Jaká byla úspěšnost našich deváťáků u ostré zkoušky?

Jak nás hodnotí rodiče deváťáků z roku 2020/21? Jak byli s přípravou spokojeni a jakou měli díky našim přijímačkám nanečisto úspěšnost u ostré zkoušky? Podívejte se, co říkají!

Ke konci prázdnin jsme naše milé deváťáky z loňské sezóny požádali o zpětnou vazbu. Sezóna přijímaček nanečisto 2020/2021 byla naší první distanční sezónou. Jelikož nám Covidová situace až na jednu prosincovou výjimku nedovolila osobní setkání na prezenčních termínech, vídali jsme se po celý školní rok jen ve virtuálním prostředí. Byl to náročný školní rok pro nás pro všechny, především však právě pro naše studenty, kteří se poprali nejen s distanční přípravou, ale také s odkladem zkoušek a online výukou. I proto pro nás byla důležitá vaše zpětná vazba.

Navzdory složitému školnímu roku se naši žáci u přijímacích zkoušek skvěle umísťovali. Minulý školní rok měli naši absolventi 96% úspěšnost*. Celkem máme přes 18 000 spokojených absolventů**. Jsme moc rádi, že naše propracované distanční termíny přijímaček nanečisto poskytly deváťákům tak skvělou přípravu na zkoušky CERMAT.

*Zdroj: dotazníkový průzkum mezi 891 absolventy, bez omezení výběru ze strany tazatele, ve dnech 10.6.-10.7.2022. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Sdělení obsahuje informace o úspěšnosti v minulosti, která nemusí být spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

**Jedná se o počet absolventů za šestiletou historii projektu.

Recenze na přijímačky nanečisto

Vyplnili jste nám minutový dotazníček s osmi otázkami, díky kterým jsme se dozvěděli, jak jsme si vedli a samozřejmě také jak jste dopadli u samotné zkoušky. I díky tomu můžeme být zase o (velký) kus lepší.

Poděkování za přípravu od rodičů deváťáků

Na vaše připomínky a podněty jsme se zaměřili a vyšperkovali tak letošní sezónu pro naše nové žáky, nadcházející deváťáky. I ty budeme letos chystat k ostré CERMAT zkoušce a provádět je rokem poctivé přípravy. Více informací k naší přípravě pro školní rok 2021/2022 naleznete zde.

Recenze na přijímací zkoušky nanečisto

Milá zpětná vazba chodila i v průběhu naší sezóny – i za tu moc děkujeme!

Rozloučení a podpora i při nástupu na vysněnou SŠ

Pro naše bývalé studenty jsme si také připravili historicky první setkání na rozloučenou – snídani v prostorách krásné kavárny U Stromečku. Vzhledem ke covidovým restrikcím bylo náročné sehnat kapacitně prostor, navíc se u naší školy konala plánovaná rekonstrukce venkovních prostor, a tak kavárna parádně splňovala vše, co jsme potřebovali. Pokud byste se rádi mrkli, jak náš den se studenty probíhal, mrkněte na video. Celá akce vyšla nad naše očekávání a my už se teď těšíme na další ročník!

Teď nezbývá než Vám na nové škole popřát hlavně super partu spolužáků, milé a ochotné učitele, štěstí, legraci, a hlavně pevné zdraví. Pokud byste cokoliv potřebovali a měli pocit, že Vám můžeme pomoci, s důvěrou se na nás obracejte. 💛

Co o našich přijímačkách říkají naši deváťáci?

 
 

A co dalšího k naší přípravě v roce 2020/21 na zkoušky řekli rodiče?

Překvapilo mě, jak bylo vše přehledně vysvětlené, všichni byli milí, přátelští. Přesto, že se jedná o tak „nepříjemnou záležitost“ jako jsou přijímačky, vše s vámi proběhlo skvěle.

Online/distanční formát určitě zachovejte, je dostupnější; reálný čas, srovnání se spoluúčastníky, rozbor testů a chat po vypracování – vše velmi dobře zvládnuté, hodně to pomohlo u ostrých přijímaček (práce se zadáním, časem i stresem – M 44b/Čj 46b a díky tomu úspěch a výborné umístění na obou gymnáziích)

Dcera byla spokojená snad se vším co u Vás vše zažila. Distanční průběh jsem ocenila i já jako matka. Bylo to skvěle propracované a testy dcera zvládala dobře.

Líbil se nám váš skvělý přístup, motivování dětí, dodávání včasných informací, vysvětlování a provázení celou přípravou…byli jsme absolutně spokojeni a moc děkujeme ! Určitě budeme doporučovat dále 🙂

Oceňuji jak jste děti psychicky podporovali po celou dobu, rychle jste rodiče informovali o všech změnách, máte všichni moc příjemné vystupování. ..

Bylo fajn, že to bylo skutečně jako u přijímaček se vším všudy, ne jen strohé vyplňování testů. Hodně přínosné bylo i vysvětlování jednotlivých příkladů. Vůbec veškeré tipy jak na to.

Nadstandarní zákaznický a lidský přístup. Skvělá organizace. To, jak jste si poradili s distanční výukou je vysoce nad průměrné. Jste skvělí, buďte takoví i nadále.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛
Zpracovávám objednávku