Příprava na přijímací zkoušky online? Přidejte se k nám!

Chystáte se letos k jednotné přijímací zkoušce a přemýšlíte, jaký typ přípravy zvolit? Pojďme se společně podívat na jednu z možností našich příprav – distanční/online formu!

Chystáte se letos k jednotné přijímací zkoušce a přemýšlíte, jaký typ přípravy zvolit, máte obavy z nevyzpytatelné Covidové situace či to k nám máte daleko na prezenční typ přípravy? Na všechny tyto otázky a pochybnosti máme řešení! Pojďme se společně podívat na jednu z možností našich příprav – distanční/online formu!

Nejprve si uveďme, čím vším se v tomto příspěvku budeme zabývat:

  1. Studium online a jeho přínosy – co je e-learning a jaké metody používáme, abyste se na vysněnou SŠ dostali.
  2. Online přijímačkový den nanečisto – co vás čeká krok za krokem.
  3. Pojďte si to zkusit s námi! – zbytečně neriskujte a zkuste si přípravu na přijímačky online s To dáš!

Studium online a jeho přínosy

V dnešní covidové době je stále populárnější tzv. „e-learning“. Co to vlastně je? E-learning je jednoduše jakékoli využívání především elektronických, ale i materiálních či didaktických prostředků k dosažení vzdělávacího cíle prostřednictvím počítačových sítí, většinou internetu. Skrývá celou řadu výhod, které jsme do našeho vzdělávání zakomponovali i my. Během lockdownu jsme naši distanční výuku vymakali a letos jsme se do ní s žáky již potřetí pustili naplno. Naši loňští a předloňští deváťáci distanční formát označili za nejpovedenější distanční výuku, která se s kvalitou výuky u nich ve škole nedala srovnat.

Jaké konkrétní zlepšováky používáme v rámci našeho online distančního přijímačkového dne?

  • Živého průvodce, který vám kromě zadání testů a pravidel zkoušky předá i naši unikátní strategii efektivního řešení testu.
  • Chat, kde se můžete anonymně našeho živého průvodce během dne na cokoli zeptat.
  • Po skončení simulace přijímačkového dne si projdete s našimi kvalifikovanými pedagogy správné postupy řešení, k čemuž slouží naše unikátní videorozbory (2 x 60 minut).
  • U distanční varianty máte přesnou časomíru a autentický šum třídy, napíšete si tedy testy z českého jazyka a z matematiky za stejných podmínek jako u „ostré“ zkoušky.
  • Svým tempem si může podrobně projít správný postup řešení všech úloh. Může se k nim navíc kdykoli vrátit, jelikož je máte k dispozici do konce školního roku.
  • Pokud je potřeba se na cokoli k řešení testu doptat, ke každým distančním Přijímačkám nanečisto jsou (navíc k videorozborům) k dispozici i nedělní doučovací webináře (2 x 60 minut) věnované otázkám žáků.
Ukázka uživatelského rozhraní přijímaček nanečisto online.

Pokud máte během psaní testu jakýkoli dotaz, můžete ho anonymně položit a moderátor vám odpoví. Něco následně není jasné z videorozboru? Každou neděli odpoledne pro vás máme webináře, kde se můžete našich učitelů živě zeptat na cokoli.

Online přijímačkový den nanečisto

Teď když víte, na co všechno se můžete při distanční výuce těšit, tak se společně podívejme na 3 části přijimačkového dne online:

1. Příprava na online přijímací den nanečisto

Testy se píší v neděli s živým průvodcem, žáci si od čtvrtka před termínem můžou tisknout testy, které si pak k vysílání přinesou. Živý průvodce je testem provede a vysvětlí vše potřebné nejen k testu samotnému, ale i k celému konceptu Cermat zkoušek. Žáky také vždy informujeme o aktualitách jako je zveřejnění dat ostrých zkoušek či změny v Covid pravidlech.

distanční výuka – žák a rodič

2. Vyplňování testů Cermat a vyhodnocení testu

Po zadání testu žáci ve svém domácím prostředí test absolvují, následuje přestávka a zadání druhého testu. Průběh testu doprovází časomíra, ke které máme pro deváťáky připravený šum třídy. Ten slouží k ještě autentičtější zkušenosti z nacvičování na ostrou zkoušku. Po absolvování testu z českého jazyka test vyhodnocujeme. K bodování se může přidat i rodič, který dohlíží na to, aby se nepřipočítal bodík za nesprávně řešenou úlohu 🙂 Může také své dítě podpořit či pomoct s určením počtu bodů, pokud si žák není jistý.

Po skončení simulace přijímačkového dne si projdete s našimi kvalifikovanými pedagogy správné postupy řešení, k čemuž slouží naše unikátní videorozbory (2 x 60 minut), ostatně na ukázku takového videorozboru se můžete kouknout sami. 🙂

3. Zanesení výsledků do osobní zóny

Získané bodové skóre se pak zanáší do osobní zóny, ve které se žák může porovnat s ostatními deváťáky. Žebříček umístění je anonymní, svůj výsledek navíc můžete srovnat s více než 50 000 deváťáky z loňské ostré přijímací zkoušky. Tím, že dodržujeme přesnou CERMAT strukturu i náročnost testů, si můžeme toto užitečné srovnání dovolit! Následně si ve své osobní zóně můžete také dohledat, zda by vám získaný počet bodů stačil k přijetí na vaši vysněnou školu, a to pomocí bodové hranice pro konkrétní školu.

Graf zobrazující body z testu z matematiky.

Pojďte si to zkusit s námi!

Rozumíme vám, pokud už máte online výuky a distančního učení po lockdownovém vzdělávání až až. Nicméně my naší distanční přípravě věříme, stojíme si za tím, že přípravu na přijímací zkoušky na sš děláme nejlépe. Proto Vám nabízíme 100% záruku spokojenosti.

Pokud jsme Vás stále nepřesvědčili o výhodách naší distanční/online formy přípravy, rádi bychom Vám doporučili prezenční výuku s distanční alespoň kombinovat a sledovat, zda se vaše výsledky mění v jiném prostředí. Může to pro vás být důležitá evaluace vašeho učení i do budoucího vzdělávání.

Moc rádi vás u nás přivítáme jak prezenčně, tak online, přidejte se k nám klidně hned příští víkend!

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

distanční výuka pro deváťáky

Rezervovat


Zpracovávám objednávku