POZOR – ostrá zkouška se posouvá o 3 týdny, zbývá do ní: 150 dní, 20 hodin, 8 minut a 30 sekund Ještě stihnete projít většinu typových úloh. Připravujte se s námi na každý víkend. Každý týden nové testy.
Začít s přípravou


Přijímačky nanečisto (příprava na zkoušky 2021)

Přijímačky nanečisto – naše hlavní příprava, ve které jsme nejlepší. Minulý školní rok měli naši žáci navzdory koronavirovým opatřením úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %!

Naše přijímačkové dny nejsou jen zkouška nanečisto, ale i doučení, testová strategie, práce se stresem a porovnání výsledků s ostatními.

CO VŽDY ZÍSKÁTE?

✅  věrnou simulaci průběhu zkoušky – každý víkend nové testy a kompletní přijímačky nanečisto

✅  rozbor řešení – matematiku i češtinu konečně pochopíte

✅  strategii psaní testů – zvládání stresu a rozvržení času

 žebříček umístění – srovnání s více než 50 000 deváťáky

✅  přátelský a profesionální přístup – jsme parťáci pro děti i rodiče!

Z našich variant přípravy si vybere každý! V tuto chvíli na konci sezóny nabízíme 2 varianty přípravy:

 1. DISTANČNĚ s živým průvodcem: testy a videorozbory na doma (běží až do 11. 4.)
 2. PERSONALIZOVANÁ PŘÍPRAVA: doprodej kompletních testových materiálů,  se kterými jste ještě nepracovali (běží až do 2. 5.) Už se s námi chystáte? Svoji várku přípravy za zvýhodněnou cenu dokoupíte přes svoji osobní zónu v sekci „Personalizovaná příprava“. Naše kalkulačka Vám přesně ukáže, kolik originálních testů máme právě pro Vás.

Porovnání obou variant přijímaček nanečisto:

1. Distanční termín s živým průvodcem2. Personalizovaná příprava (testy a videorozbory)
TestS ostatními žáky píšete o víkendu stejný test, se kterým ještě nikdo z žáků nepracoval.Osobní skladba testů, se kterými jste nepracovali a které obsahují typové úlohy, které vám chybí k osvojení.
Místo konáníDomaDoma
Čas konáníKaždá sobota a neděle až do 11. 4. Od 9:00 – 13:30 Kdykoli ve svém čase až do ostré zkoušky
Jak si napíšete testy?S živým průvodcem ve vyladěné simulaci doma za stejných podmínek jako u ostré zkouškya) připojte se k živému průvodci zdarma o víkendu, NEBO b) sami v klidu s časomírou doma
Jak se testy opraví?Společně krok po kroku s živým průvodcemIndividuálně dle přesného kvalitního videorozboru
Forma výukyKompletní videorozbory 2 x 60 min (přístupné do konce šk. roku)Kompletní videorozbory 2 x 60 min (přístupné do konce šk. roku)
Možnost doptat se učiteleNa nedělním webináři přímo k danému testuNa nedělním webináři od 18. 4. na obecné dotazy
Přístup na vysílání zdarma živého průvodce od 18. 4. 
Přístup na webináře zdarma od 18. 4.
Přístup na přednášky, workshopy od 18. 4.
Co získáte vždy?✅ kompletní balíček materiálů (2 x testové zadání, 2 x arch, 2 x vzorových arch s bodováním, 2 x klíč s řešením)

✅ kvalitní a podrobné videorozbory

✅ výsledky stejný den a srovnání svého výsledku s 50 000 deváťáky

✅ naše unikátní know how a přístup na webináře 

✅ podporu 7 dní v týdnu

✅ záruku spokojenosti

Vyberte si, co vám sedí! Naše 2 varianty přípravy stručně vysvětleny:


 

1. Distanční přijímačkový den s živým průvodcem

Co vás u našich zkoušek čeká

On-line příprava jinakpřínosná, zábavná, interaktivní, dotažená do posledního detailu – deváťáci si ji nemůžou vynachválit a my jsme za to moc rádi!

✅ Napsání testu z M a z ČJ – nebojte, nejste v tom sami! Celým průběhem zkoušky vás provede náš živý průvodce.

✅ Výsledky znáte na konci dne – žádné čekání

✅ 2x 60 min videorozbory na doma – videorozbory s řešením všech úloh v testech budete mít k dispozici ve své osobní zóně, kdykoli se k nim budete moci vrátit + přístup na doučovací webináře

✅  Odzkoušená příprava – distančním režimem prošlo loni přes 1 800 deváťáků (s celkově vysokou spokojeností a úspěšností přijetí 96 %)

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

 • Každou sobotu i neděli od 8:55 hodin pořádáme interaktivní živé vysílání s průvodcem (je na vás, který den se vám hodí více)
 • Skvělé navození zkouškové atmosféry +  pevné místo na přípravu ve vašem nabitém týdnu
 • Distanční den lze dělat i bez průvodce kdykoli jindy – máme přehledné rozhraní osobní zóny a snadný přístup k materiálům
 • Přístup ke všem materiálům (včetně videorozborů) je do konce školního roku – ke všemu se můžete v klidu vrátit
 • Každou neděli odpoledne pak pořádáme živé webináře, na kterých se můžete na cokoli doptat
 • Rádi vám testové materiály na jednotlivé víkendy vytiskneme a připravíme

Jak probíhá distanční den s živým průvodcem
 1. Příprava 

  Ve čtvrtek ve 12:00 před víkendem Vám bude zpřístupněné rozhraní, ve kterém si snadno stáhnete a vytisknete své testové materiály na daný víkend.

  Pokud budete chtít, testy vám rádi vytiskneme a sešijeme u nás ve škole, kde si je budete moci bezkontaktně kdykoli v pracovní dny od 8:30 do 19:30 vyzvednout, případně se můžeme domluvit na zaslání poštou.

  K živému vysílání s průvodcem se můžete připojit v sobotu a v neděli vždy od 8.55 hodin. Vyberte si, který den vám více vyhovuje, oba dny se píší stejné testy a obsah je totožný.

 2. Průběh dne s průvodcem

  Připojíte se k vysílání, kde na vás čeká náš zkušený průvodce a stovka/stovky dalších deváťáků, které čeká to, co vás.  Začneme přivítáním a administrativním zadáním pokynů k testu z matematiky. Pak spustíme časomíru a píšete test z M. Po něm následuje přestávka a zadání a časomíra pro test z ČJ.

  Společně pak krok po kroku projdeme opravování a bodování záznamových archů.

  Tento systém vám i v domácím prostředí navodí zkouškovou atmosféru a dá přípravě pevné místo v nabitém týdnu. Těšit se můžete na přátelské prostředí,  interaktivní otázky, ankety i různé tipy a triky!

 3. Přehled výsledků Ihned po obodování archů si své výsledky zapíšete do osobní zóny a uvidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky.
 4. Srozumitelné řešení testu Ve své osobní zóně budete mít k dispozici videorozbor obou testů, který si můžete pustit kdykoli budete chtít. Někdo má radši výuku hned po testu, někdo preferuje odpočinek a puštění videorozborů později. K videorozborům se můžete kdykoli vrátit nebo se zaměřit pouze na ty úlohy, které vám dělaly problém. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.

Chci vidět harmonogram distančního přijímačkového dne s průvodcem

Jak vypadá rozhraní pro distanční den
Rozhraní pro konání přijímaček nanečisto CERMAT z domova

Chci pomoc s tiskem materiálů

✏️Ve své osobní zóně prosím u termínů, na které chcete testy vytisknout, zaškrtněte políčko „Vytisknout materiály k vyzvednutí”. Tím budeme hned vědět, kolik balíčku připravit! 

✏️Vyzvedávejte u nás ve škole na adrese Vrbova 1233/34. Balíček bude k bezkontaktnímu vyzvednutí v proskleném mezidveří (za vstupní zelenou brankou se dejte hned doprava, šipky vás navedou). 

✏️Testy můžete vyzvedávat každý všední den od 8:30 hod. do 19:30 hod. 

✏️Test na nejbližší víkend bude k dispozici k vyzvednutí od pátku od 8:30 hod. Materiály můžete vyzvednout i zpětně po víkendu, ale víkendové živé vysílání s průvodcem pro vás bez vytištěných testů nebude přínosné. Po individuální domluvě můžeme materiály zaslat poštou, neručíme však za včasné doručení.

✏️ Potřebujete pomoc? Zavolejte nám na 736 276 133.

Přijímačky nanečisto psané žákyní 9. třídy

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací


2. Personalizovaná příprava (testy + videorozbory)

Co vás u našich zkoušek čeká

On-line příprava jinakpřínosná, zábavná, interaktivní, dotažená do posledního detailu – deváťáci si ji nemůžou vynachválit a my jsme za to moc rádi!

✅ Napsání testu z M a z ČJ – buď o víkendu v rámci živého průvodce zdarma, nebo sám dle přehledného rozhraní s oficiální časomírou.

✅ Výsledky znáte ihned po dopsání – žádné čekání

✅ 2x 60 min videorozbory na doma – videorozbory s řešením všech úloh v testech budete mít k dispozici ve své osobní zóně, kdykoli se k nim budete moci vrátit + přístup na webináře zdarma

✅  Odzkoušená příprava – distančním režimem prošlo loni přes 1 800 deváťáků (s celkově vysokou spokojeností a úspěšností přijetí 96 %)

Personalizované testové sady jsou přístupné ve Vaší Osobní zóně ihned po zakoupení. Kromě testů, materiálů a videorozborů je v rámci rozhraní k dispozici i univerzální (přednahraný) průvodce (zadání + časomíra) a videoinstrukce k opravení a obodování testů. Samozřejmostí je i analýza výsledků (žebříček umístění). Všechny materiály máte přístupné neomezeně až do konce školního roku.

👀 Pšššt, to není všechno!
Pro všechny své deváťáky, kteří s námi měli tento rok alespoň jeden kurz, budeme od 18. dubna do 2. května vysílat každý týden úplně zdarma! Ze své osobní zóny se tak každý týden můžete připojit na víkendového živého průvodce, na webináře k dotazům a k procvičováním, i na série přednášek. Přednášky budou o stresu, chytácích, přijímačkovém dni krok za krokem, ale i o nutné administrativě. Všechny své svěřence budeme včas informovat s novinkami!

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

 • Skvělá příležitost, jak v prodloužení před ostrou zkouškou projít do nejvíce testů. Žádná typová úloha Vás nepřekvapí a doženete i mistry v oboru, kteří se chystají od podzimu.
 • Navození zkouškové atmosféry +  pevné místo na přípravu ve vašem nabitém týdnu
 • Přístup ke všem materiálům (včetně videorozborů) je do konce školního roku – ke všemu se můžete v klidu vrátit

Jak to vypadá?
Termíny přijímacích zkoušek nanečisto online.

Přehled testů (sad personalizované přípravy).

Zobrazení rozhraní pro konání přijímacích zkoušek nanečisto online.

Jak vypadá rozhraní testové sady personalizované přípravy na přijímací zkoušky.

Kdy se můžu připojit k vysílání?

Testy si můžete vypracovat kdykoli se Vám to bude hodit, přístupné (testy a videorozbory) je budete mít hned po uhrazení (a můžete se k nim vracet kdykoli až do konce školního roku).

Pokud chcete testy psát společně s ostatními deváťáky a dle našich instrukcí a časomíry, tak se můžete připojit na vysílání živého průvodce. Následně jsou k dispozici i webináře, kde se můžete doptat na cokoli, co by z videorozborů nebylo jasné. Přístup na obojí najdete ve své osobní zóně.

Vysíláme v:

 • neděli 18. dubna
 • neděli 25. dubna
 • sobotu 1. května

žák píšící přijímačky nanečisto

    Získejte tu nejlepší přípravu!

koupit personalizovanou přípravu


 Pokaždé získáteU našich přijímaček nanečisto pokaždé garantujeme

Možnost volby

Situace se často a rychle mění, my nabízíme jistotu. Je jen na vás, zdali budete chtít chodit fyzicky nebo jen distančně nebo to střídat dle vaší současné situace.

Každý víkend od listopadu do dubna nabízíme prezenční i distanční cestu. Stačí se na daný týden rozhodnout ve čtvrtek před víkendem a ve své osobní zóně zaškrtnout, jak se budete chtít zúčastnit.

100% simulaci testů CERMAT

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické.

Každý víkend jiný test

Pro každý testovací víkend vytváříme vždy nové sady zadání. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na stejnou úlohu. Naší propracovanou prezenční i distanční přípravou stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se výrazně zlepšují).

Podporu 7 dní v týdnu

Rádi vám poradíme na vaší cestě za vysněnou střední školou. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Individuální přístup

Každému nabízíme individuální přístup. Pomáháme s výběrem škol, s přihláškami, se zápisovými lístky, ale i s odvoláními. Máme také specializovaný program pro žáky s SPU.

Přátelské a kvalifikované pedagogy

Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové. Někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Výuka, videorozbory i webináře jsou precizně připravené a dotažené do posledního detailu.

Vaše výsledky ihned a ve srovnání

Ať již fyzicky nebo distančně, výsledky svých testů znáte ten samý den. V osobní zóně navíc vidíte žebříček umístění. Nabízíme srovnání s výsledky více než 50 000 deváťáků z loňské ostré přijímací zkoušky. Následně jsme schopni i poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu. Pššššt! Víte, že rozumět CERMAT opravování a bodování bude vaše velká konkurenční výhoda?

Rady, srovnání, videa, e-booky

Osobní zóna nabízí mnoho benefitů. Například si zde můžete porovnávat vlastní výsledky testů s ostatním žáky – a to zcela anonymně. Nebo nově nabízíme databázi pražských škol a kolik bodů bylo loni nutné k přijetí na ně. Také v zóně naleznete řadu e-booků, tipů a videí.

Podporu pro rodiče

Pravidelně pro Vás pořádáme informační přednášky a webináře, kde přehledně informujeme o všem, co tento rok potřebujete vědět. Provedeme Vás celým přijímacím řízením od podání přihlášky až po zápis na novou školu. Vždy budete mít informace přehledně a fakticky správně na jednom místě – včetně připomínek před důležitými milníky, které Vás čekají.

100% garanci spokojenosti

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám plnou cenu nákupu.

Zkuste si přijímačky nanečisto!

Rezervovat místo


RezervovatZpracovávám objednávku