Pomáháme

Věříme, že příprava na přijímací zkoušky má být dostupná pro všechny. Naší misí je dostat co nejvíce žáků devátých tříd na jejich vysněnou střední školu. Už od úplného začátku našeho projektu proto pomáháme žákům se specifickými vzdělávacími potřebami a dětem z rodin v nouzi.

Od té doby, co se projekt začal rozrůstat, se soustředíme i na pomoc rodičům a ohleduplnost k životnímu prostředí. Zakládáme si na rovném přístupu, nejvyšší kvalitě přípravy a společenské odpovědnosti.

Rodiče deváťáků

Rok, ve kterém se píší příjímačky je pro rodiče velmi náročný. Na základě našich zkušeností a analýzy toho, co rodiče potřebují vedět, jsme pro ně připravili informativní přednášky, které pro ně zdarma pořádáme. Tam se dozví vše potřebné o jednotné zkoušce, přípravě i právních úkonech souvisejících se zkouškou a zápisem. Dále vždy upozorňujeme na důležité termíny, radíme s administrativními úkony a do osobní zóny přidáváme stručná shnutí, ať máte vše pohromadě.

Zjistěte více o našich přednáškách pro rodiče (zdarma)

Žáci se specifickými vzdělávacími potřebami

Rovné podmínky nabízíme i žákům se SVP. Každý rok tak naše kurzy absolvují žáci s dyslexií, dysgrafií, zrakovým postižením nebo například s poruchou autistického spektra. Celkově jsme takto pomohli již skoro 200 žákům s SVP. Vydali jsme pro ně speciální brožurku o úpravě podmínek pro jednotnou přijímací zkoušku, spolupracujeme s pedagogickopsychologickými poradnami i se speciálními pedagogy. Připravujeme pro ně i mnoho dalšího!

Zjistěte více o naší přípravě pro žáky s SVP

Rodiny v nouzi

Jednotné přijímací zkoušky jsou hlavně o rovných příležitostech. Víme, že některé rodiny si připravu dovolit prostě nemohou, ačkoli by velice chtěly. Proto nabízíme přijímačky zdarma dětem z dětských domovů, pěstounských rodin či maminkám/tatínkům samoživitelům a jiným rodinám v těžké situaci.

Pokud spadáte do zmíněných kategorií a měli byste o přípravu zájem, kontaktujte nás prosím na e-mail kadlecova@to-das.cz a do přílohy prosím přiložte vyplněný formulář, který je ke stažení zde. Do předmětu prosím uveďte “To dáš! Stipendium”. Pokud jste zástupcem dětského domovu či podobné instituce, tak prosím kontaktujte vedoucí projektu Michaelu Kadlecovou na e-mail kadlecova@to-das.cz se svými kontaktními údaji, bude Vás obratem kontaktovat.

Životní prostředí

Nezapomínáme na prostředí, ve kterém žijeme. Neustále upravujeme náš provoz tak, abychom neplýtvali papírem a nevytvářeli zbytečný odpad. Snažíme se nepoužívat jednorázové plasty a pokud je používat musíme, nahrazujeme je alternativou, která je k přírodě šetrnější (plastové kelímky na vodu jsme nahradily kompostovatelnými kelímky z přírodních náhražek plastu – kukuřičného škrobu či celulózy nebo používáme papírové tašky z recyklovaného papíru místo těch plastových). Vždy vše poctivě recyklujeme a hledáme další způsoby, jak minimalizovat náš dopad na planetu.


Rezervovat


Zpracovávám objednávku