Záruka spokojenosti s přijímacími zkouškami nanečisto

Záruka spokojenosti

Věříme svým službám natolik, že vám garantujeme spokojenost.

Pokud nebudete se svým předplatným spokojeni, vrátíme vám vaše uhrazené školné v plné výši.

Podmínky záruky spokojenosti:

Záruka platí při zakoupení předplatného (3 a více sad). Musí být uplatněna nejpozději do 3 pracovních dnů od absolvování 1. termínu (vzdělávacího kurzu) u nás, a to odesláním e-mailu na adresu kadlecova@to-das.cz v níže popsaném formátu.

Záruku může každý žák/yně uplatnit maximálně jednou, a to po prvním termínu a před následujícím termínem. Po uplynutí uvedené lhůty si kolektiv To dáš! Přijímačky nanečisto a společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. vyhrazuje právo uplatnění záruky zamítnout.

Společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. si vyhrazují právo účastníkovi vzdělávání, který/á uplatnil záruku spokojenosti a následně se opět přihlásil ke stejnému vzdělávacímu kurzu, doúčtovat cenu školného za kurzy, které již absolvoval, a školné, které mu bylo na základě této záruky vráceno.

Kolektiv To dáš! Přijímačky nanečisto a společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. si vyhrazují právo kdykoli podmínky záruky spokojenosti změnit.

Záruka spokojenosti platí pouze pro platby kartou, převodem či v hotovosti. Na platby benefitem/fakturou/benefitní kartou se nevztahuje, jelikož u benefitních plateb/plateb fakturou nejsme schopni zprocesovat vrácení peněz/benefitních poukázek/voucherů/bodů.

Podmínky záruky byly aktualizovány 1. 8. 2021 a jsou v této verzi (verze 1.2) platné pro všechny nákupy od toho data až do další změny podmínek.

FORMÁT UPLATNĚNÍ ZÁRUKY:

Předmět: Záruka spokojenosti

Tělo e-mailu:

Vážená paní Kadlecová,

na základě nespokojenosti s průběhem přijímaček nanečisto v termínu ___________* (doplňte termín konání) žádám o zrušení předplatného pro žáka/yni, jehož údaje jsou uvedené níže.

Důvod nespokojenosti*:

Jméno a příjmení žáka/yně*:

Kontaktní e-mail (na který je registrována osobní zóna)*:

Telefonní číslo rodiče*:

Děkuji a prosím o zrušení předplatného a prosím o zaslání formuláře pro vrácení celé částky školného.

S pozdravem

_____________________________ (Vaše jméno).

Položky označené * jsou povinné.

   Líbí se Vám náš přístup? Přihlaste se!

Jdu do toho!


Rezervovat


Zpracovávám objednávku