Covid scénáře pro sezónu 2020/21

Ačkoli věříme, že tato sezóna proběhne ve zdraví a bez omezení, jsme na případné restrikce dobře připraveni. Pro každý případ máme hotové plány a plně vyvinuté kvalitní rozhraní, nešijeme nic horkou jehlou, takže Vaši přípravu ke zkouškám nic neohrozí. 

Na každém kurzu zaručujeme:

✅ Třídy max. po 16 žácích (vždy sami v lavici, rozestupy 2 m od ostatních). Nabízíme nejmenší výukové skupinky na trhu, účast je bezpečnější než školní docházka a nepředstavuje pro vás epidemické riziko.

✅ Dezinfekce učeben ozonem před a po každém kurzu.

✅ Vysoce nadstandardní hygienická opatření – dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy lavic (psaní testů bez roušky).

✅ Možnost náhrady, pokud budete v karanténě nebo se nebudete cítit dobře, není problém na poslední chvíli změnit termín účasti.

✅ Jsme připraveni na všechny epidemické scénáře – víte, do čeho jdete a s naší prověřenou přípravou neriskujete (minulý školní rok měli naši žáci úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %)

❗️ Díky omezení kapacity na 16 žáků na třídu se nám o polovinu snížila naše celková kapacita. Doporučujeme si místa na termínech zajistit co nejdříve, po naplnění kapacit nebudeme schopni zaručit další místa. 

Zajistit si místa nyní

Co když se současná situace zhorší?

Máme připravené dva scénáře:

PRVNÍ SCÉNÁŘ 

V případě, že bude specificky omezen počet osob ve třídách (pod 16 osob), stejně jako minulý rok obratem přejdeme na režim, kdy se zkoušky konají u nás ve škole v malých skupinkách

Co se pro mě změní?

– Abychom zamezili velké ranní registraci, uděláme více menších registrací (v 9.00, v 9:15 apod.). Přesný harmonogram dne vám s předstihem vykomunikujeme, snažíme se o co nejbližší zachování původního časového plánu. 

Až na flexibilní čas začátku a konce se přijímačkový den odehrává v režimu “expresního” termínu, který běžně nabízíme: 

Výuka je v těchto případech formou videorozboru, ke kterému se můžete kdykoli vrátit. 

– Živý kontakt a prostor pro dotazy budeme suplovat živými webináři, kde se můžete našich učitelů na cokoli, co třeba stále není jasné z videorozboru, doptat. 

– Stále od nás dostanete kvalitní vytištěné testové materiály, zkusíte si atmosféru zkoušky a obratem od nás dostanete své záznamové archy opravené a obodované.

DRUHÝ SCÉNÁŘ

V případě, že bude zakázána osobní účast žáků ve výuce, přecházíme dočasně plně na distanční model Přijímaček nanečisto. Nemějte strach, v tomto režimu loni více než 2 000 deváťáků absolvovalo jarní část přípravy, a to k jejich velké spokojenosti. Pro tento model máme plně vyvinuté kvalitní rozhraní, nešijeme horkou jehlou, vše je precizně připravené. 

Co se pro mě změní?

 – Přes osobní zónu vám budou zpřístupněny testové materiály i videorozbory. Přijímačky budete absolvovat v bezpečí domova. K materiálům se budete moci kdykoli vrátit, nejste ani fixně vázaní zkoušku dělat v konkrétní čas, chápeme, že ne vždy je na dálku to možné. 

– Nabízíme možnost vytištění testových materiálů (samozřejmě zdarma) a jejich vyzvednutí u nás ve škole či zaslání poštou. 

– Živý kontakt a prostor pro dotazy budeme suplovat živými webináři, kde se můžete našich učitelů na cokoli, co třeba stále není jasné z videorozboru, doptat (stejně jako je tomu v případě tzv. expresních termínů).

– Své vyplněné archy si sami dle podrobného klíče a návodu opravíte a obodujete (je naopak přidanou hodnotou se opravy ve stylu Cermatu naučit). Své bodové skóre zadáte do osobní zóny a uvidíte, jak si stojíte v porovnání s ostatními účastníky. 

Nemějte strach se rozhodnout pro větší předplatná. Situaci společně zvládneme k vaší spokojenosti. Hlavně ve zdraví a v pohodě. 🙂

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím doma. Nemějte strach, nic vám nepropadne, i když se omluvíte opravdu na poslední chvíli. Dejte nám vědět a slibujeme, že pokud se jedná o zdravotní či vážné rodinné důvody, vždy se domluvíme k vaší spokojenosti.

Na co prosím pamatujte… 

Změnu formy pořádání Přijímaček nanečisto provádíme na základě vládních nařízení a doporučení v souvislosti s epidemickou situací. 

Na základě uvolnění restrikcí se okamžitě vracíme k původnímu formátu kurzu. Děláme vždy maximum pro to, abychom se, pokud to situace alespoň trochu dovolí, ihned vrátili k fyzickým termínům, byť v upraveném režimu.

Dle §114 školského zákona však i v plně distančním modelu i nadále poskytujeme vzdělávání, není tedy možné nárokovat vrácení kurzovného z důvodu změny formy konání kurzu. 

Nikdy se nestane to, že v rámci jednoho týdne umožníme pouze určité části přihlášených žáků uplatnit kurz fyzicky a zbytku distančně. Z tohoto důvodu si dobře hlídáme kapacity, a ačkoli povolujeme se v rámci volných míst přehlásit na pozdější termín s vidinou fyzické účasti, jakmile se tato volná místa zaplní, nejsme schopni vás přehlásit na pozdější již zaplněný termín. 
Zpracovávám objednávku