Příprava na přijímačky v posledním týdnu

Příprava na přijímačky v posledním týdnu aneb jak si naplánovat last-minute přípravu na přijímací zkoušky?

  • Dejte si do diáře pevné bloky na přípravu (5x týdně 35 min) – priorita před koníčky/sporty (nebojte, doženete po zkoušce)
  • Klíčové je trénovat celé testy a řešit nové typové úlohy: dělejte si další testy, každý týden alespoň 2 nové z M + 2 nové z ČJ ⚠️ (doplníte typové úlohy, které jste ještě neřešili) – testy (i s vysvětlením postupu řešení) získáte přes naši personalizovanou přípravu
  • Dle nůžkové metody si následně připravte opakování – viz náš webinář o efektivním učení a testové strategii
  • Co 3 dny se vracejte k úlohám, které se nepovedly a přeřešte je
  • Nezoufejte, příprava na přijímačky i v posledním týdnu je pořád lepší než žádná příprava

Personalizovaná příprava    

(testy+videorozbory na doma)

= další originální testy k procvičování na doma
1 sada obsahuje test z ČJ + M, videorozbory výuky, archy, klíče, videorozbory k opravám a k bodování testu

Kde last-minute personalizovanou přípravu získám? 👩🏻‍🏫👨🏼‍🏫

Co je tajemstvím úspěšné last minute přípravy? 🤫

Základem úspěšné přípravy v posledních týdnech je řešení nových testů přes týden (tedy nejen o víkendu). Aktivní procvičování typových úloh, se kterými jste ještě nepracovali, je totiž ta nejlepší (a vědecky ověřená) metoda učení – a tedy i klíč k úspěchu. Nebojte, ještě to stíháte. Za poslední týden zvládnete projít velkou část spektra typových úloh. Příprava na přijímačky v posledním týdnu je pořád lepší, než žádná příprava.

✅ Kolik testů byste měli přes týden řešit? Dejte si s námi závazek řešit každý týden alespoň 2 nové testové sady (2x M a 2x ČJ).

✍️ Soutěžte sami se sebou! V tomto testovém bingu (pdf k vytištění) si vyznačte ty testy, které již máte vypracované. Nebojte, ještě stíháte projít (skoro) všechny typové úlohy! Navíc krásně vidíte, o kolik blíže přijetí na vysněnou SŠ jste.

Zde vidíte, jak se bodové skóre žáků zlepšuje s tím, kolik procent typových úloh umí řešit:

jak se můžete zlepšit u přijímaček

🛒 Koupit personalizovanou přípravu (v osobní zóně s 30% slevou)

Jste naši? Nebo s přípravou u nás teprve začínáte?

Máme last-minute přípravu pro všechny! 💫

Už se s To dáš! připravuji!

Co je to Personalizovaná příprava?

Jedná se o kompletní přijímačkové dny na doma (testy + videorozbory), s typovými úlohami a zadáními, se kterými jste ještě nepracovali. Tím zůstanete v tempu, poznáte všechny možné typové úlohy a výrazně zvýšíte průměrné bodové skóre. Nebojte, jde to! Ta největší zlepšení ze zkušenosti vídáme u deváťáků v posledních týdnech před zkouškou. 

Pokud jste se u nás zúčastnili alespoň jednoho víkendového termínu, tak pro vás máme personalizovanou přípravu za zvýhodněnou cenu (se slevou 30 %).

Výhody personalizovanou přípravy (testů na doma):
  • zůstanete v tempu
  • poznáte všechny možné typové úlohy
  • výrazně zvýšíte průměrné bodové skóre
  • V tomto testovém bingu (pdf) si vyznačíte ty testy, které již máte vypracované. Čím více poliček máte, tím lépe jste připraveni.

Jak a kde získat další testy k procvičování (personalizovanou přípravu)?

Ve své osobní zóně vidíte kalkulačku s počtem testů (viz obrázek níže), které si ještě můžete dokoupit (v záložce Personalizovaná příprava pod tlačítkem Koupit testy + videorozbory).

🛒 Koupit personalizovanou přípravu (v osobní zóně s 30% slevou)

Zde vidíte, kde v osobní zóně Personalizovanou přípravu najdete:

Jak vypadá rozhraní Personalizované přípravy:

personalizovaná příprava na přijímací testy

🛒 Koupit personalizovanou přípravu (v osobní zóně s 30% slevou)

Teprve s přípravou začínám!

Doporučujeme si prvně zarezervovat místo (účast) na jednom z posledních víkendů, kdy pořádáme přijímačky nanečisto. Po zakoupení účasti máte navíc 30% slevu na veškeré naše testy k procvičování.

Pokud se chcete rovnou pustit do testů na doma, sjeďte v eshopu dolů a vyberte si balíček testových sad. Pak stačí dokončit objednávku a testy budete mít hned přístupné ve své Osobní zóně (založí se vám při objednávce). ☺️

Koupit Přijímačky nanečisto

Ze zkušenosti víme, že po 5 testech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

Teprve začínám:

1 sada (testy ČJ a M + videorozbory)

720 Kč

720 Kč za 1 sadu

3 sady

2 055 Kč

685 Kč za 1 sadu

5 sad

3 250 Kč

650 Kč za 1 sadu

10 sad

5 700 Kč

570 Kč za 1 sadu

20 sad (kompletní spektrum typových úloh)

9 200 Kč

sezóna 2021/2022

Teprve budu začínat:

🛒 Koupit další testy k procvičování (v e-shopu)

Již se s To dáš připravuji (30% sleva):

1 sada (testy ČJ a M + videorozbory)

480 Kč

480 Kč za 1 sadu

3 sady

1350 Kč

450 Kč za 1 sadu

5 sad

2 200 Kč

440 Kč za 1 sadu

10 sad

3 900 Kč

390 Kč za 1 sadu

20 sad (kompletní spektrum typových úloh)

6 440 Kč

sezóna 2021/2022

Už se s To dáš! připravuji (30% sleva):

🛒 Koupit personalizovanou přípravu (v osobní zóně s 30% slevou)

Časté dotazy k přípravě na zkoušky na poslední chvíli

Co mám v posledních týdnech dělat?

Z minulého roku víme, že deváťáci toto prodloužení využívají k procházení jednoho testu za druhým. Vracejte se i ke starým materiálům, je vědecky podložené, že zpětné řešení se k testům je pro žáky stále přínosné! Nestačí si ale testy pročítat, je nutné úlohy znovu řešit.

Rychlé rozpoznání typových úloh je to, co odlišuje připravené a nepřipravené žáky. Řešte si testů co nejvíce, je to zdaleka ta nejefektivnější příprava v posledních týdnech před zkouškou. Neztrácejte čas přehnaným doučováním a opakováním z učebnic, to vás stresu z testů nezbaví, spíše naopak.

Stíhám to ještě?

Ano, ale je potřeba teď opravdu trénovat každý den a projít maximum testových zadání. V tomto testovém bingu (pdf) si vyznačte ty, které již máte vypracované. Nebojte, ještě stíháte projít (skoro) všechny typové úlohy!

Dá se kombinovat Personalizovaná příprava (testy a videorozbory na doma) s účastí na víkendových přijímačkách nanečisto?

Rozhodně ano, dokonce to doporučujeme. O víkendu si trénujete atmosféru a přesný režim zkoušky, přes týden si v rámci personalizované přípravy zkoušíte další úlohy – díky tomu zůstáváte v tempu, poznáte všechny možné typové úlohy a výrazně zvýšíte průměrné bodové skóre.

Funguje to s žebříčkem umístění stejně jako u víkendových účastí? Kde uvidím porovnání?

Ano, i u personalizované přípravy vidíte porovnání s ostatními žáky (v sekci personalizované přípravy).

Ve své osobní zóně pak ihned vidíte kromě svého bodového zisku i anonymní žebříček umístění. Na žebříčku uvidíte jednak jak jste se umístili v porování s deváťáky, kteří psali stejný test, hlavně ale uvidíte svůj výsledek ve srovnání s výsledky více než 50 000 deváťáků z ostré přijímací zkoušky. Tím, že dodržujeme přesnou Cermat strukturu i náročnost testů, můžeme si toto užitečné srovnání dovolit! Následně jsme i schopni poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu.

Odpovídají Vaše testy Cermatu? Jsou stejně náročné?

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů Cermat. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně použití záznamového archu, povolených pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické a stejně obtížné.

Tvorba testů je sice fuška, ale také naše naprostá priorita. Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové, někteří dříve pracovali přímo pro Cermat! Testy na každou sezónu ladíme, aby odpovídaly nejnovějším ostrým zadáním Cermatu a i v průběhu roku je upravujeme, aby korespondovaly s indikacemi, které Cermat během roku vydává.

Naše testy vás skvěle připraví na i hůře předvídatelné školní zkoušky z ČJ a z M, které si dané SŠ mohou tvořit samy, pokud chtějí ještě testovat znalosti žáků navíc (testy Cermat musí tvořit vždy minimálně 60 % přijímací zkoušky).

Budou to testy, které jsem ještě neřešil?

Ano, každá testová sada obsahuje vždy originální (nepoužitý) test z matematiky i z českého jazyka. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na totožnou úlohu. Naopak ale projdete všechny typové úlohy, které se u testů mohou vyskytnout.

Všechny testy tvoří náš tým akreditovaných pedagogů, nezískáte je tedy nikde jinde.

Naši propracovanou přípravu stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se prokazatelně výrazně zlepšují). Pokud byste měli pocit, že zlepšení není dostatečně rychlé, jsme tu pro vás vždy k dispozici k individuální konzultaci.

Koupit Přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku