Další testy k procvičování

Máte strach, že nestíháte látku z 8. třídy? Potřebujete více testů k procvičování? Chcete srozumitelné videorozbory, které všechny úlohy vysvětlí?

Nabízíme až 3 sady testů (ČJ + M) k dalšímu domácímu procvičování, které můžete dělat klidně v pyžamu! Díky kompletnímu videorozboru testů pochopíte řešení všech typů úloh. Videorozbor můžete přehrát klidně 50x a kdykoli se ke všem materiálům během školního roku vrátit.

Co sada k dalšímu procvičování obsahuje?

Jedna sada k dalšímu domácímu procvičování obsahuje jeden originální test z ČJ a jeden test z M dle formátu CERMAT, videorozbor k oběma předmětům, záznamové archy, klíče se správným řešením, žebříček umístění a mnoho dalšího (viz níže).

Tyto sady k dalšímu procvičování máme celkem 3, testy jsou samozřejmě vždy jiné. Celkem si tak doma můžete udělat až šest testů – tři z ČJ a tři z M.


Jak domácí procvičování probíhá?

 1. Ve své osobní zóně budete mít zpřístupněné kvalitní rozhraní pro domácí procvičování. Stačí tedy jen následovat přehledné a snadné pokyny ve své osobní zóně, kterou jsme pro tyto účely vyvinuli a náležitě otestovali. V rozhraní najdete všechny materiály ke stažení i videorozbory k přehrání.
 2. Čas na domácí přípravu si dopředu naplánujte, abyste testy psali v daném časovém limitu (70 minut matematika, 60 minut český jazyk) a měli čas na jejich vyhodnocení. Doporučujeme videorozbor využít co nejdříve po napsání testu – lépe se poučíte ze svých chyb.
 3. Vytiskněte si zadání obou testů i oba záznamové archy.
 4. Jako první budete psát test z matematiky. V osobní zóně si pusťte video s administrativními pokyny ke zkoušce – přesně tyto pokyny uslyšíte u ostré zkoušky.
 5. V osobní zóně si pusťte video jak na testovou strategii – tato pomůcka nebude u ostré zkoušky k dispozici.
 6. Začněte psát test z matematiky (70 minut). V rozhraní je časomíra ke spuštění.
 7. Test z matematiky máte za sebou, dejte si pauzu a občerstvěte se.
 8. Jdeme na test z češtiny – jako první si opět pustíte administrativní pokyny k testu, poté i dobře míněné rady od nás, které u zkoušky nedostanete.
 9. Začněte psát test z českého jazyka (60 minut). Testy máte za sebou, přichází čas na vyhodnocení.
 10. Záznamové archy z matematiky a z češtiny si opravíte a obodujete dle námi poskytnuté přesné šablony. Buďte k sobě upřímní – pokud jste např. výsledek rýsování neobtáhli propiskou, žádné body si nedávejte, v reálu je také nedostanete. Buďte přísní – hodnotitelé CERMATu budou nekompromisní. Většina deváťáků o procesu oprav nic neví, je vaše konkurenční výhoda, že do procesu bodování vidíte.
 11. Ujistěte se, že máte archy správně obodované a body sečtené.
 12. Zadejte svá bodová skóre a zobrazí se vám žebříček umístění v porovnání s ostatními, kteří psali stejné testy.
 13. Nyní je na čase poučit se ze svých chyb – pusťte si videorozbor, kde vám učitel každou úlohu vysvětlí. Dívejte se do řešení i svého archu, pracujte se zadáním. Respektujeme váš čas, a proto jsou jednotlivé úlohy na časové ose odděleny záložkou, takže si můžete pustit jen ty úlohy, které potřebujete. Stejně tak si můžete video zrychlit, nebo zpomalit. Počet přehrání není omezen. Jak takový videorozbor vypadá? 
 14. Pokud budete mít k testům ještě nějaké dotazy, můžete je položit na některém z našich živých webinářů, ke kterým se můžete připojit, když se vám to bude hodit. Webináře máme téměř každý týden, je to tedy jen na vás.
 15. Gratulujeme, procvičovací přijímačkový den máte za sebou! Pokud se vám líbil, čekají na vás ještě dva další! 🙂

Jak se mohu přihlásit?

Jednoduše si zakoupíte tento produkt v našem e-shopu. Automaticky se Vám příprava zaktivuje ve vaší osobní zóně. S přípravou tedy můžete začít ihned.

Jdu do toho!


Časté dotazy?

Mohu si zakoupit pouze toto domácí procvičování?

Samozřejmě! Na produktu jsme pracovali dlouho a usilovně, domácí přípravou i vzhledem ke koronavirové situaci prošlo mnoho našich deváťáků a věříme, že v současné podobě se jedná o dostatečnou a kvalitní přípravu ke zkoušce. Na druhou stranu je důležité si zažít atmosféru přijímačkového dne – prostředí cízí školy, stres, soutěživost ostatních žáků, a proto doporučujeme přípravu kombinovat s fyzickou účastí na termínech nebo s distanční přípravou s průvodcem.

Nabízíte i testy, které si vyplňují online (tzv. klikací)?

Na základě zkušenosti s úspěšnou přípravou několika tisíců žáků víme, že hlavním kamenem úrazu není neznalost látky, ale práce se záznamovým archem, neznalost formátu a podmínek zkoušky. Proto se i u domácí přípravy snažíme napodobit podmínky zkoušky, jak jen je to možné. Z tohoto důvodu nenabízíme online klikací testy, jelikož neodpovídají formátu zkoušky a jednalo by se tak o kontraproduktivní přípravu. Naše domácí testy se naopak soustředí na úskalí zkoušky a učí žáky testové strategii (práce s časem), prioritizování úloh nebo práci se záznamovým archem.

Nabízíte pouze 3 sady testů k dalšímu procvičování?

V současné době máme tyto sady testů k procvičování celkem 3, testy jsou samozřejmě vždy jiné. Celkem si tak doma můžete udělat až šest testů – tři z ČJ a tři z M. Jednotlivé sady k procvičování jdou zakoupit samostatně, takže můžete využít domácí termín jednou, dvakrát nebo až třikrát.

Chodíme k Vám často, máme nárok na další procvičovací sady zdarma?

Rozhodně ano! Při nákupu neomezeného předplatného máte automaticky nárok na všechny tři sady dalšího procvičování zdarma! Při zakoupení neomezeného předplatného Vám přístup přijde automaticky, pokud ale např. v září nakoupíte 10 sad a v lednu dalších 10, stále máte na další přípravu zdarma nárok. Stačí nám jen napsat na e-mail studenti@to-das.cz a my Vám přístup zašleme.

Co když mi něco z řešení nebude jasné?

Ke každému testu je 60minutový videorozbor, kde učitel prochází všechny úlohy a vysvětluje všechny kroky postupu řešení. Video máte k dispozici po celý školní rok, je tedy možné se k němu kdykoli vracet, části, které nebudou jasné, pustit znovu atd. Kromě toho je ke stažení i vzorově vyplněný záznamový arch a klíč s postupem řešení, takže byste měli mít všechny potřebné materiály k dispozici z pohodlí domova.Pokud budete mít k testům ještě nějaké dotazy, můžete je položit na některém z našich webinářů.Co o testech říkají naši žáci a rodiče?

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Dceru jste na přijímací zkoušky připravili naprosto skvěle z matematiky i z českého jazyka. Vaše testy opravdu odpovídaly CERMAT testům. Za velkou výhodu považuji, že si studenti mohou zažít stresovou situaci při psaní testů!

  Bohumila Krejsová

 • Maximálně mi vyhovoval přehled, jak si dítě stojí v porovnání s ostatními účastníky kurzu.

  Gabriela Onderková

 • Vše probíhalo v přátelské a klidné atmosféře, syn byl spokojený, dozvěděl se spoustu nových znalostí a informací, naučil se pracovat s testem, věděl jak vyplnit záznamový arch, díky této přípravě se přestal bát přijímaček naostro. Moc nám tyto kurzy pomohly a troufám si říct, že se syn díky nim dostal na střední školu. Děkujeme moc.

  Andrea Toušková

 • Testy jsou podobně koncipované jako na ostrých zkouškách. Děti se snadno orientují v testu i v zápisovém archu

  Hana Rousková

 • Líbili se mi učitelé, perfektní vysvětlení, pochopení a hlavně nové učivo, co na ZŠ neměly.

  Radana Dostálová

 • Syn pochopil, ze prijimacky nejsou zadna sranda, a proveril si sve znalosti.

  Marie Štěchová
Rezervovat

domaci_priprava2 domaci_priprava3


Zpracovávám objednávku