Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji výslovný souhlas se zpracováním mnou uvedených osobních údajů (jméno, příjmení, email, telefon) a IP adresy Střední škole gastronomické a hotelové s.r.o. (dále jen správce) pro marketingové účely, tedy činnosti zahrnující zasílání nabídky služeb a relevantních aktuálních informací, a to prostřednictvím elektronické pošty na moji emailovou adresu, retargeting IP adresy či kontaktování mne na uvedeném telefonním čísle. Souhlas uděluji na dobu 12 měsíců od poskytnutí tohoto souhlasu.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány dle platných právních předpisů a nebudou předávány jinému zpracovateli.

Tento Váš dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat, a to prostřednictvím zaslání e-mailové zprávy na adresu: adam.motloch[zavinac]ssgh[tecka]cz či oznámení na korespondenční adresu sídla správce. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Máte také právo na opravu osobních údajů, právo na výmaz, právo na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo na přístup k osobním údajům.

Po ukončení platnosti souhlasu nebude správce Vaše osobní údaje dále zpracovávat, údaje budou smazány či anonymizovány. V případě Vašeho přijetí ke vzdělávání budou Vaše osobní údaje dále zpracovávány dle zásad uvedených v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů SŠGH.

Alternativou k udělení souhlasu přes tento přihlašovací formulář (přijímačky nanečisto zdarma) je zakoupení produktu online v našem e-shopu (https://zona.to-das.cz/eshop/) či fyzicky v budově sídla školy (Vrbova 1233, u odpovědné osoby Adama Motlocha).

Přehled ochrany osobních údajů zpracovávaných tímto webovým portálem najdete zde.


Děkujeme Vám, že nám se svými osobními údaji důvěřujete! Vaše údaje střežíme jako oko v hlavě a používáme jen pro to, abychom se Vám připomněli s důležitými událostmi a informacemi k přijímací zkoušce a přijímacímu řízení, speciálními nabídkami našich služeb, informacemi ke konání přijímacích zkoušek nanečisto a tipů a triků ke zvládnutí přijímaček.

Tým To dáš! 💛


Rezervovat


Zpracovávám objednávku