Do ostré zkoušky zbývá: 150 dní, 20 hodin, 8 minut a 30 sekund Ještě stihnete projít většinu typových úloh. Připravujte se s námi každý víkend. Každý týden nové testy.
Začít s přípravou


Příprava na přijímací zkoušky online? Přidejte se k nám!

Datum vytvoření: 10. 01. 2022
Poslední aktualizace: 13. 01. 2023
Doba čtení: 4 minuty

Chystáte se letos k jednotné přijímací zkoušce a přemýšlíte, jaký typ přípravy zvolit? Pojďme se společně podívat na jednu z možností našich příprav – distanční/online formu!

Chystáte se letos k jednotné přijímací zkoušce a přemýšlíte, jaký typ přípravy zvolit a zároveň to máte daleko na prezenční typ přípravy? Na všechny tyto otázky a pochybnosti máme řešení! Pojďme se společně podívat na jednu z možností našich příprav – distanční/online formu!

[/gridCol]

Nejprve si uveďme, čím vším se v tomto příspěvku budeme zabývat:

 1. Studium online a jeho přínosy – co je e-learning a jaké metody používáme, abyste se na vysněnou SŠ dostali.
 2. Online přijímačkový den nanečisto – co vás čeká krok za krokem.
 3. Pojďte si to zkusit s námi! – zbytečně neriskujte a zkuste si přípravu na přijímačky online s To dáš!

Žáci píší přijímačky nanečisto

1. Studium online a jeho přínosy

V dnešní postcovidové době je stále populárnější tzv. „e-learning“. Co to vlastně je? E-learning je jednoduše jakékoli využívání především elektronických, ale i materiálních či didaktických prostředků k dosažení vzdělávacího cíle prostřednictvím počítačových sítí, většinou internetu. Skrývá celou řadu výhod, které jsme do našeho vzdělávání zakomponovali i my. Během lockdownu jsme naši distanční výuku vymakali a letos jsme se do ní s žáky již potřetí pustili naplno. Naši loňští a předloňští deváťáci distanční formát označili za nejpovedenější distanční výuku, která se s kvalitou výuky u nich ve škole nedala srovnat.

Jaké konkrétní zlepšováky používáme v rámci našeho online distančního přijímačkového dne?

 • Živého průvodce, který vám kromě zadání testů a pravidel zkoušky předá i naši unikátní strategii efektivního řešení testu.
 • Chat, kde se můžete anonymně našeho živého průvodce během dne na cokoli zeptat.
 • Po skončení simulace přijímačkového dne si projdete s našimi kvalifikovanými pedagogy správné postupy řešení, k čemuž slouží naše unikátní videorozbory (2 x 60 minut).
 • U distanční varianty máte přesnou časomíru a autentický šum třídy, napíšete si tedy testy z českého jazyka a z matematiky za stejných podmínek jako u „ostré“ zkoušky.
 • Svým tempem si může podrobně projít správný postup řešení všech úloh. Může se k nim navíc kdykoli vrátit, jelikož je máte k dispozici do konce školního roku.
 • Pokud je potřeba se na cokoli k řešení testu doptat, ke každým distančním Přijímačkám nanečisto jsou (navíc k videorozborům) k dispozici i nedělní doučovací webináře (2 x 60 minut) věnované otázkám žáků.
Ukázka uživatelského rozhraní přijímaček nanečisto online.

Pokud máte během psaní testu jakýkoli dotaz, můžete ho anonymně položit a moderátor vám odpoví. Něco následně není jasné z videorozboru? Každou neděli odpoledne pro vás máme webináře, kde se můžete našich učitelů živě zeptat na cokoli.

Více o přípravě na přijímačky

2. Online přijímačkový den nanečisto – Jak probíhá naše příprava online (distanční přijímačkový den nanečisto)?

 • Velkou výhodou oproti jiným „přípravkám“ je naše společné bodování testových úloh. Při něm žákům vysvětlíme, jak CERMAT testy hodnotí a jak zbytečně neztratit body. Žák tak získává výraznou konkurenční výhodu.
 • Pokud cokoli není jasné, může se v chatu anonymně našeho živého průvodce na cokoli zeptat.
Kluk vyplňuje test.
 • Napíšete si testy z českého jazyka a z matematiky za stejných podmínek jako u „ostré“ zkoušky.
 • Celým procesem vás provede náš živý průvodce, který vám kromě zadání testů a pravidel zkoušky předá i naši unikátní strategii efektivního řešení testu. Navíc obratem zodpoví jakékoli dotazy.
 • Myslíme na všechno – u distanční varianty máte přesnou časomíru a autentický šum třídy.
přijímací zkoušky - on-line výuka přijímaček nanečisto.
 • Žáci ve své osobní zóně ihned vidí své výsledky a to, jak si v porovnání s ostatními stojí (celkově i z jednotlivých předmětů).
 • Máme k dispozici komplexní databázi hranice pro přijetí vybraných SŠ i gymnázií (tu školy často nesdělují). Díky ní může žák porovnat své výsledky a zjistit, zda by dosáhl na potřebnou bodovou hranici z předchozích let.
 • Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které vám pomohou s další přípravou.
Graf zobrazující body z testu z matematiky.
 • Po skončení simulace přijímačkového dne přichází čas na to, aby si žák prošel správný postup řešení.
 • K dispozici má u distanční varianty videorozbory (2 x 60 minut) s našimi kvalifikovanými pedagogy.
 • Svým tempem si může podrobně projít správný postup řešení všech úloh. Může se k nim navíc kdykoli vrátit, žáci je mají k dispozici do konce školního roku.
 • Pokud je potřeba se na cokoli k řešení testu doptat, ke každým distančním Přijímačkám nanečisto jsou (navíc k videorozborům) k dispozici i nedělní doučovací webináře (2 x 60 minut) věnované otázkám žáků.
Učitel vede on-line výuku.

Koupit Přijímačky nanečisto

Recenze To dáš! Přijímaček nanečisto

Zobrazit další recenze

3. Pojďte si to zkusit s námi!

100% simulace přijímací zkoušky z domova. On-line příprava na přijímačky z 9. třídy s živým průvodcem každý víkend až do dubna

To dáš! Přijímačky nanečisto již 5 let připravují žáky 9. tříd na přijímací zkoušky na střední školy
a čtyřletá gymnázia – a to jak on-line (distančně), tak prezenčně.

S námi neriskujete – 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.* Celkem máme přes 18 000 spokojených absolventů.**

Moc rádi vás u nás přivítáme jak prezenčně, tak online, přidejte se k nám klidně hned příští víkend!

Koupit Přijímačky nanečisto

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 10.6.-10.7.2022; dotazník vyplnilo 891 z 3 402 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení.

**Jedná se o počet absolventů za šestiletou historii projektu.



Zpracovávám objednávku