Přijímačky nanečisto (příprava na zkoušky 2021)

Čeká Vás náhradní termín? Ještě je stále možné dokoupit si testové sady v našem e-shopu!

Přijímačky nanečisto – naše hlavní příprava, ve které jsme nejlepší. Minulý školní rok měli naši žáci navzdory koronavirovým opatřením úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %!

Naše přijímačkové dny nejsou jen zkouška nanečisto, ale i doučení, testová strategie, práce se stresem a porovnání výsledků s ostatními.

👀 Podívejte se na video naší zakladatelky Míši, která Vás provede tím, jak naše příprava v posledních týdnech před ostrou zkouškou probíhá:

CO VŽDY ZÍSKÁTE?

✅  věrnou simulaci průběhu zkoušky – každý víkend nové testy a kompletní přijímačky nanečisto

✅  rozbor řešení – matematiku i češtinu konečně pochopíte

✅  strategii psaní testů – zvládání stresu a rozvržení času

 žebříček umístění – srovnání s více než 50 000 deváťáky

✅  přátelský a profesionální přístup – jsme parťáci pro děti i rodiče!

Jste u nás poprvé?

Stačí si vybrat počet testových sad v e-shopu a dokončit objednávku. Po uhrazení se Vám všechny materiály ihned zpřístupní ve Vaší osobní zóně.

Už se s námi chystáte? 

Svoji várku přípravy za zvýhodněnou cenu dokoupíte přes svoji osobní zónu v sekci „Personalizovaná příprava“. Naše kalkulačka Vám přesně ukáže, kolik originálních testů máme právě pro Vás.

Přehled našich přijímaček nanečisto:

Personalizovaná příprava (testy a videorozbory)
TestOsobní skladba testů, se kterými jste nepracovali a které obsahují typové úlohy, které vám chybí k osvojení.
Místo konáníDoma – materiály se Vám zpřístupní ihned – neváží se ke konkrétnímu termínu
Čas konáníKdykoli ve svém čase až do ostré zkoušky, budeme rádi, když je budete dělat o víkendu s námi v době vysílání živého průvodce, ke kterému se přihlásíte v osobní zóně v sekci ZDARMA
Jak si napíšete testy?a) připojte se k živému průvodci zdarma o víkendu, NEBO b) sami v klidu s časomírou doma
Jak se testy opraví?Individuálně dle přesného kvalitního videorozboru
Forma výukyKompletní videorozbory 2 x 60 min (přístupné do konce šk. roku)
Možnost doptat se učiteleNa nedělním webináři od 18. 4. na obecné dotazy
Přístup na vysílání zdarma živého průvodce od 18. 4. 
Přístup na webináře zdarma od 18. 4.
Přístup na přednášky, workshopy od 18. 4.
Co získáte vždy?✅ kompletní balíček materiálů (2 x testové zadání, 2 x arch, 2 x vzorových arch s bodováním, 2 x klíč s řešením)

✅ kvalitní a podrobné videorozbory

✅ výsledky stejný den a srovnání svého výsledku s 50 000 deváťáky

✅ naše unikátní know how a přístup na webináře 

✅ podporu 7 dní v týdnu

✅ záruku spokojenosti


 Personalizovaná příprava (sada s testy + videorozbory)

Co vás u našich zkoušek čeká

On-line příprava jinakpřínosná, zábavná, interaktivní, dotažená do posledního detailu – deváťáci si ji nemůžou vynachválit a my jsme za to moc rádi!

✅ Napsání testu z M a z ČJ – buď o víkendu v rámci živého průvodce zdarma, nebo sám dle přehledného rozhraní s oficiální časomírou.

✅ Výsledky znáte ihned po dopsání – žádné čekání

✅ 2x 60 min videorozbory na doma – videorozbory s řešením všech úloh v testech budete mít k dispozici ve své osobní zóně, kdykoli se k nim budete moci vrátit + přístup na webináře zdarma

✅  Odzkoušená příprava – distančním režimem prošlo loni přes 1 800 deváťáků (s celkově vysokou spokojeností a úspěšností přijetí 96 %)

Personalizované testové sady jsou přístupné ve Vaší Osobní zóně ihned po zakoupení. Kromě testů, materiálů a videorozborů je v rámci rozhraní k dispozici i univerzální (přednahraný) průvodce (zadání + časomíra) a videoinstrukce k opravení a obodování testů. Samozřejmostí je i analýza výsledků (žebříček umístění). Všechny materiály máte přístupné neomezeně až do konce školního roku.

👀 Pšššt, to není všechno!
Pro všechny své deváťáky, kteří s námi měli tento rok alespoň jeden kurz, budeme od 18. dubna do 2. května vysílat každý týden úplně zdarma! Ze své osobní zóny se tak každý týden můžete připojit na víkendového živého průvodce, na webináře k dotazům a k procvičováním, i na série přednášek. Přednášky budou o stresu, chytácích, přijímačkovém dni krok za krokem, ale i o nutné administrativě. Všechny své svěřence budeme včas informovat s novinkami!

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

  • Skvělá příležitost, jak v prodloužení před ostrou zkouškou projít do nejvíce testů. Žádná typová úloha Vás nepřekvapí a doženete i mistry v oboru, kteří se chystají od podzimu.
  • Navození zkouškové atmosféry +  pevné místo na přípravu ve vašem nabitém týdnu
  • Přístup ke všem materiálům (včetně videorozborů) je do konce školního roku – ke všemu se můžete v klidu vrátit

Jak to vypadá?
Termíny přijímacích zkoušek nanečisto online.

Přehled testů (sad personalizované přípravy).

Zobrazení rozhraní pro konání přijímacích zkoušek nanečisto online.

Jak vypadá rozhraní testové sady personalizované přípravy na přijímací zkoušky.

Kdy se můžu připojit k vysílání?

Testy si můžete vypracovat kdykoli se Vám to bude hodit, přístupné (testy a videorozbory) je budete mít hned po uhrazení (a můžete se k nim vracet kdykoli až do konce školního roku).

Pokud chcete testy psát společně s ostatními deváťáky a dle našich instrukcí a časomíry, tak se můžete připojit na vysílání živého průvodce. Následně jsou k dispozici i webináře, kde se můžete doptat na cokoli, co by z videorozborů nebylo jasné. Přístup na obojí najdete ve své osobní zóně.

Vysíláme v:

  • neděli 18. dubna
  • neděli 25. dubna
  • sobotu 1. května

žák píšící přijímačky nanečisto

    Získejte tu nejlepší přípravu!

koupit personalizovanou přípravu


 Pokaždé získáteU našich přijímaček nanečisto pokaždé garantujeme

Možnost volby

Situace se často a rychle mění, my nabízíme jistotu. Je jen na vás, zdali budete chtít chodit fyzicky nebo jen distančně nebo to střídat dle vaší současné situace.

Každý víkend od listopadu do dubna nabízíme prezenční i distanční cestu. Stačí se na daný týden rozhodnout ve čtvrtek před víkendem a ve své osobní zóně zaškrtnout, jak se budete chtít zúčastnit.

100% simulaci testů CERMAT

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické.

Každý víkend jiný test

Pro každý testovací víkend vytváříme vždy nové sady zadání. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na stejnou úlohu. Naší propracovanou prezenční i distanční přípravou stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se výrazně zlepšují).

Podporu 7 dní v týdnu

Rádi vám poradíme na vaší cestě za vysněnou střední školou. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Individuální přístup

Každému nabízíme individuální přístup. Pomáháme s výběrem škol, s přihláškami, se zápisovými lístky, ale i s odvoláními. Máme také specializovaný program pro žáky s SPU.

Přátelské a kvalifikované pedagogy

Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové. Někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Výuka, videorozbory i webináře jsou precizně připravené a dotažené do posledního detailu.

Vaše výsledky ihned a ve srovnání

Ať již fyzicky nebo distančně, výsledky svých testů znáte ten samý den. V osobní zóně navíc vidíte žebříček umístění. Nabízíme srovnání s výsledky více než 50 000 deváťáků z loňské ostré přijímací zkoušky. Následně jsme schopni i poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu. Pššššt! Víte, že rozumět CERMAT opravování a bodování bude vaše velká konkurenční výhoda?

Rady, srovnání, videa, e-booky

Osobní zóna nabízí mnoho benefitů. Například si zde můžete porovnávat vlastní výsledky testů s ostatním žáky – a to zcela anonymně. Nebo nově nabízíme databázi pražských škol a kolik bodů bylo loni nutné k přijetí na ně. Také v zóně naleznete řadu e-booků, tipů a videí.

Podporu pro rodiče

Pravidelně pro Vás pořádáme informační přednášky a webináře, kde přehledně informujeme o všem, co tento rok potřebujete vědět. Provedeme Vás celým přijímacím řízením od podání přihlášky až po zápis na novou školu. Vždy budete mít informace přehledně a fakticky správně na jednom místě – včetně připomínek před důležitými milníky, které Vás čekají.

100% garanci spokojenosti

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám plnou cenu nákupu.

Zkuste si přijímačky nanečisto!

Rezervovat místo


RezervovatZpracovávám objednávku