Kdo stojí za projektem "To dáš! Přijímačky nanečisto"?

Zdravíme, těší nás!

Už šestým rokem čekají všechny žáky devátých tříd, hlásících se na střední školy, jednotné přijímací zkoušky z dílny CERMATu. Chyběl tu někdo, kdo by studenty na tyto zkoušky připravoval, a tak vznikl projekt To dáš! Přijímačky nanečisto. Původně jsme začínali s jednou třídou, protože jsme chtěli pomoci s přípravou našim nejbližším. Už máme sice tříd více, ale stále nám jde o to stejné – pomoci co nejvíce deváťákům a deváťačkám dostat na jejich vysněnou školu!

Každý víkend děláme vše pro to, aby To dáš! Přijímačky nanečisto perfektně fungovaly a maximálně Vám pomohly s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Náš tým tvoří zkušení a přátelští učitelé, kteří jsou tu proto, aby Vás naučili novým znalostem a vysvětlili vše, co není jasné. Na cestě k Vašemu snu, ať už je to studium na čtyřletém gymnáziu, střední odborné škole nebo učňovském oboru s maturitou, půjdeme s Vámi a rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Kromě ověření svých znalostí a získání nových informací se naučíte lépe zvládat stres, pracovat pod časovým tlakem a můžete svůj výkon porovnat s ostatními. Uvidíte, že když se budete průběžně připravovat, během roku se zlepšíte a v dubnu to dáte!

Těšíme se brzy na viděnou!

Adam a Michaela
Zakladatelé To dáš! Přijímačky nanečisto

V čem jsme jiní?

Zakládáme si na tom, že poskytujeme nejpřesnější simulaci přijímačkového dne.

Naše zkouška nanečisto se maximálně podobá ostré zkoušce – naše testy svou náročností i skladbou úloh plně odpovídají testům od CERMATu. Stejný časový limit, prostor neznámé školy, podmínky ve třídě (seznámení s administrativními pokyny, tašky jsou v rohu místnosti s vypnutým telefonem, na stole jsou pouze pomůcky a průhledná lahve bez etikety atd) pomohou navodit atmosféru opravdové zkoušky, takže na té ostré jsou již žáci klidnější a nic je nepřekvapí. Zaručujeme, že u nás budou vždy přijímačky probíhat přesně tak, jak je vyžaduje CERMAT (pořadatel jednotné přijímací zkoušky).

Chceme, aby příprava žáky bavila a aby se k nám těšili.

Víme, že příprava může být vyčerpávající. Proto máme tým sympatických a přátelských učitelů a učitelek, kteří umí látku dobře vysvětlit. O přestávkách mají žáci k dispozici svačinky, čerstvé ovoce a pitnou vodu zdarma, odpočinout si mohou na gaučích, změřit síly ve stolním fotbálku nebo se připojit na školní WiFi.

Výsledky ihned a bez čekání, srozumitelné informace na jednom místě

Opravené záznamové archy dostanou žáci ještě při výuce, aby se na chyby mohli doptat přímo učitele. Už když odcházejí domů, můžete si online zkontrolovat jejich pořadí na přehledném interaktivním grafu v osobní zóně. Na nic tedy nečekáte. V zóně také najdete veškeré materiály, videotutoriály a naše předvyplněné vzory dokumentů (např. přihláška ke studiu, zápisový lístek, odvolání atd).

Testy vždy na té nejvyšší úrovni, ani jedna úloha není stejná

Za každým naším jednotlivým testem jsou desítky hodin práce a podílí se na něm tři až pět kvalifikovaných pedagogů. Pro vývoj testů máme vlastní metodiku, která následuje způsob práce CERMATu. Testy odpovídají nejen skladbou úloh, ale i bodováním každé úlohy. Každý víkend mají žáci zcela nové testy, nikdy nebudou řešit stejnou úlohu. Testy každý rok aktualizujeme dle nejnovější informací o podobě a náročnosti jednotné zkoušky.

Vypovídající přehled o tom, jak si stojíte v porovnání s ostatními

Ať chceme nebo ne, přijímačky jsou soutěž, tudíž je nutné vědět, jak si mezi ostatními stojíte. U nás získáte přesný přehled o tom, jak si stojíte oproti stovkám dalších žáků. Své pořadí na daných termínech i v celkových výsledcích můžete sledovat ve své osobní zóně. Díky tomu, že naše testy přesně odpovídajím těm ostrým nejen skladbou úloh, ale i bodováním každé úlohy, víte přesně, kolik bodů v jednotlivém předmětu dosahujete. Můžete tak snadno zjistit, jak si aktuálně stojíte. Stačí, když si např. na dni otevřených dveří svých vybraných škol zjistíte, jaká byla bodová hranice pro přijetí v minulých letech.

Vaše spokojenost je na prvním místě.

Přijímačky pořádáme proto, abychom pomohli co nejvíce žákům dostat se na jejich vysněnou školu. Za kvalitou našich služeb si 100% stojíme, proto nabízíme záruku vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni. Žáků i rodičů se po každém termínu ptáme na zpětnou vazbu a okamžitě ji reflektujeme.

Jsme tu pro vás

Každý všední den od rána do večera a v době konání Přijímaček nanečisto jsem vám k dispozici na e-mailu, infolince, Facebooku či osobně na adrese školy. Pomůžeme vám, ať už potřebujete poradit se změnou termínu, domácí přípravou nebo vysvětlením, jak vyplnit část přihlášky. Pokud něco náhodou nebudeme vědět, rádi to pro vás zjistíme (telefonátem do CERMATu nebo konzultací s panem ředitelem Vratišovským) a obratem se ozveme zpátky.

Prostě a jednoduše – záleží nám na Vás, na Vašem úspěchu a na Vaší spokojenosti.

Naše výsledky a zpětná vazba

Jak nás hodnotí rodiče?

„Vše probíhalo v přátelské a klidné atmosféře, syn byl spokojený, dozvěděl se spoustu nových znalostí a informací, naučil se pracovat s testem, věděl jak vyplnit záznamový arch, díky této přípravě se přestal bát přijímaček naostro. Moc nám tyto kurzy pomohli a troufám si říct, že se syn díky nim dostal na střední školu. Děkujeme moc.”

„Dcera byla nadšená z vysvětlení příkladů z matematiky, byla poprvé na testech To dáš a ikdyž se jí vůbec nechtělo, přišla po testech velmi spokojená a s velkým elánem do další přípravné práce. Chodíme na 8leté gymnázium, které se bude z rozhodnutí kraje rušit a další studium studentů je nejisté, ikdyž slibují, že bude vše vyřešeno ke spokojenosti studentů. Když jsme se připravovali na přijímačky na 8-leté gymnázium, byli jsme na jiném přípravném kurzů zavaleni spoustou testů a všeobecných vědomostních okruhů a po této zkušenosti dcera velmi skepticky a s nechutí přistupuje k přípravkám. Proto jsem byla velmi příjemně překvapená z její reakce bezprostředně po přípravných testech To dáš:)  Jsem i velmi spokojená s informací, které byly poskytnuty rodičům ohledně přijímacího řízení. DĚKUJEME:))”

„Snaha vytvořit nestresující prostředí. Veřejné neporovnání výkonů s ostatními uchazeči (což se na některých konkurenčních kurzech dělo).

Když byla dcera indisponovaná během testu, mohla vše absolvovat v náhradním termínu, takže jí pokus nepropadl (a lektoři se o ni hezky postarali).”

„Přátelský přístup, skvělá organizace, perfektně zpracovaný balíček informací pro rodiče, ochotní pedagogové… děkujeme za pomoc a podporu:-)”

Více o zpětné vazbě od našich žáků a jejich rodičů

Pomáháme

Projekt jsme založili proto, abychom pomohli co nejvíce deváťákům na jejich vysněnou střední. Nabízíme maximálně rovný přístup – všichni žáci bez ohledu na počet návštěv mají osobní zónu nabitou extra materiály, které jim pomohou s přípravou.

Rodiče deváťáků přijímačkový rok nemají snadný, pořádáme pro ně proto zdarma informativní přednášky, kde se o přijímací zkoušce dozví vše potřebné. Dále je vždy upozorňujeme na důležité termíny, radíme s administrativními úkony a do osobní zóny přidáváme stručná shrnutí, ať mají vše pohromadě.

Rovné podmínky nabízíme i žákům se specifickými vzdělávacími potřebami. Každý rok tak naše kurzy absolvují žáci s dyslexií, dysgrafií, zrakovým postižením nebo například poruchou autistického spektra.

Kromě toho nabízíme Přijímačky nanečisto zdarma pro žáky z dětských domovů, kam i rádi přijedeme a s žáky probereme strategii jak na přijímačky. Každý rok také dáváme dětem z rodin v nouzi či maminkám/tatínkům samoživitelům To dáš! stipendium. Navázali jsme spojení s organizací Člověk v tísni, takže doufáme, že naše pomoc bude ještě lépe koordinována a zacílena na co nejvíce ohrožených dětí.

Myslíme i na životní prostředí. Optimalizujeme náš provoz tak, abychom neplýtvali papírem. Snažíme se nepoužívat jednorázové plasty a pokud je používat musíme, nahrazujeme je alternativou, která je k přírodě šetrnější (plastové kelímky na vodu jsme nahradili kompostovatelnými kelímky z přírodních náhražek plastu – kukuřičného škrobu či celulózy). Maximálně recyklujeme a snažíme se nevytvářet zbytečně odpad.

Dvě stě.Pomohli jsme již více než 500 žákům s SVP s úspěšnou přípravou na přijímací zkoušky.

Srdce.Od začátku projektu, pomáháme těm, kteří to nejvíce potřebují.

Zelený list.Máme závazky i k životnímu prostředí. Pečlivě hlídáme, abychom nezpůsobovali více škody, než užitku.

Potřebujete pomoci? Napište nám!

Náš tým

Náš tým tvoří milí, přátelští a velmi zkušení učitelé, kteří mají bohatou zkušenost nejen s výukou, ale i s tvorbou testových zadání. Sami mimo normální školní výuku doučují nebo tvoří vlastní učební materiály (často mají zkušenosti se spoluprací s CERMATem),

Vědí, co CERMATovský formát testu obnáší a co je pro jeho úspěšné zdolání důležité. Rádi Vám všechno vysvětlí a názorně ukážou, takže látku opravdu pochopíte. Kromě toho Vám všichni poradí, jak postupovat přímo při psaní testu – na co si dát pozor, jak si rozvrhnout čas, jak poznat chytáky a neudělat zbytečné chyby. Lepším lidem se svěřit nemůžete!

Kromě přátelských a zkušených pedagogů je tu ještě celý tým organizátorů. Ten se stará o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky.

Líbí se vám naše filozofie a chcete k nám přidat?

Vždy hledáme nové nadšené učitele či učitelky, kteří mají zájem s námi pomáhat za nadstandardních pracovních podmínek. Více informací najdete v sekci Pracujte s námi.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛


Rezervovat


Zpracovávám objednávku