Vítáme nové deváťáky! Co díky naší přípravě získáte?

Datum vytvoření: 05. 09. 2023
Poslední aktualizace: 25. 01. 2024
Doba čtení: 3 minuty

Školní rok 2023/24 odstartoval a my vítáme nové deváťáky, které budou letos čekat jednotné přijímací zkoušky. Každý žák 9. třídy bude přijímačky konat, pokud se bude hlásit na maturitní obor.

Pokud už víte, že bude váš deváťák mířit na střední školu, lyceum nebo gymnázium, doporučujeme se společně zamyslet, zda nevyužít přípravu na přijímací zkoušky. Určitě nejdříve zvažte, co od přípravky na přijímačky očekáváte, a kolik máte na přípravu času. Pokud se rozhodnete pro efektivní a systematickou přípravu, naše příprava formou věrné simulace ostrých CERMAT testů je přesně pro vás. Co naše příprava na přijímačky zahrnuje a co díky ní získáte?

1. To dáš! Přijímačky nanečisto –⁠ naše příprava

🌟 V prvním kole bylo přijato 96 % absolventů našich přijímaček nanečisto*! 🌟

74 % námi připravených deváťáků si mohlo vybrat, na kterou školu nastoupí, protože byli přijati na obě vybrané střední školy. Zbylých 22 % studentů se dostalo na jednu zvolenou školu*.

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5. 6. – 20. 7. 2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů našich přijímaček nanečisto. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou vybraných škol v prvním kole přijímacího řízení.

Více o přípravě na přijímačky

  • Žebříček dobového umístění a porovnání s ostatními
  • Změny účasti do čtvrtečního poledne před daným víkendem
  • Extra tipy a triky (jak se zbavit stresu, testová strategie)
  • Deváťák díky naší přípravě: je v klidu, ví, do čeho jde, opakuje a zlepšuje se v typových úlohách
naše příprava

2. To dáš! – parťák pro celou rodinu po celý školní rok

Zakládáme si na tom, abychom nebyli přípravka bez přidané hodnoty. Celé vaší rodině poskytneme podporu po celý školní rok: budeme vás pravidelně a věcně zásobovat aktuálními informacemi o přijímacím řízení a také rádi zodpovíme vaše individuální dotazy. Vašim dětem budeme parťákem do nepohody: náš Instagram i TikTok jsou kanály, přes které s nimi denně komunikujeme nejen o přijímačkách.

Vyberte si z našich balíčků předplatných ještě dnes! Využijte k tomu náš průvodce výběrem předplatného nebo nás přímo kontaktujte a my vám pomůžeme. Těšíme se, až se potkáme na našich přijímačkách nanečisto!

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

Koupit Přijímačky nanečisto

přípravné kurzy na přijímačky
naše příprava


Zpracovávám objednávku