosti s přijímacími zkouškami nanečisto

Záruka spokojenosti

Věříme svým službám natolik, že vám garantujeme spokojenost.

Pokud nebudete se svým předplatným spokojeni, vrátíme vám obratem a bez řečí celé kurzovné.

Podmínky záruky spokojenosti:

Záruka platí při zakoupení předplatného (2 a více účastí). Musí být uplatněna nejpozději do 3 pracovních dnů od absolvování 1. termínu (vzdělávacího kurzu) u nás, a to odesláním e-mailu na adresu kadlecova@to-das.cz v níže popsaném formátu.

Záruku může každý žák/yně uplatnit maximálně jednou, a to po prvním termínu a před následujícím termínem. Po uplynutí uvedené lhůty si kolektiv To dáš! Přijímačky nanečisto a společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. vyhrazuje právo uplatnění záruky zamítnout.

Záruka spokojenosti platí pouze pro platby kartou, převodem či v hotovosti. Na platby benefitem/fakturou/benefitní kartou se nevztahuje, jelikož u benefitních plateb/plateb fakturou nejsme schopni zprocesovat vrácení peněz/benefitních poukázek/voucherů/bodů.

Společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. si vyhrazují právo účastníkovi vzdělávání, který/á uplatnil záruku spokojenosti a následně se opět přihlásil ke stejnému vzdělávacímu kurzu, doúčtovat cenu školného za kurzy, které již absolvoval, a školné, které mu bylo na základě této záruky vráceno.

Podmínky záruky byly aktualizovány 16. 8. 2022 a jsou v této verzi (verze 1.3) platné pro všechny nákupy od toho data až do další změny podmínek.

FORMÁT UPLATNĚNÍ ZÁRUKY:

Email na adresu kadlecova@to-das.cz

Předmět: Záruka spokojenosti

Tělo e-mailu:

Vážená paní Kadlecová,

na základě nespokojenosti s průběhem přijímaček nanečisto v termínu* ________________ (doplňte termín konání) žádám o zrušení předplatného pro účastníka vzdělávání, jehož údaje jsou uvedené níže.

Důvod nespokojenosti*:

Jméno a příjmení účastníka vzdělávání*:

Kontaktní e-mail (na který je registrována osobní zóna) *:

Telefonní číslo rodiče*:

Prosím o zrušení předplatného a o vrácení uhrazené částky na účet*:__________________________ (doplňte číslo účtu)

S pozdravem

______________________________________ (jméno a příjmení rodiče účastníka vzdělávání*).

Položky označené * jsou povinné.

   Líbí se Vám náš přístup? Přihlaste se!

Koupit Přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku