Seznam SŠ:
Gastronomie, hotelnictví a turismus

Hledáte tu pravou střední školu? Zvažujete, kam podat přihlášku? Potřebujete vědět, jak dobří musíte u zkoušek být, abyste byli přijati? Naše databáze SŠ Vám odpoví – ať už hledáte gymnázium, průmyslovku, zdravotní školu či SOŠ. Známe informace o většině středních škol v ČR, stačí pohodlně vyhledávat dle typu, kraje či města.

Co se u každé SŠ dozvíte? Podle čeho si vybrat tu správnou střední? Kdy „to“ začít řešit?

U svého vysněného oboru z databáze zjistíte, kolik žáků se v minulých letech na školu hlásilo, kolik bylo přijato, ale hlavně jaké bodové skóre bylo nutné pro přijetí (= počet bodů z JPZ posledního přijatého uchazeče minulý školní rok).

Jak si vybrat tu nejlepší školu a s klidem zvládnout celý proces přijímacího řízení se dozvíte na naší Přednášce pro rodiče (zdarma).

Pečlivou řešerši škol a jejich bodových hranic si udělejte bezpečně před podáním přihlášky, doporučujeme se začít dívat na začátku listopadu. Díky tomu nepropásnete dny otevřených dveří, veletrhy středních škol a budete vědět, jak vysoko u zkoušek míříte. Častým (a zbytečným) strašákem dětí a rodičů je totiž zjištění, že podali přihlášku na až moc těžké (ve smyslu kompetetivní) školy. Vřele proto doporučujeme si zkusit přípravu včas (již před Vánoci), abyste v čase viděli své bodové zlepšení. Tím se v momentě, kdy přihlášku podáváte, cítíte jistější!

Přinášíme vám unikátní mapu středních škol, ze které se snadno a rychle dozvíte o nejbližších středních školách a nabízených oborech ve vašem bezprostředním okolí.

Mapa škol Hledat v mapě škol
Filtrovat podle typu oboru

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166

Strojírenství a strojírenská výroba, Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Zpracování dřeva a výroba hudebních nástrojů, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Speciální a interdisciplinární obory, Ekonomika a administrativa, Podnikání v oborech, odvětví, Gastronomie, hotelnictví a turismus, Obchod

Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký kraj

Zobrazit

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Informatické obory, Strojírenství a strojírenská výroba, Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Zpracování dřeva a výroba hudebních nástrojů, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Zemědělství a lesnictví, Zdravotnictví, Podnikání v oborech, odvětví, Gastronomie, hotelnictví a turismus, Právo, právní a veřejnosprávní činnost, Osobní a provozní služby, Pedagogika, učitelství a sociální péče, Umění a užité umění

Varnsdorf Ústecký kraj

Zobrazit

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Hornictví a hornická geologie, hutnictví a slévárenství, Strojírenství a strojírenská výroba, Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Textilní výroba a oděvnictví, Polygrafie, zpracování papíru, filmu a fotografie, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Podnikání v oborech, odvětví, Gastronomie, hotelnictví a turismus, Obchod, Osobní a provozní služby

Strakonice Jihočeský kraj

Zobrazit

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Potravinářství a potravinářská chemie, Zpracování dřeva a výroba hudebních nástrojů, Polygrafie, zpracování papíru, filmu a fotografie, Podnikání v oborech, odvětví, Gastronomie, hotelnictví a turismus, Osobní a provozní služby, Pedagogika, učitelství a sociální péče, Umění a užité umění

Hradec Králové Královéhradecký kraj

Zobrazit

Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Strojírenství a strojírenská výroba, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Zemědělství a lesnictví, Zdravotnictví, Ekonomika a administrativa, Podnikání v oborech, odvětví, Gastronomie, hotelnictví a turismus, Právo, právní a veřejnosprávní činnost, Pedagogika, učitelství a sociální péče, Obecně odborná příprava, Gymnázium (8leté)

Hořice Královéhradecký kraj

Zobrazit


Zpracovávám objednávku