Úspěšnost našich žáků u ostré zkoušky

To dáš! Přijímačky nanečisto se pyšní skvělými výsledky absolventů našich kurzů u ostré zkoušky. 96 % našich absolventů bylo minulý školní rok přijato na jednu střední školu své volby v prvním kole, 70 % našich absolventů pak bylo minulý školní rok přijato na obě střední školy své volby v prvním kole jednotné přijímací zkoušky (zdroj: dotazníkový průzkum mezi 891 absolventy, bez omezení výběru ze strany tazatele, ve dnech 10.6.-10.7.2022. Sdělení obsahuje informace o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků).

To dáš! má přes sto 5/5 recenzí (součet recenzí na všech platformách) od našich rodičů či absolventů na Googlu, Firmách.cz či na Facebooku. Přečtěte si je i vy!

Poslední volná místa na přípravu na přijímací zkoušky 2022/23! Rezervujte si je nyní.

Rezervovat poslední volná místa

Sdělení obsahuje informace o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.


Recenze na To dáš!: jak přínosnost přípravy hodnotí rodiče?

Z několika stovek kladných recenzí vybíráme následující:

Obrovský dík za neuvěřitelnou péči, profesionalitu, motivaci, osobní přístup ke každému. A zároveň velkou empatii a humor :-). Tady není absolutně co vytknout, od komunikace, přes samotnou organizaci…klobouk dolů. Musím říct, že jsme vás vnímali doma téměř už jako rodinu.
Všechny učební materiály byly perfektně připravené, vše srozumitelně a názorně vysvětlené (díky vám dcera doháněla matematiku z covid online školního vyučování) a hlavně se k testům dcera mohla kdykoliv vracet.
To samé pak zkoušky nanečisto u vás na škole – špičková organizace, opravy testů okamžitě s následným vysvětlením. Dcera se díky vám dostala i při velké konkurenci na střední školu kam chtěla. Byla to dřina, ale stálo to za to. Jste úžasní a moc vám za vše děkujeme. Už pro vás chystáme naše další potomky :-). Mějte se krásně.

Linda V., maminka

„To dáš“ nemá konkurenci. Připraví na zkoušky formou simulace zkoušek, tak jak opravdu na středních školách probíhají, domýšlí každou podrobnost. Děti se naučí, jak vyplňovat archy, „taktiku boje“, takže je nepřekvapí situace technického rázu, kterými by u zkoušky ztrácely drahocenný čas. Po testech probíhají rozbory. Navíc je jim učivo i dovysvětlováno.Náš vnuk měl 10 sobotních lekcí před zkouškami.Úcastnil se prezenční formy přípravy.Možno absolvovat i online.Nám vyhovovaly prezenční lekce kvůli atmosféře zkoušky. Velmi si cením lektorů, kteří radili, pomáhali i rodičům, co, jak a kdy udělat, vyplnit, poslat. Abych to uzavřela.Můj vnuk se dostal na obě zvolené IT školy, kde byla opravdu velká konkurence. Jsem přesvědčena, že na tom mají lví podíl tyto kurzy. Nejmilejší byly povzbuzující SMS i v den zkoušek. Z celého srdce děkuji celému týmu a mohu jen vřele doporučit.Odpadne vám starost, jak donutit puberťáky pravidelně se připravovat ke zkoušce.

Jarmila P., maminka

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc, syn se dostal na obě školy a může si vybírat. Určitě doporučuji, bez vás by to nejspíš neklaplo. Ještě jednou díky.

Klára K., maminka

S celkovým přístupem, testy, webinářem i poskytovanými informacemi jsme byli moc spokojeni. Syn zjistil při zkušebních testech své slabiny i přednosti a mně ušetřila tato příprava mnoho času i nervů. Měl zaplaceno 10 testů, které absolvoval vždy v neděli. Vyplatilo se a byl přijat na obě školy, které si vybral. Za nás super.

Gabriela R., maminka

Bylo to super, nemám co dodat.

Jan M.
Přečtěte si i desítky pětihvězdičkových (5/5) recenzí na Google (či na Facebooku nebo Firmy.cz):

Přečtěte si přes sto 5* recenzí od našich rodičů či absolventů na Googlu, Firmách.cz či na Facebooku.

Či další vzkazy a recenze rodičů přímo z našeho dotazníkového šetření:

Další recenze od rodičů i žáků

„Syn byl přijat na obě školy, obrovsky pomohlo, že od To dáš! věděl, kolik bodů cca potřebuje k přijetí. Měl natrénováno na zjištěný bodový zisk a už při čekání na výsledky jsme věděli, že to dal.“
Hana K.

„Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnávání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo). Když jsme byli nemocní, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl.”
Kateřina M.

„Syn si moc chválil výuku, která přesně vypíchla chybu a jak s ní pracovat. Vidět všechny typové úlohy byla jedna věc, ale bodové zlepšení ho vždy nakoplo.“
Jiří S.

„Perfektní rodičovský servis, který jsme nezažili na žádné škole ani kroužku, dění okolo zkoušek sledovali Todášovci komplet za nás.“
Zdeněk P.

„Komunikace To dáš! týmu byla úžasná, všichni ochotní, vstřícní, empatičtí. Nic není problém. Dvojčata se každý víkend vracela nadšená!”
Jana K.

Přesvědčili jsme vás? Pojďte se připravovat s námi.

Přesná simulace ostré přijímací zkoušky, vysvětlení postupu řešení od přátelských učitelů a okamžitá zpětná vazba,

Koupit Přijímačky nanečisto

Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. 

Sdělení o úspěšnosti obsahuje informaci o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.
Zpracovávám objednávku