Příprava na přijímací zkoušky

Pravidelné zkouškové simulace, které potřebujete k přijetí na vysněnou SŠ.

Recenze rodičů našich žáků Koupit Přijímačky nanečisto

Příprava na přijímací zkoušky z 9. třídy – nabízíme 3 formy zkouškových dní

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto nabízíme hned tři formy testu a výuky (která se hodí pro koho?) a vřele doporučujeme všechny tři formy kombinovat! Vaše příprava na přijímací zkoušky CERMAT tak bude efektivnější a komplexnější.

Tabulku můžete posouvat doprava.
 

I. Prezenční s podrobným rozborem řešení

Testy ve škole + precizní videorozbor a živé vysílání pro dotazy

Co vás čeká

 

II. Distanční s podrobným rozborem řešení

Testy doma v přesné simulaci + precizní videorozbor a živé vysílání pro dotazy

Co vás čeká

 

III. Prezenční se základním rozborem řešení

Testy ve škole + obecný výklad s učitelem

Co vás čeká

Místo konánímoderní škola v Braníku
(Praha 4)
doma
(celá ČR)
moderní škola v Braníku
(Praha 4)
Čas konáníkaždá SOBOTA i NEDĚLE

Jaký je harmonogram dne?

každá NEDĚLE

Jaký je harmonogram dne?

každá SOBOTA a vybrané NEDĚLE

Jaký je harmonogram dne?

Jak si napíšete testve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkouškydoma, a to v do detailu promyšlené simulaci za stejných podmínek jako u ostré zkouškyve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkoušky
Formát výuky2x precizní a srozumitelný videorozbor, ke kterému se ve vlastním tempu můžete až do konce školního roku vrátit2x precizní a srozumitelný videorozbor, ke kterému se ve vlastním tempu můžete až do konce školního roku vrátit2x 60 minut s učitelem u nás ve škole, postupné řešení úloh s celou třídou

Možnost dokoupit podrobný videorozbor za 380 Kč

Možnost doptat se učitelenad rámec podrobného videorozboru ještě během živých webinářů (ČJ a M) v úterý večernad rámec podrobného videorozboru ještě během živých webinářů (ČJ a M) v úterý večerpřímo v hodině
Co vždy získáte
 • každý víkend nové testové materiály 
 • srozumitelné vysvětlení úloh z matematiky a z češtiny 
 • strategii psaní textů -– zvládnete nervozitu i práci s časem
 • žebříček umístění – bodovou hranici pro přijetí na vysněnou SŠ a nejpřesnější anonymní srovnání s více než 80 000 deváťáky
 • podpora 7 dní v týdnu – helplinka, přednášky pro rodiče, pravidelné webináře pro studenty
 • péče v Den D – podívejte se, jak úspěšně jsme pro své deváťáky odhadli, co bude druhý den v ostré zkoušce
 • garanci 100% spokojenosti – pokud nebudete spokojení, obratem vrátíme celé kurzovné
 • metodicky propracované a aprobovanými pedagogy vedené vzdělávací kurzy dle §114 školského zákona:
  Český jazyk k přijímací zkoušce na SŠ a Matematika k přijímací zkoušce na SŠ
Cena
 • cena za účast je stejná pro všechny tři formy účasti
 • všechny tři formy lze libovolně kombinovat i měnit v rámci jednoho předplatného
 • od 710 Kč za jeden termín
Recenze rodičů našich žáků Koupit Přijímačky nanečisto

Proč právě naše příprava na přijímací zkoušky?

📈 Žádná překvapení u ostré zkoušky díky cílenému učení

Žáci (i rodiče) se často bojí, že u zkoušek bude něco, co neznají, a co se na ZŠ či přípravce na přijímačky neučili či to nestihli probrat. Už při 10 účastech na našich přijímačkách nanečisto garantujeme, že žák projde celé spektrum typových úloh, které se v přijímacích testech CERMAT vyskytují, takže se nesetká s otázkou, se kterou absolutně nepočítal.

To dáš! příprava na přijímačky obsahuje vždy i stravitelnou a srozumitelnou výuku, která se zaměřuje na všechny jevy v testech, a na to, jak rychle a efektivně sbírat body. 

✅ S naší přípravou na přijímací zkoušky na SŠ neriskujete

96 % absolventů naší přípravy uspělo u přijímaček*, 74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, na kterou školu nastoupí*, protože byli přijati na obě SŠ. Díky exkluzivní databázi bodů nutných pro přijetí na jednotlivé SŠ (dostupná online všem klientům v jejich Osobní zóně) podáte přihlášky tak, že maximalizujete svoji šanci na přijetí.

Věříme si na tolik, že vaši spokojenost garantujeme*** – nebudete-li spokojení, vrátíme vám obratem plnou cenu přípravy na přijímací zkoušky! Přijďte si k nám nanečisto napsat přijímačky na SŠ a vyzkoušejte naše osvědčené doučování.

*Zdroj: Průzkum mezi 813 absolventy z celkových 5381 za rok 22/23. Úspěšnost = přijetí na SŠ.

***Podmínky naší záruky spokojenosti najdete zde.

😊 Minimalizujete stres u přijímací zkoušky

Připravujeme žáky 9. tříd na přijímací zkoušky a testy CERMAT (matematika a český jazyk). Příprava na přijímačky v rámci jednoho přijímačkového dne nanečisto zahrnuje autentickou simulaci ostré jednotné přijímací zkoušky (testy) i doučování na přijímačky od zkušených pedagogů.

Víme, co děláme – za 7 let jsme provedli přes 23 000 deváťáků** tou nejvěrnější simulací přijímací zkoušky. Díky osvědčeným technikám přesně věděli, co je čeká, a měli tak o důvod méně být ze zkoušky nervózní

(**Zdroj: Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.)

Přijímačky? S námi to dáš!

Recenze rodičů našich žáků Koupit Přijímačky nanečisto
příprava na přijímací zkoušky

Často se ptáte

Jak funguje výběr termínů? Co když to potřebuji změnit?

Vyberete velikost předplatného a už v procesu nákupu zvolíte termíny a formy účasti, které vám vyhovují. A protože se rodinné plány často mění, není problém cokoliv změnit (např. datum účasti, čas začátku, formu z prezenční na distanční), vždy tak učiníte online ve své osobní zóně. Termíny účasti lze měnit až až do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Jsou každý víkend jiné testy?

Ano! Každý víkend vás čeká originální test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u ostrých přijímaček mohou vyskytnout.

Můžu přijít v jeden víkend v sobotu i v neděli?

Ne, bohužel. Daný víkend se můžete účastnit pouze v jedné formě – buď prezenčně (s podrobným rozborem řešení), distančně (s podrobným rozborem řešení), či prezenčně (se základním rozborem řešení). Důvodem je to, že se v oba víkendové dny píše stejný test.

Další víkend = nové testy, tudíž samozřejmě není problém jeden víkend přijít v sobotu a na ten další v neděli. Pouze nelze konat přijímačkový den dvakrát v jeden víkend.

Musím chodit každý týden? Mohu se připojit v průběhu sezóny?

Přidejte se k nám kdykoliv a choďte, jak vám to vyhovuje! Naše předplatná fungují jako kredit, vyberte si velikost předplatného (= kolik víkendů k nám během školního roku přijdete).

Připojit se k nám můžete kdykoli během školního roku, určitě ale doporučujeme absolvovat první termín co nejdříve (ideálně na podzim), abyste si udělali obrázek o svých znalostech a dovednostech a dle toho se odvíjela vaše další příprava na přijímací zkoušky.

Dle volných kapacit lze v průběhu sezóny dokoupit další předplatné, pokud jste předchozí již „vychodili” a chcete s námi pokračovat.

Kolikrát bychom měli přijít?

Pro většinu žáků jsme hlavní pilíř přípravy na přijímací zkoušky na SŠ, a proto k nám chodí opakovaně. Jpři 10 návštěvách uvidíte všechny typové úlohy. Rodinami nejoblíběnější předplatné je naše neomezené předplatné (21 účastí), což obnáší přípravu každý týden. Tito žáci dosahují skvělých výsledků, neboť opakovaně projdou celý arzenál CERMAT úloh, takže není typové úlohy ani okruhu učiva, který by je překvapil.

Odpovídají vaše testy CERMATu?

Ano! Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Připravují je odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním CERMATu, i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s ilustračním testem pro daný školní rok, který CERMAT vydává v lednu.

Přijímačkový den u nás je věrnou simulací ostré zkoušky, a to včetně záznamového archu, povolených pomůcek i časomíry.

Jak probíhá výuka?

Výuka (prezenční ve škole i videorozbory a živé webináře) jsou u nás zaměřeny na správné a efektivní řešení úloh v testu, který děti právě vyřešily.

Důraz je kladen na interpretaci zadání, srozumitelné a stravitelné vysvětlení řešení a na práci s chybou a s chytáky. Cílem výuky je, aby žák rozpoznal typovou úlohu, věděl, jak ji efektivně řešit a v příštím testu si s obdobnou úlohou poradil.

Náš učitelský sbor je plný vstřícných, přátelských a vysoce kvalifikovaných pedagogů, kteří mají s testovou přípravou bohaté zkušenosti.

Většině žáků naše příprava na přijímačky a výuka formou testových rozborů stačí coby jediná příprava na přijímací zkoušky. Férově ale říkáme, že pokud dítko naráží na mezery v probraném učivu, je vhodné (klidně krátkodobé) individuální doučování, kde se látka ZŠ doprobere.

Naše příprava na přijímací zkoušky jsou kurzy dle §114 školského zákona, v plném názvu „Český jazyk k přijímací zkoušce na SŠ” a „Matematika k přijímací zkoušce na SŠ”.

Pokud chcete více informací o našem doučování z matematiky, klikněte zde; pokud vás zajíma doučování českého jazyka, klikněte zde.

Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám obratem plnou cenu nákupu. Nebojte se tedy velkých předplatných, nic neriskujete. Přesné podmínky najdete zde. Pokud vás zajímá zpětná vazba jiných rodičů, klikněte zde.

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

Recenze rodičů našich žáků Koupit Přijímačky nanečisto

Prezenční forma s podrobným rozborem řešení

Tomáš je z Berouna a na zkouškách se nejvíc bojí toho, že se nedokáže dlouho soustředit a bude sekat chyby z nepozornosti. Proto chodí vždy na prezenční formu s podrobným rozborem řešení. Je to pro něj ideální kombinace, protože nepřijde o atmosféru plné třídy, ale současně pro něj den není tak dlouhý. Jakmile testy napíše, odchází domů s opravenými a obodovanými archy a dá si zaslouženou pauzu. V klidu se pak koukne na videorozbory – nemá tolik času, tak se dívá jen na ty úlohy, u kterých váhal či chyboval. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. V úterý večer se pak na chvíli připojí k živému webináři, doptá se na jednu konstrukční úlohu a jde ven za klukama.

Distanční forma s podrobným rozborem řešení

Bára je z Olomouce, chce přesnou a užitečnou přípravu, která ji ale bude bavit. Každou neděli tak absolvuje přijímačkový den distančně. „Není to nuda? Není to k ničemu?,“ ptají se spolužáci. Bára na to ale není sama – zkouškou ji přátelský živý průvodce provede, takže jí neuniknou žádné pokyny ani tipy a triky, zkoušku dělá s přesnou časomírou, slyší i zvuky třídy, takže zapomene, že je sama v pokoji. Navíc se může živého průvodce v průběhu zkoušky na cokoli zeptat. No a nakonec si dle přesných instrukcí archy opraví a oboduje. Tím má obrovskou výhodu, protože pozná Cermat bodování a už nikdy nebude váhat, co se uznává a co ne. V klidu se pak koukne na videorozbory – u matematiky na celý, u češtiny se dívá jen na ty úlohy, u kterých chybovala. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. V úterý večer se pak připojí k živému webináři, doptá se na jednu druhy přísudku a má hotovo.

Prezenční forma se základním rozborem řešení

Lucka je z Prahy a na zkouškách ji nejvíc děsí vlastní nervy a zameškaná látka. Proto chodí vždy v sobotu prezenčně na Přijímačky nanečisto, aby se otrkala a napsala si testy s ostatními deváťáky ve třídě. Následně zažije i 2 x 60 min výuky naživo s učiteli, kde postupně doplní, co nepochytila ve škole. Jakmile má hotovo, jde domů s opravenými a obodovanými záznamovými archy a může zbytek víkendu odpočívat!

Mix všeho

David závodně plave a rád tráví víkendy na chatě, takže potřebuje být flexibilní. Někdy proto dělá přijímačkový den distančně z domova, někdy přijde na prezenční formu s podrobným řešením, aby ještě stihl trénink a když zrovna nemá v sobotu závody, přijde na Přijímačky nanečisto prezenčně se základním rozborem s učitelem.. Příprava tak není stereotypní nuda, vždycky si odnese maximum a s přehledem v náročném školním roce stíhá všechny koníčky. Ideální, ne?

Prezenční forma (se základním rozborem řešení)

Testy i výuka každou sobotu u nás ve škole na Praze 4. Kompletní simulace přijímačkové dne: Cermat testy, přesná pravidla zkoušky, neznámé prostředí cizí školy + navíc 2x 60 minut výuky s přátelskými pedagogy. Za den tak zvládnete absolvovat zkoušku nanečisto i pochopit správné postupy řešení.

Jak probíhá prezenční forma (se základním rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?


*jedná se o vzorový harmonogram, tento Přijímačkový den nanečisto nabízíme i s jinými časy začátku

Ve škole (např. 9:00 – 13:50):


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Výuka matematiky


Přestávka 10 minut přestávka


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 10 minut přestávka


Výuka českého jazyka 60 min. vysvětlení správného postupu řešení testu od našich přátelských pedagogů, do hodiny dostanete opravené a obodované archy, výsledky máte i ve své osobní zóně


Kompletní žebříček umístění a analýza výsledků k dispozici ihned v osobní zóně

Distanční forma (s podrobným rozborem řešení)

Každou neděli pořádáme naše přijímačky nanečisto plně distančně. Připojíte se k živému vysílání našeho průvodce, který vás celou zkouškou provede (a navíc přidá cenné tipy). Zkouška je naprosto autentická – od vytištěných testů (možno tisknout doma nebo vyzvednout u nás ve škole) až po šum třídy při časomíře. Po konci dne máte napsané a společně opravené oba testy, k dispozici náš videorozbor řešení všech úloh v testu, ke kterému se můžete následně kdykoli vrátit.

Jak probíhá distanční forma (s podrobným rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?Formální začátek Přivítání a vysvětlení průběhu


Administrační zadání testu z matematiky Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení


Administrační zadání testu z českého jazyka Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 5 min. přestávka na občerstvení


Bodování testu z matematiky S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Bodování testu z českého jazyka S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Prostor pro dotazy


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Webináře s učiteli ČJ a M na dotazy k řešení (2x 60 minut) v úterý od 17:00 (ČJ) a od 18:30 (M)

Prezenční forma (s podrobným rozborem řešení)

Každý víkend pořádáme prezenční přijímačkové dny nanečisto s podrobným rozborem řešení, které kombinují přesnou simulaci u nás ve škole s flexibilní výukou v podobě videorozborů, ke kterým se můžete kdykoli vrátit. Jedná se o naši nejpopulárnější formu přípravy, při které se jednak zbavujete stresu formou zkoušky ve škole, ale následně se soustředíte přesně na ty úlohy, které vám nejdou. K tomu je ideální právě podrobný videorozbor, který máte přístupný až do konce školního roku, a ve vlastním tempu si pouštíte krůček po krůčku úlohy, které vám nešly.

Jak probíhá prezenční forma (s podrobným rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?


*jedná se o vzorový harmonogram, tento Přijímačkový den nanečisto nabízíme i s jinými časy začátku

Ve škole (např. 9:00 – 12:00):


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Vysvětlení CERMAT bodování a oprava testu z ČJ Domu odcházíte s opravenými a obodovanými záznamovými archy, výsledky máte i v osobní zóně

Doma (odpoledne):


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně

Doma (úterý večer):


Prostor na dotazy k řešení testů s učiteli ČJ a M (2x 60 minut) v úterý od 17:00 (ČJ) a od 18:30 (M)

Osobní zóna je prostředí, kde máte veškeré informace k přípravě na přijímací zkoušky na jednom místě.

Najdete tam:

 • Přehled všech termínů, na které jste přihlášeni (a možnost si termíny změnit)
 • Instrukce k účasti na termínech
 • Kompletní rozhraní distančních termínů
 • Pokročilou analýzu výsledků a žebříček umístění (porovnání s 60 000 deváťáky, kteří loni konali ostrou zkoušku)
 • Možnost zjistit loňskou hranici přijetí pro spoustu středních škol
 • Tajné tipy a triky pro úspěch u zkoušky, které se jinde nedozvíte
 • Přehledného průvodce školním rokem pro rodiče
 • Možnost přihlásit se do Klubu To dám!
 • A ještě mnohem více…


Zpracovávám objednávku