Příprava na přijímací zkoušky

Pravidelné zkouškové simulace, které potřebujete k přijetí na vysněnou SŠ.

Vysoká úroveň organizace, komunikace, pozitivní vztah studenta s vámi, dobrá atmosféra, naše nejlepší investice v poslední době. Skvělé!

Katarina J. Praha

Naprostá spokojenost. Syna jsme díky vám vytáhli z 8 a 12 bodů na 37 37 u přijímaček.

Rodiče našeho absolventa Honzy školní rok 21/22

Náš deváťák udělal přijímačky z matematiky na plný počet 50 bodů a myslíme, že hlavně díky Vám, velice za přípravu děkujeme a máme ještě mladší dceru, takže za dva roky se určitě vrátíme :o)

Lucie V., maminka našeho absolventa Marka školní rok 21/22

Recenze dalších rodičů

Ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází).

Příprava na přijímací zkoušky – nabízíme 3 formy zkouškových dní

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto nabízíme hned tři formy testu a výuky (která se hodí pro koho?) vřele doporučujeme všechny tři formy kombinovat! Vaše příprava na přijímací zkoušky CERMAT tak bude efektivnější a komplexnější.

Tabulku můžete posouvat doprava.
 

I. Prezenční s podrobným rozborem řešení

Testy ve škole + precizní videorozbor a živé vysílání pro dotazy

Co vás čeká

 

II. Distanční s podrobným rozborem řešení

Testy doma v přesné simulaci + precizní videorozbor a živé vysílání pro dotazy

Co vás čeká

 

III. Prezenční se základním rozborem řešení

Testy ve škole + obecný výklad s učitelem

Co vás čeká

Místo konání moderní škola v Braníku
(Praha 4)
doma
(celá ČR)
moderní škola v Braníku
(Praha 4)
Čas konání každá SOBOTA i NEDĚLE

Jaký je harmonogram dne?

každá NEDĚLE

8:55 – 13:00 živě či po vlastní ose kdykoliv

Jaký je harmonogram dne?

každá SOBOTA 

Jaký je harmonogram dne?

Jak si napíšete test ve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkoušky doma, a to v do detailu promyšlené simulaci za stejných podmínek jako u ostré zkoušky ve třídě, a to v naprosto přesné simulaci ostré zkoušky
Formát výuky 2x precizní a srozumitelný videorozbor, ke kterému se ve vlastním tempu můžete až do konce školního roku vrátit 2x precizní a srozumitelný videorozbor, ke kterému se ve vlastním tempu můžete až do konce školního roku vrátit 2x 60 minut s učitelem u nás ve škole, postupné řešení úloh s celou třídou

Možnost dokoupit podrobný videorozbor za 380 Kč

Možnost doptat se učitele nad rámec podrobného videorozboru ještě během živých webinářů (ČJ a M) v úterý večer nad rámec podrobného videorozboru ještě během živých webinářů (ČJ a M) v úterý večer přímo v hodině
Co vždy získáte
 • každý víkend nové testové materiály – 2x testové zadání, 2x arch, 2x klíč s postupem řešení, 2x bodovací arch s instrukcemi
 • stravitelné vysvětlení úloh z matematiky a z češtiny – látku konečně pochopíte
 • strategii psaní textů -– zvládnete nervozitu i práci s časem
 • žebříček umístění – bodovou hranici pro přijetí na vysněnou SŠ a nejpřesnější anonymní srovnání s více než 70 000 deváťáky
 • podporu 24/7 – helplinka, přednášky pro rodiče, pravidelné webináře pro studenty
 • péče v Den D – podívejte se, jak úspěšně jsme pro své deváťáky odhadli, co bude druhý den v ostré zkoušce
 • garanci 100% spokojenosti – pokud nebudete spokojení, obratem vrátíme celé kurzovné
 • metodicky propracované a aprobovanými pedagogy vedené vzdělávací kurzy dle §114 školského zákona: Český jazyk k přijímací zkoušce na SŠ a Matematika k přijímací zkoušce na SŠ
Cena
 • cena za účast je stejná pro všechny tři formy účasti
 • všechny tři formy lze libovolně kombinovat i měnit v rámci jednoho předplatného
 • od 640 Kč za jeden termín
Koupit Přijímačky nanečisto

Proč právě naše příprava na přijímací zkoušky?

📈 Skokové zlepšení v testech

Žáci se v průběhu naší přípravy na přijímací zkoušky CERMAT postupně zlepšují. Často u nás začínají pod 20 body a naše příprava na přijímací zkoušky jim pomůže k výraznému zlepšení bodového zisku. U ostré přijímací zkoušky pak testy píší na 40 a více bodů*. Vyzkoušejte si přijímací zkoušky nanečisto také! Díky naší unikátní databázi hranic přijetí na SŠ navíc přesně víte, kolik bodů potřebujete k přijetí.

(*Zdroj: databáze výsledků účastníků vzdělávání v roce 2021/22)

✅ S naší přípravou na přijímací zkoušky na sš neriskujete

Ručíme za vaši spokojenosti – nebudete-li spokojení, vrátíme plnou cenu přípravy na přijímací zkoušky! Přijďte si k nám nanečisto přijímačky na SŠ napsat. S naší přípravou na přijímací zkoušky opravdu neriskujete, 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček*. Naše příprava na přijímací zkoušky na SŠ běží již šestým rokem a máme mnoho úspěšných absolventů.

(*Zdroj: průzkum mezi 891 absolventy z celkových 3402 za rok 21/22. Úspěšnost = přijetí na SŠ)

😊 Zbavíte se stresu u přijímací zkoušky

Připravujeme žáky 9. tříd na přijímací zkoušky a testy CERMAT (matematika a český jazyk). Příprava na přijímačky v rámci jednoho přijímačkového dne nanečisto zahrnuje autentickou simulaci ostré jednotné přijímací zkoušky (testy) i doučování na přijímačky od zkušených pedagogů. Zažijte si zkouškovou atmosféru nanečisto, ať vás u ostrých zkoušek nic nepřekvapí!

Přijímačky? S námi to dáš!

Koupit Přijímačky nanečisto

příprava na přijímací zkoušky

To dáš! Klub

To dáš! Klub je nadstavba naší přípravy na přijímačky. Cílem je, aby byla příprava na přijímací zkoušky pro deváťáky ještě o krok efektivnější, dynamičtější, zábavnější a udržet deváťáky po celý náročný školní rok motivované. 

Více informací

Jedná se o přístup do virtuálního rozhraní, kde deváťáky čekají procvičovací otázky zaměřené na problematickou látku, opakovací kartičky, rozbory chytáků, a stručné vysvětlení okruhů látky.

Kromě přípravy na přijímací zkoušky CERMAT pořádáme pravidelně přednášky a živá vysílání (koukněte, co pro vás máme) na témata, která dětem pomohou nejen u přijímacích zkoušek. Čekají vás workshopy o efektivním učení, výběru školy, rozvržení přípravy, testové strategii, o duševní hygieně i o zvládání stresu. 

Přístup do Klubu mají automaticky zdarma všichni, kteří u nás mají neomezené předplatné.

Koupit Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto To dáš! – úspěšnost našich žáků

Témata živých vysílání a přednášek
Měsíc Téma vysílání
Listopad VYKROČ SPRÁVNĚ: milníky, cíle a jasný plán přípravy
Prosinec BOJ S NERVOZITOU: jak najít klid a pohodu (nejen) před Vánoci (+ bonus: výběr té správné SŠ)
Leden NEZTRÁCEJ ČAS: plán přípravy a techniky efektivního učení
Únor TESTOVÁ STRATEGIE: osobní klíč k úspěchu
Březen ČASTÉ CHYBY & CHYTÁKY: co (ne)dělat
Duben DEN D MINUTU PO MINUTĚ: poslední chvíle do zkoušky
Duben PRVNÍ OSTRÁ ZKOUŠKA: co dělat zítra líp
Duben DRUHÁ OSTRÁ ZKOUŠKA: jak přežít čekání

Chci přístup do To dám! Klubu

Často se ptáte

Jak funguje výběr termínů? Co když to potřebuji změnit?

Vyberete velikost předplatného a už v procesu nákupu zvolíte termíny a formy účasti, které vám vyhovují. A protože se rodinné plány často mění, není problém cokoliv změnit (např. datum účasti, čas začátku, formu z prezenční na distanční), vždy tak učiníte online ve své osobní zóně. Termíny účasti lze měnit až až do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Jsou každý víkend jiné testy?

Ano! Každý víkend vás čeká originální (nepoužitý) test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u ostrých přijímaček mohou vyskytnout.

Můžu přijít v jeden víkend v sobotu i v neděli?

Ne, bohužel. Daný víkend se můžete účastnit pouze v jedné formě – buď prezenčně (s podrobným rozborem řešení), distančně (s podrobným rozborem řešení), či prezenčně (se základním rozborem řešení). Důvodem je to, že se v oba víkendové dny píše stejný test.

Další víkend = nové testy, tudíž samozřejmě není problém jeden víkend přijít v sobotu a na ten další v neděli. Pouze nelze konat přijímačkový den dvakrát v jeden víkend.

Musím chodit každý týden? Mohu se připojit v průběhu sezóny?

Přidejte se k nám kdykoliv a choďte, jak vám to vyhovuje! Naše předplatná fungují jako kredit, vyberte si velikost předplatného (= kolik víkendů k nám během školního roku přijdete).

Připojit se k nám můžete kdykoli během školního roku, určitě ale doporučujeme absolvovat první termín co nejdříve (ideálně na podzim), abyste si udělali obrázek o svých znalostech a dovednostech a dle toho se odvíjela vaše další příprava na přijímací zkoušky.

Dle volných kapacit lze v průběhu sezóny dokoupit další předplatné, pokud jste předchozí již „vychodili” a chcete s námi pokračovat.

Kolikrát bychom měli přijít?

Pro většinu žáků jsme hlavní pilíř přípravy na přijímací zkoušky na sš, a proto k nám chodí cca 10x – 15x. Jpři 10 návštěvách uvidíte všechny typové úlohy. Náš „průměrný deváťák“ k nám přijde 12x a začíná se připravovat od prosince. Mnoho deváťáků má pak neomezené předplatné (21 účastí), což obnáší přípravu každý týden. Tito žáci dosahují skvělých výsledků, neboť opakovaně projdou celý arzenál CERMAT úloh, takže není typové úlohy ani okruhu učiva, který by je překvapil.

Odpovídají vaše testy CERMATu?

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Připravují je odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním CERMATu, i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s ilustračním testem pro daný školní rok, který CERMAT vydává v lednu.

Přijímačkový den u nás je věrnou simulací ostré zkoušky, a to včetně záznamového archu, povolených pomůcek i časomíry. Žákům s poruchami učení nabízíme možnost konat zkoušku nanečisto v upravených podmínkách s vyšší časovou dotací.

Jak probíhá výuka?

Výuka (prezenční ve škole i videorozbory a živé webináře) jsou u nás zaměřeny na správné a efektivní řešení úloh v testu, který děti právě vyřešily.

Důraz je kladen na interpretaci zadání, srozumitelné a stravitelné vysvětlení řešení a na práci s chybou a s chytáky. Cílem výuky je, aby žák rozpoznal typovou úlohu, věděl, jak ji efektivně řešit a v příštím testu si s obdobnou úlohou poradil.

Náš učitelský sbor je plný vstřícných, přátelských a vysoce kvalifikovaných pedagogů, kteří mají s testovou přípravou bohaté zkušenosti.

Většině žáků naše příprava na přijímačky a výuka formou testových rozborů stačí coby jediná příprava na přijímací zkoušky. Férově ale říkáme, že pokud dítko naráží na mezery v probraném učivu, je vhodné (klidně krátkodobé) individuální doučování, kde se látka ZŠ doprobere.

Kvalitu a dodržování vysokých standardů výuky zaručuje i to, že naše příprava na přijímací zkoušky jsou kurzy dle §114 školského zákona. Délka kurzu (každé jedné účasti) „Český jazyk k přijímací zkoušce na SŠ” je 120 minut a délka kurzu „Matematika k přijímací zkoušce na SŠ” je 130 minut. Skrze splnění zákonných podmínek školského zákona zaručujeme nejvyšší kvalitu a pokaždé hodiny vedené zkušenými akreditovanými pedagogy.

Pokud chcete více informací o našem doučování z matematiky, klikněte zde; pokud vás zajíma doučování českého jazyka, klikněte zde.

Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Pokud nebudete s naší přípravou na přijímací zkoušky spokojeni, vrátíme vám obratem plnou cenu nákupu. Nebojte se tedy velkých předplatných, nic neriskujete. Přesné podmínky najdete zde. Pokud si na nás chcete přečíst zpětnou vazbu, klikněte zde.

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 10.6.-10.7.2022; dotazník vyplnilo 891 z 3 402 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení.

Koupit Přijímačky nanečisto

Prezenční forma s podrobným rozborem řešení

Tomáš je z Berouna a na zkouškách se nejvíc bojí toho, že se nedokáže dlouho soustředit a bude sekat chyby z nepozornosti. Proto chodí vždy na prezenční formu s podrobným rozborem řešení. Je to pro něj ideální kombinace, protože nepřijde o atmosféru plné třídy, ale současně pro něj den není tak dlouhý. Jakmile testy napíše, odchází domů s opravenými a obodovanými archy a dá si zaslouženou pauzu. V klidu se pak koukne na videorozbory – nemá tolik času, tak se dívá jen na ty úlohy, u kterých váhal či chyboval. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. V úterý večer se pak na chvíli připojí k živému webináři, doptá se na jednu konstrukční úlohu a jde ven za klukama.

Distanční forma s podrobným rozborem řešení

Bára je z Olomouce, chce přesnou a užitečnou přípravu, která ji ale bude bavit. Každou neděli tak absolvuje přijímačkový den distančně. „Není to nuda? Není to k ničemu?,“ ptají se spolužáci. Bára na to ale není sama – zkouškou ji přátelský živý průvodce provede, takže jí neuniknou žádné pokyny ani tipy a triky, zkoušku dělá s přesnou časomírou, slyší i zvuky třídy, takže zapomene, že je sama v pokoji. Navíc se může živého průvodce v průběhu zkoušky na cokoli zeptat. No a nakonec si dle přesných instrukcí archy opraví a oboduje. Tím má obrovskou výhodu, protože pozná Cermat bodování a už nikdy nebude váhat, co se uznává a co ne. V klidu se pak koukne na videorozbory – u matematiky na celý, u češtiny se dívá jen na ty úlohy, u kterých chybovala. Pustí si vysvětlení opakovaně, klidně trochu pomaleji, dokud vše nepochopí. V úterý večer se pak připojí k živému webináři, doptá se na jednu druhy přísudku a má hotovo.

Prezenční forma se základním rozborem řešení

Lucka je z Prahy a na zkouškách ji nejvíc děsí vlastní nervy a zameškaná látka. Proto chodí vždy v sobotu prezenčně na Přijímačky nanečisto, aby se otrkala a napsala si testy s ostatními deváťáky ve třídě. Následně zažije i 2 x 60 min výuky naživo s učiteli, kde postupně doplní, co nepochytila ve škole. Jakmile má hotovo, jde domů s opravenými a obodovanými záznamovými archy a může zbytek víkendu odpočívat!

Mix všeho

David závodně plave a rád tráví víkendy na chatě, takže potřebuje být flexibilní. Někdy proto dělá přijímačkový den distančně z domova, někdy přijde na prezenční formu s podrobným řešením, aby ještě stihl trénink a když zrovna nemá v sobotu závody, přijde na Přijímačky nanečisto prezenčně se základním rozborem s učitelem.. Příprava tak není stereotypní nuda, vždycky si odnese maximum a s přehledem v náročném školním roce stíhá všechny koníčky. Ideální, ne?

Prezenční forma (se základním rozborem řešení)

Testy i výuka každou sobotu u nás ve škole na Praze 4. Kompletní simulace přijímačkové dne: Cermat testy, přesná pravidla zkoušky, neznámé prostředí cizí školy + navíc 2x 60 minut výuky s přátelskými pedagogy. Za den tak zvládnete absolvovat zkoušku nanečisto i pochopit správné postupy řešení.

Jak probíhá prezenční forma (se základním rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?


Začínáme každou sobotu od 9:00 (do 13:50) a od 10:00 (do 14:50), oba běhy jsou identické (jen s hodinovým posunem).


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Výuka matematiky


Přestávka 10 minut přestávka


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 10 minut přestávka


Výuka českého jazyka 60 min. vysvětlení správného postupu řešení testu od našich přátelských pedagogů, do hodiny dostanete opravené a obodované archy, výsledky máte i ve své osobní zóně


Kompletní žebříček umístění a analýza výsledků k dispozici ihned v osobní zóně

Distanční forma (s podrobným rozborem řešení)

Každou neděli pořádáme naše přijímačky nanečisto plně distančně. Připojíte se k živému vysílání našeho průvodce, který vás celou zkouškou provede (a navíc přidá cenné tipy). Zkouška je naprosto autentická – od vytištěných testů (možno tisknout doma nebo vyzvednout u nás ve škole) až po šum třídy při časomíře. Po konci dne máte napsané a společně opravené oba testy, k dispozici náš videorozbor řešení všech úloh v testu, ke kterému se můžete následně kdykoli vrátit.

Jak probíhá distanční forma (s podrobným rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?Formální začátek Přivítání a vysvětlení průběhu


Administrační zadání testu z matematiky Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení


Administrační zadání testu z českého jazyka Navíc tipy a triky, co se jinde nedozvíte


Spuštění časomíry 60 minut na test z českého jazyka


Přestávka 5 min. přestávka na občerstvení


Bodování testu z matematiky S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Bodování testu z českého jazyka S pomocí živého průvodce si test sami obodujete, nebojte – na cokoliv se můžete ihned doptat a průvodce Vám obratem odpoví


Prostor pro dotazy


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně


Webináře s učiteli ČJ a M na dotazy k řešení (2x 60 minut) v úterý od 17:00 (ČJ) a od 18:30 (M)

Prezenční forma (s podrobným rozborem řešení)

Každý víkend pořádáme prezenční přijímačkové dny nanečisto s podrobným rozborem řešení, které kombinují přesnou simulaci zkoušky u nás ve škole a flexibilní výuku v podobě videorozborů, ke kterým se můžete kdykoli vrátit. Jedná se o naši nejpopulárnější formu přípravy, při které se jednak zbavujete stresu formou zkoušky ve škole, ale následně se soustředíte přesně na ty úlohy, které vám nejdou. K tomu je ideální právě podrobný videorozbor, který máte přístupný až do konce školního roku a ve vlastním tempu si pouštíte krůček po krůčku úlohy, které vám nešly.

Jak probíhá prezenční forma (s podrobným rozborem řešení) a co na ni říkají studenti?


*jedná se o vzorový harmonogram, tento Přijímačkový den nanečisto nabízíme i s jinými časy začátku

Ve škole (např. 9:00 – 12:00):


Registrace Přivítání a uvedení do třídy


Administrační zadání testu z matematiky


Test z matematiky 70 minut na test z matematiky


Přestávka 10 min. přestávka na občerstvení (svačinku od nás dostanete zdarma na registraci)


Administrační zadání testu z českého jazyka


Test z českého jazyka 60 minut na test z českého jazyka


Vysvětlení CERMAT bodování a oprava testu z ČJ Domu odcházíte s opravenými a obodovanými záznamovými archy, výsledky máte i v osobní zóně

Doma (odpoledne):


Kompletní videorozbory řešení testových úloh (2x 60 minut) k dispozici neomezeně v osobní zóně

Doma (úterý večer):


Prostor na dotazy k řešení testů s učiteli ČJ a M (2x 60 minut) v úterý od 17:00 (ČJ) a od 18:30 (M)

Osobní zóna je prostředí, kde máte veškeré informace k přípravě na přijímací zkoušky na jednom místě.

Najdete tam:

 • Přehled všech termínů, na které jste přihlášeni (a možnost si termíny změnit)
 • Instrukce k účasti na termínech
 • Kompletní rozhraní distančních termínů
 • Pokročilou analýzu výsledků a žebříček umístění (porovnání s 60 000 deváťáky, kteří loni konali ostrou zkoušku)
 • Možnost zjistit loňskou hranici přijetí pro spoustu středních škol
 • Tajné tipy a triky pro úspěch u zkoušky, které se jinde nedozvíte
 • Přehledného průvodce školním rokem pro rodiče
 • Možnost přihlásit se do Klubu To dám!
 • A ještě mnohem více…


Zpracovávám objednávku