Domácí příprava (4 testy s kompletním videorozborem)

Terezka bydlí v Liberci a přestože se jí víkendové Přijímačky nanečisto líbí, nemůže na ně dojíždět každý víkend. Lukáš závodně plave a víkendy má hodně plné, takže nemůže chodit na Přijímačky pravidelně. Bára má problém s matematikou a chce kvalitní přijímačkové materiály, se kterými může ve vlastním tempu pracovat a kdykoli se k vysvětlení řešení vrátit.

Nově nabízíme 2 “domácí přijímačkové dny”, které můžete dělat klidně v pyžamu z pohodlí domova! Díky kompletnímu videorozboru testů pochopíte řešení všech typů úloh. Videorozbor můžete přehrát klidně 50x a kdykoli se k němu (během školního roku) vrátit.

Co domácí příprava obsahuje?

2x přijímací zkoušky nanečisto, přičemž každá přijímací zkouška obsahuje:

Příprava před zkouškou:

 • Instrukce k zadání k testu
 • Přístup do osobní zóny, kde najdete videa o tom, jak správně vyplňovat záznamový arch nebo o testové strategii (jak si správně rozvrhnout čas, v jakém pořadí řešit úlohy, jak pracovat se stresem atd.)

Domácí zkouška nanečisto:

 • Test z českého jazyka a test z matematiky (stáhnete, vytisknete a dle instrukcí zadáte žákovi doma)
 • Záznamové archy k testu z českého jazyka a test z matematiky (stáhnete, vytisknete a dle instrukcí zadáte žákovi doma)

Vyhodnocení zkoušky:

 • Vzorově vyřešené záznamové archy s instrukcemi, podle kterých budete moci jednoduše obodovat své domácí testy
 • Klíče s postupem řešení pro objasnění správného postupu
 • Přístup do osobní zóny, kde po zadání výsledků z jednotlivých testů uvidíte, jak si žák stojí v porovnání s ostatními

Videorozbor všech úloh u každého testu:

 • V osobní zóně naleznete videorozbor pro oba předměty, v nichž učitel 60 minut srozumitelně vysvětluje postup řešení celého testu.
 • Při výuce je kladen důraz na testovou strategii, bodování úloh a správné značení do záznamového archu.
 • Jak taková výuka vypadá?


Jak to funguje?

 1. Čas na domácí přípravu si dopředu naplánujte, abyste testy psali v daném časovém limitu.
 2. Vytiskněte si zadání obou testů i oba záznamové archy.
 3. V osobní zóně (v sekci domácí příprava) si pusťte video s administrativními pokyny ke zkoušce – přesně tyto pokyny uslyšíte u ostré zkoušky.
 4. V osobní zóně si pusťte video jak na testovou strategii – tato pomůcka nebude u ostré zkoušky k dispozici.
 5. Začněte psát test z matematiky (70 minut).
 6. Dejte si pauzu.
 7. Začněte psát test z českého jazyka (60 minut).
 8. Záznamový arch z matematiky si opravte a obodujte podle našeho vzorového archu. Buďte k sobě upřímní – pokud jste např. výsledek rýsování neobtáhli propiskou, žádné body si nedávejte, v reálu je také nedostanete.
 9. Pusťte si videorozbor, kde vám učitel každou úlohu vysvětlí. Dívejte se do řešení i svého archu, ať se opravdu poučíte z chyb.
 10. Záznamový arch z českého jazyka si opravte a obodujte podle našeho vzorového archu.
  Pusťte si videorozbor, kde vám učitel každou úlohu vysvětlí. Dívejte se do řešení i svého archu, ať se opravdu poučíte z chyb.
 11. Ujistěte se, že jsou vám všechny úlohy jasné a archy máte správně obodované.
 12. Pokud by přeci jen nebylo něco jasné, můžete si vzít daný příklad s sebou na přijímačkový den nanečisto a na konci hodiny se na něj učitele daného předmětu zeptat.
 13. Ve své osobní zóně zadejte svá bodová skóre a zobrazí se vám žebříček umístění v porovnání s ostatními, kteří psali stejné dva testy.
 14. Gratulujeme!

Jak se mohu přihlásit?

Jednoduše si zakoupíte tento produkt v našem e-shopu. Po chvilce by Vám měl přijít e-mail s přístupem do osobní zóny, kde již najdete vše, co k domácí přípravě potřebujete. S přípravou tedy můžete začít ihned.

Jdu do toho!


Časté dotazy?

Mohu si zakoupit pouze domácí přípravu?

Věříme, že pro každého žáka je důležité si především zažít atmosféru přijímačkového dne – prostředí cízí školy, žáků i podmínek zkoušky (např. práce se záznamovým archem), které není možné zcela simulovat v domácím prostředí. Proto nabízíme domácí přípravu jen jako doplňek, jelikož na základě našich zkušeností jsou přijímačky nanečisto základem úspěšné přípravy. Díky zkušenosti z přijímačkového dne pak děti domácí přípravu zvládnou samy, drobná asistence rodiče (materiály vytisknout, zadat testy a zkontrolovat správnost obodování) je ale určitě vítaná.

Nabízíte i testy, které si vyplňují online (tzv. klikací)?

Na základě zkušenosti s úspěšnou přípravou několika tisíců žáků víme, že hlavním kamenem úrazu není neznalost látky, ale práce se záznamovým archem, neznalost formátu a podmínek zkoušky. Proto se i u domácí přípravy snažíme napodobit podmínky zkoušky, jak jen je to možné. Z tohoto důvodu nenabízíme online klikací testy, jelikož neodpovídají formátu zkoušky a jednalo by se tak o kontraproduktivní přípravu. Naše domácí testy se naopak soustředí na úskalí zkoušky a učí žáky testové strategii (práce s časem), prioritizování úloh nebo práci se záznamovým archem.

Nabízíte pouze 2 sady jako domácí přípravu?

V současné době opravdu nabízíme pouze 2 testové sady (tedy 2 testy z matematiky a 2 testy z českého jazyka) coby domácí přípravu s videovýukou. Domácí příprava plně nenahrazuje přijímačkový den nanečisto, slouží jen jako vhodné doplnění. Domácí přípravu poskytujeme pouze jako komplet čtyř testů, protože věříme, že je tak zejména výuka daleko přínosnější, neboť se pokryje širší spektrum úloh.

Chodíme k Vám často, máme nárok na domácí přípravu zdarma?

Rozhodně ano! Při nákupu 10 a více sad máte automaticky nárok na online přípravu zdarma! Při zakoupení předplatného 10 či 15 sad Vám přístup přijde automaticky, pokud ale např. v září nakoupíte 5 sad a v lednu dalších 5, stále máte na domácí přípravu zdarma nárok. Stačí nám jen napsat na e-mail studenti@to-das.cz a my Vám přístup zašleme.

Co když mi něco z řešení nebude jasné?

Ke každému testu je 60minutový videorozbor, kde učitel prochází všechny úlohy a vysvětluje všechny kroky postupu řešení. Video máte k dispozici po celý školní rok, je tedy možné se k němu kdykoli vracet, části, které nebudou jasné, pustit znovu atd. Kromě toho je ke stažení i vzorově vyplněný záznamový arch a klíč s postupem řešení, takže byste měli mít všechny potřebné materiály k dispozici z pohodlí domova. Pokud by přeci jen nebylo něco jasné, můžete si vzít daný příklad s sebou na přijímačkový den nanečisto a na konci hodiny se na něj učitele daného předmětu zeptat.Co o testech říkají naši žáci a rodiče?

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Dceru jste na přijímací zkoušky připravili naprosto skvěle z matematiky i z českého jazyka. Vaše testy opravdu odpovídaly CERMAT testům. Za velkou výhodu považuji, že si studenti mohou zažít stresovou situaci při psaní testů!

  Bohumila Krejsová

 • Maximálně mi vyhovoval přehled, jak si dítě stojí v porovnání s ostatními účastníky kurzu.

  Gabriela Onderková

 • Vše probíhalo v přátelské a klidné atmosféře, syn byl spokojený, dozvěděl se spoustu nových znalostí a informací, naučil se pracovat s testem, věděl jak vyplnit záznamový arch, díky této přípravě se přestal bát přijímaček naostro. Moc nám tyto kurzy pomohly a troufám si říct, že se syn díky nim dostal na střední školu. Děkujeme moc.

  Andrea Toušková

 • Testy jsou podobně koncipované jako na ostrých zkouškách. Děti se snadno orientují v testu i v zápisovém archu

  Hana Rousková

 • Líbili se mi učitelé, perfektní vysvětlení, pochopení a hlavně nové učivo, co na ZŠ neměly.

  Radana Dostálová

 • Syn pochopil, ze prijimacky nejsou zadna sranda, a proveril si sve znalosti.

  Marie Štěchová
domaci_priprava2 domaci_priprava3


Zpracovávám objednávku