Potřebujete nové testy s videorozbory k procvičování?

Máme pro vás další testy + videorozbory (sady testů s podrobným rozborem řešení)! 👩🏻‍🏫👨🏼‍🏫

= další originální testy k procvičování na doma přes týden

Jedná se o kompletní přijímačkové dny na doma (testy + videorozbory) s typovými úlohami a zadáními, se kterými jste ještě nepracovali. Tím zůstanete v tempu, poznáte většinu či všechny možné typové úlohy a zvýšíte si průměrné bodové skóre.

1. Co získám?

1 sada obsahuje:
 • test z ČJ + M: testové zadání a záznamové archy
 • výukové videorozbory: podrobné rozbory postupu řešení všech úloh v testu
 • klíče správných řešení, bodovací archy, videorozbory k opravám a k bodování testu
 • webináře s našimi učiteli pro dotazy
přijímačky na střední

2. Jak mi to pomůže v přípravě?

Z mnoha let praxe víme, že efektivní využití sad testů a rozborů vypadá takto:
 1. Dejte si do diáře pevné bloky na přípravu (1–2x týdně 70 min)
 2. Klíčové je trénovat celé testy a řešit nové typové úlohy: dělejte si další testy, každý týden alespoň 1 nový z M + 1 nový z ČJ ⚠️ (doplníte typové úlohy, které jste ještě neřešili) – testy (i s vysvětlením postupu řešení) získáte přes svoji osobní zónu
 3. Značte si úlohy, které vám nešly, k následnému opakování – vystřihněte si je a dejte si je do obálky k procvičování
 4. Každé 3 dny se vracejte k úlohám, které se nepovedly, a vyřešte je znovu
 5. Buďte optimističtí, pravidelná příprava a procvičování je to, co vám pomůže k přijetí na vysněnou střední

3. Jak si doplňující přípravu (testy + videorozbory) koupím?

Teprve budu začínat:

Prvně si zkuste (alespoň jeden) přijímačkový den nanečisto. Tím získáte povědomí o zkoušce i přesné porovnání s ostatními (výchozí skóre). Následně si v osobní zóně můžete dokoupit sady testů a videorozborů.

Koupit Přijímačky nanečisto

Už se s To dáš! připravuji:

🛒 Koupit sady testů a videorozborů

Jaké jsou recenze na To dáš! Přijímačky nanečisto?

Neověřené recenze (To dáš! neověřuje recenze na Google a Facebooku).

Zobrazit další recenze

Ze zkušenosti doporučujeme projít minimálně 5 testových sad. Od 10  testových zadáních poznáte všechny typové úlohy + máte strategii řešení testu. Při vyřešení všech 21 testových zadání vyřešíte všechny typy úloh bez stresu, máte 100% strategii řešení testu + získáte bezkonkurenční náskok.

1 sada

550 Kč

550 Kč za 1 účast

5 sad

2 550 Kč

510 Kč za 1 účast

10 sad

4800 Kč

480 Kč za 1 účast

15 sad

6750 Kč

450 Kč za 1 účast

Neomezeně (kompletní spektrum typových úloh)

9 240 Kč

sezóna 2022/2023

Již se s To dáš! připravuji:

🛒 Koupit sady testů a videorozborů

Ještě se s To dáš! nepřipravujete? První si vyzkoušejte naše Přijímačky nanečisto.

Více o příprave na přijímačky

Časté dotazy k přípravě na přijímačky na poslední chvíli

Co je tajemstvím úspěšné last minute přípravy?

Doplňující příprava stojí na ověřené metodě aktivního procvičování. Za 2–3 měsíce (do poloviny dubna) zvládnete procvičit klidně celé spektrum typových úloh.

Základem úspěšné přípravy v posledních měsících před ostrou zkouškou je řešení nových testů přes týden (tedy nejen o víkendu). Aktivní procvičování typových úloh, se kterými jste ještě nepracovali, je totiž ta nejlepší (a vědecky ověřená) metoda učení – a tedy i klíč k úspěchu. Nebojte, ještě to stíháte. Za 2–3 měsíce (do poloviny dubna) zvládnete projít klidně celé spektrum typových úloh. Příprava na přijímačky v posledním týdnu je pořád lepší, než žádná příprava.

Kolik mám přípravě věnovat času?

Dejte si s námi závazek řešit každý týden alespoň 2 nové testové sady (2x M a 2x ČJ). Soutěžte sami se sebou v našem testovém bingu (pdf k vytištění).

Soutěžte sami se sebou! V tomto testovém bingu (pdf k vytištění) si vyznačte ty testy, které již máte vypracované. Nebojte, ještě stíháte projít (skoro) všechny typové úlohy! Navíc krásně vidíte, o kolik blíže přijetí na vysněnou SŠ jste.

Výhody sad testů s videorozbory na doma
 • zůstanete v tempu
 • poznáte všechny možné typové úlohy
 • výrazně si zvýšíte průměrné bodové skóre
 • V tomto testovém bingu (pdf) si vyznačíte ty testy, které již máte vypracované. Čím více poliček máte, tím lépe jste připraveni.

Co když teprve začínám s přípravou?

Určitě si nejprve zarezervujte místo (účast) na jednom z víkendů, kdy pořádáme přijímačky nanečisto. Tím získáte povědomí o zkoušce i přesné porovnání s ostatními (výchozí skóre). Následně si v osobní zóně můžete dokoupit sady testů a videorozborů. Pak stačí dokončit objednávku a testy budete mít hned přístupné ve své osobní zóně (založí se vám při objednávce).

Koupit Přijímačky nanečisto

Co mám v posledních měsících před zkouškou dělat?

Z minulého roku víme, že deváťáci toto prodloužení využívají k procházení jednoho testu za druhým. Vracejte se i ke starým materiálům, je vědecky podložené, že zpětné řešení testů je pro žáky stále přínosné! Nestačí si ale testy pročítat, je nutné úlohy znovu řešit.

Rychlé rozpoznání typových úloh je to, co odlišuje připravené a nepřipravené žáky. Řešte si testů co nejvíce, je to zdaleka ta nejefektivnější příprava v posledních měsících a týdnech před zkouškou. Neztrácejte čas přehnaným doučováním a opakováním z učebnic, to vás stresu z testů nezbaví, spíše naopak.

Stíhám to ještě?

Ano, ale je potřeba nyní opravdu pravidelně každý týden trénovat a projít maximum testových zadání. V tomto testovém bingu (pdf) si vyznačte ty, které již máte vypracované. Nebojte, ještě stíháte projít klidně všechny typové úlohy!

Dá se kombinovat příprava na doma (sady testů a videorozborů) s účastí na víkendových přijímačkách nanečisto?

Rozhodně ano, naopak to velice doporučujeme. O víkendu si trénujete atmosféru a přesný režim zkoušky (plus získáváte přesné vyhodnocení a porovnání s ostatními), přes týden si v rámci personalizované přípravy zkoušíte další úlohy – díky tomu zůstáváte v tempu, poznáte všechny možné typové úlohy a výrazně si zvýšíte průměrné bodové skóre.

Funguje to s žebříčkem umístění stejně jako u víkendových účastí? Kde uvidím porovnání?

Ano, i u sad testů a videorozborů na doma vidíte porovnání s ostatními žáky (v sekci Další testy a videorozbory).

Ve své osobní zóně pak ihned vidíte kromě svého bodového zisku i anonymní žebříček umístění. Na žebříčku uvidíte jednak to, jak jste se umístili v porování s deváťáky, kteří psali stejný test, hlavně ale uvidíte svůj výsledek ve srovnání s výsledky více než 70 000 deváťáků z ostré přijímací zkoušky. Tím, že dodržujeme přesnou Cermat strukturu i náročnost testů, si můžeme toto  užitečné srovnání dovolit! Následně jsme i schopni poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu.

Odpovídají Vaše testy Cermatu? Jsou stejně náročné?

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů Cermat. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně použití záznamového archu, povolených pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické a stejně obtížné.

Tvorba testů je sice fuška, ale také naše naprostá priorita. Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro Cermat! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním Cermatu a i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s indikacemi, které Cermat během roku vydává.

Naše testy vás skvěle připraví na i hůře předvídatelné školní zkoušky z ČJ a z M, které si dané SŠ mohou tvořit samy, pokud chtějí ještě testovat znalosti žáků navíc (testy Cermat musí tvořit vždy minimálně 60 % přijímací zkoušky).

Budou to testy, které jsem ještě neřešil?

Ano, každá testová sada obsahuje vždy originální (nepoužitý) test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u testů mohou vyskytnout.

Všechny testy tvoří náš tým akreditovaných pedagogů, nezískáte je tedy nikde jinde.

Naši propracovanou přípravu stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se prokazatelně výrazně zlepšují). Pokud byste měli pocit, že zlepšení není dostatečně rychlé, jsme tu pro vás vždy k dispozici k individuální konzultaci.Zpracovávám objednávku