Vysoká úspěšnost našich žáků u ostré zkoušky

To dáš! Přijímačky nanečisto se pyšní skvělými výsledky absolventů našich kurzů u ostré zkoušky. 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček*, 74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, protože byli přijati na obě střední školy.*

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.–20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

To dáš! má přes sto 5/5 recenzí (součet recenzí na všech platformách) od našich rodičů či absolventů na Googlu, Firmách.cz či na Facebooku. Přečtěte si je i vy!

Místa na přípravu 2023/24 se rychle plní! Rezervujte si je nyní.

Koupit Přijímačky nanečisto

Sdělení obsahuje informace o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

Recenze na To dáš!: jak přínosnost přípravy hodnotí rodiče?

Ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází)

Z několika stovek kladných recenzí vybíráme následující:

Doporučujeme Vás všem našim známým, které čeká přijímací řízení. Ta zkušenost prožít zkoušku nanečisto synovi velmi pomohla. U “přijímačkách” byl klidný, nebyl ničím zaskočen, hned odpoledne sedl k Vašemu on-line vyhodnocení řešení a byl připraven na další den. Vrátím-li se k Vaší výuce, kladně hodnotil vyučující a jejich výklad řešení. Sám požádal o zakoupení dalších hodin. Systém objednávání i on-line vyhodnocení se nám hodil při skloubení hokejových tréninků a zápasů. Moc Vám děkujeme za pomoc k úspěšnému zvládnutí přijímaček a přijetí na obě vybrané školy.

Rodiče našeho absolventa Adama

Náš deváťák udělal přijímačky z matematiky na plný počet 50 bodů a myslíme, že hlavně díky Vám, velice za přípravu děkujeme a máme ještě mladší dceru, takže za dva roky se určitě vrátíme :o).

Maminka našeho absolventa Marka

Skvělá psychická podpora jak v průběhu přípravy, tak před přijímacími zkouškami. Také rady k vytvoření si své strategie dceři pomohly. Měla svou strategii a lépe vše stíhala a méně se nervovala. Moc dobrý a citlivý přístup k dětem a umění zklidnit rodiče.

Rodiče naší absolventky Anety

Naprostá spokojenost. Syna jsme díky vám vytáhli z 8 a 12 bodů na 37 37 u přijímaček.

Rodiče našeho absolventa Honzy

Vysoká úroveň organizace, komunikace, pozitivní vztah studenta s vámi, dobrá atmosféra, naše nejlepší investice v poslední době. Skvělé!

Katarina J., maminka našeho absolventa
Či další vzkazy a recenze rodičů přímo z našeho dotazníkového šetření:

Zobrazit další recenze

Ověřené recenze (porovnání osobních údajů s interní databází):

Váš koncept se mi moc líbí. Děti si zvyknou na strukturu testu, zafixují si pracovní tempo, aby vše stihly, a seznámí se se všemi typy úloh. Mladší dcera říkala, že na ostrých přijímačkách nebyla ani moc nervózní, že si prostě napsala další z mnoha testů…
Maminka naší absolventky Pavly

Byla jsem příjemně překvapená Vaší péčí a zájmem, častým připomínáním termínů nedělních online zkoušek, podporou a povzbuzením sebevědomí do poslední chvíle před ostrou zkouškou, poté vyhodnocení testů v den přijímaček. Mile mě překvapilo, co vše jste pro děti dělaly, aby uspěly.
Rodiče našeho absolventa Martina

Jste hrozně milí a ochotní, ujišťovali jste nás a věřili jste nám. Teď víme, že jste měli pravdu. Dali jsme to!
Rodiče naší absolventky Klárky

Pokračujte dále, protože jste výborní, Luky se díky Vám dostal na školu a opravdu jste mu moc dali a doučili ho vše, co neznal…moc děkujeme
Rodiče našeho absolventa Lukáše

Osobní přístup, vaše velmi milé zprávy žákům, výborný výklad a vysvětlení, videorozbory jednotlivých testů, moc příjemné zpětné reakce, vstřícní pracovníci na infolince – prostě absolutně fantastické!!!
Rodiče našeho absolventa Vojty

Přečtěte si i desítky 5* recenzí od našich rodičů či absolventů na Googlu, Firmách.cz či na Facebooku.

Přesvědčili jsme vás? Pojďte se připravovat s námi.

Přesná simulace ostré přijímací zkoušky, vysvětlení postupu řešení od přátelských učitelů a okamžitá zpětná vazba!

Koupit Přijímačky nanečisto

Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. 

Sdělení o úspěšnosti obsahuje informaci o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.Zpracovávám objednávku