Co říkají rodiče

Co říkají rodiče?

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Dceru jste na přijímací zkoušky připravili naprosto skvěle z matematiky i z českého jazyka. Vaše testy opravdu odpovídaly CERMAT testům. Za velkou výhodu považuji, že si studenti mohou zažít stresovou situaci při psaní testů, vždy jste je vyhodnotili a pak se studenty zkontrolovali a vysvětlili. Super také byla možnost rezervace a změny termínu. Pro mě jako rodiče byly velkým přínosem informacce o celkovém pořadí dcery. Díky tomu jsem lépe odhladla, kam by mohla přijímací zkoušky zvládnout.

  Bohumila Fryčová
 • Vše bylo precizně připraveno, včetně občerstvení a „zapomenutých“ 🙂 pomůcek. Dcera ocenila, že výsledky byly hned a ještě si vše všichni prošli, kde chybují 🙂

  Dagmar Jeníková
 • Přátelský přístup, skvělá organizace, perfektně zpracovaný balíček informací pro rodiče, ochotní pedagogové… děkujeme za pomoc a podporu:-)

  Jolana Rotterová
 • Když byla dcera indisponovaná během testu, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl (a lektoři se o ni hezky postarali).

  Veronika Šťastná
 • Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo).

  Renáta Hladká
 • Dcera byla nadšená z vysvětlení příkladů z matematiky, byla poprvé na testech To dáš a ikdyž se jí vůbec nechtělo, přišla po testech velmi spokojená a s velkým elánem do další přípravné práce. Chodíme na 8leté gymnázium, které se bude z rozhodnutí kraje rušit a další studium studentů je nejisté, ikdyž slibují, že bude vše vyřešeno ke spokojenosti studentů. Když jsme se připravovali na přijímačky na 8-leté gymnázium, byli jsme na jiném přípravném kurzů zavaleni spoustou testů a všeobecných vědomostních okruhů a po této zkušenosti dcera velmi skepticky a s nechutí přistupuje k přípravkám. Proto jsem byla velmi příjemně překvapená z její reakce bezprostředně po přípravných testech To dáš:) Jsem i velmi spokojená s informací, které byly poskytnuty rodičům ohledně přijímacího řízení. DĚKUJEME:))

  Adriana Juříková

Rezervovat


Zpracovávám objednávku