Seznam SŠ:
Hlavní město Praha Technická chemie a chemie silikátů

Hledáte tu pravou střední školu? Zvažujete, kam podat přihlášku? Potřebujete vědět, jak dobří musíte u zkoušek být, abyste byli přijati? Naše databáze SŠ Vám odpoví – ať už hledáte gymnázium, průmyslovku, zdravotní školu či SOŠ. Známe informace o většině středních škol v ČR, stačí pohodlně vyhledávat dle typu, kraje či města.

Co se u každé SŠ dozvíte? Podle čeho si vybrat tu správnou střední? Kdy „to“ začít řešit?

U svého vysněného oboru z databáze zjistíte, kolik žáků se v minulých letech na školu hlásilo, kolik bylo přijato, ale hlavně jaké bodové skóre bylo nutné pro přijetí (= počet bodů z JPZ posledního přijatého uchazeče minulý školní rok).

Jak si vybrat tu nejlepší školu a s klidem zvládnout celý proces přijímacího řízení se dozvíte na naší Přednášce pro rodiče (zdarma).

Pečlivou řešerši škol a jejich bodových hranic si udělejte bezpečně před podáním přihlášky, doporučujeme se začít dívat na začátku listopadu. Díky tomu nepropásnete dny otevřených dveří, veletrhy středních škol a budete vědět, jak vysoko u zkoušek míříte. Častým (a zbytečným) strašákem dětí a rodičů je totiž zjištění, že podali přihlášku na až moc těžké (ve smyslu kompetetivní) školy. Vřele proto doporučujeme si zkusit přípravu včas (již před Vánoci), abyste v čase viděli své bodové zlepšení. Tím se v momentě, kdy přihlášku podáváte, cítíte jistější!

Přinášíme vám unikátní mapu středních škol, ze které se snadno a rychle dozvíte o nejbližších středních školách a nabízených oborech ve vašem bezprostředním okolí.

Mapa škol Hledat v mapě škol
Filtrovat podle typu oboru

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Strojírenství a strojírenská výroba, Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Technická chemie a chemie silikátů, Textilní výroba a oděvnictví, Kožedělná a obuvnická výroba a zpracování plastů, Polygrafie, zpracování papíru, filmu a fotografie, Ekonomika a administrativa, Podnikání v oborech, odvětví, Právo, právní a veřejnosprávní činnost, Osobní a provozní služby, Umění a užité umění

Praha 9 Hlavní město Praha

Zobrazit


Zpracovávám objednávku