Přednášky pro rodiče (zdarma)

! Nyní pro Vás máme vypsanou rodičovskou přednášku, která bude zaměřená na nutnou administrativu po zkoušce – podání zápisového lístku, odvolání, řešení nepřijetí apod. Zaregistrujte se prosím zde.

Přednášky jsou zdarma, online a otevřené pro všechny. 

Chápeme, že jako rodiče máte starostí nad hlavu. Připravili jsme proto pro vás věcnou a praktickou přednášku, v níž vás provedeme celým procesem přijímacího řízení, včetně toho, co musíte jako rodiče udělat poté, co Vaše dítě zkoušky složí.

Chcete se zúčastnit? Stačí se jen přihlásit pomocí formuláře zde, abychom věděli, s kolika rodiči máme počítat. I distanční přednášky chceme zachovat komorní, abychom měli prostor zodpovědět všechny Vaše otázky.

Po vyplnění formuláře s Vámi automaticky počítáme a den předem Vám e-mailem pošleme odkaz k připojení. Vysíláme my pro Vás – nejste vidět ani slyšet, dotazy kladete prostřednictvím chatu.


Dozvíte se…

 • jak vyplnit a podat přihlášku
 • o formátu zkoušky (zastoupení učiva ZŠ a skladbě typových úloh)
 • o pravidlech zkoušky (pozvánka, co s sebou, co dělat v případě nemoci)
 • o průběhu zkoušky
 • jak vyplňovat záznamový arch (= klíč k úspěchu!)
 • o bodování, opravování a zprostředkování výsledků
 • o jaká je nejlepší strategie psaní testu právě pro Vaše dítě
 • jak podat zápisový lístek
 • jak zvládnout případný neúspěch (podání odvolání, možnost druhého kola přijímacího řízení)
 • o úpravě podmínek konání zkoušky pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami (SPU)
 • Po přednášce obdržíte e-mailem shrnutí celé přednášky, prezentaci v pdf a odkazy na všechny důležité dokumenty.
 • V rámci přednášky je i prostor pro dotazy. Po skončení přednášky rádi zodpovíme případné osobnější dotazy individuálně.

Je přednáška pro vás? Otestujte se na následujích otázkách:

Věděli jste, že…

… zápisový lístek musíte podat do 10 dnů od zveřejnění výsledků přijímacího řízení?

Pokud ne, na přednášce dozvíte, jak zápisový lístek správně podat a získáte i jeho vzor.

… část záznamového archu vyhodnocuje počítač?

Pokud ne, tak na přednášce vám vysvětlíme, jak CERMAT archy vyhodnucuje, proč je například nutné rýsování obtahovat propiskou a jak předejít zbytečné ztrátě bodů.

… odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí je možné podat do 3 dnů od doručení rozhodnutí o nepřijetí?

Pokud ne, tak se na přednášce dozvíte, jak odovolání správně podat a získate i jeho vzor. Nezapomeňte, že pokud se vaše dítě zúčastnilo několik míst pod čarou přijatých, máte obrovskou šanci s odvoláním uspět.

Přihlásit se na přednášku zdarmaCo o přednášce říkají rodiče?

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • „Dobrá organizace, pěkné prostředí, informace mailem, líbila se nám přednáška pro rodiče. Moc děkujeme za lidský přístup a zájem, který se už moc nevidí.“

  Otýlie Vlková

 • Perfektně připravené testové dny včetně následného rozboru a především nás mile překvapila zpětná vazba a provedení přijímačkovým obdobím od začátku až do úplného konce, včetně informací o odvolání a druhém kole přijímaček. Děkujeme za to!

  Milena Buzková

 • Přátelská atmosféra, profesionální přístup, pochopitelné vysvětlování jednotlivých úloh. Velmi přínosný byl i seminář pro rodiče.

  Anežka Pilátová

 • Velmi oceňuji i přednášku pro rodiče, bylo v ní maximum hodnotných informací.

  Miluše Zacharová

 • Moc se mi libil zpusob komunikace sl. Kadlecove, jak na prednasce, tak v mailech. Srozumitelne a prehledne vzkazy.

  Alena Ivanová

 • Syn si chvalil velkou podobnost se zkouskami naostro, na rozdil od konkurence, kam take chodil. Jako rodič moc ocenuji srozumitelnou mailovou komunikaci s jasnymi doporucenimi odkazy, shrnuti podstatneho atd. Take prednaska pro rodice a prehledna prezentace s informacemi. Diky!

  Patricie ChmelováČasté dotazy

Kdy a jak dlouhá je přednáška?

Přednáška trvá necelou hodinu (včetně cca 15 minut na otázky), případně je možné se po přednášce s Michaelou kdykoli spojit telefonicky či e-mailem, pokud byste potřebovali dále poradit.

Termíny přednášek jsou vypsané v přihláškovém formuláři a dle obsazenosti je doplňujeme.

Kolik to stojí? Mohu přijít, i když k vám na přijímačky mé dítě nechodí?

Přednáška je zdarma a přijít může úplně kdokoli, stačí se pouze přihlásit přes online formulář. Klidně s sebou můžete vzít babičku, souseda nebo kolegyni, pokud je také čekají přijímací zkoušky – dejte nám do formuláře vědět počet osob, ať vám držíme místo.

Na přijímačky dochází syn/dcera sám/a, je nějaká možnost, jak se mohu dostat k materiálům z domova?

Video se stručnějším shrnutím přednášky pro rodiče a stránkou se všemi důležitými odkazy a vzory najdete ve své osobní zóně. Samozřejmě “živá” přednáška je podrobnější a zvládeneme nabídnout více tipů a triků, ale i z online verze se dozvíte vše důležité. Pokud byste se potřebovali na cokoli doptat, jsme tu pro Vás na našem zákaznickém e-mailu studenti@to-das.cz.


„Přednášky pořádáme, abychom rodičům ulevili od starostí a provedli je zapeklitým systémém přijímacího řízení. Proto je pořádáme zdarma a pro všechny, nejen pro rodiče našich žáků. Přednáška je věcná a užitečná, takže z ní vytěžíte maximum.”

Michaela a Adam
Zakladatelé To dáš! Přijímačky nanečisto


Rezervovat

prednaskaprorodice2 prednaskaprorodice3


Zpracovávám objednávku