Do ostré zkoušky zbývá: 150 dní, 20 hodin, 8 minut a 30 sekund Ještě stihnete projít většinu typových úloh. Připravujte se s námi na každý víkend. Každý týden nové testy.
Začít s přípravou


Přijímačkové dny nanečisto

Přijímačky nanečisto – naše hlavní příprava, ve které jsme nejlepší. Minulý školní rok měli naši žáci navzdory koronavirovým opatřením úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %!

CO VŽDY ZÍSKÁTE?

✅  věrnou simulaci průběhu zkoušky – každý víkend nové testy a kompletní přijímačky nanečisto

✅  rozbor řešení – matematiku i češtinu konečně pochopíte

✅  strategii psaní testů – zvládání stresu a rozvržení času

 žebříček umístění – srovnání s více než 50 000 deváťáky

✅  přátelský a profesionální přístup – jsme parťáci pro děti i rodiče!

Z našich variant přípravy si vybere každý! Letos nabízíme hned 3 varianty přijímačkových dnů:

 1. PREZENČNĚ: testy a výuka u nás ve škole (⚠️ poslední volná místa)
 2. DISTANČNĚ: testy a videorozbory na doma (stále ještě možné se přihlásit)
 3. PREZENČNĚ EXPRESNĚ: testy u nás ve škole a videorozbory na doma (⚠️ velmi omezený počet míst)

Jedno předplatné, velká svoboda! Je jenom na vás, jak budete chtít daný víkend přijímačky absolvovat! Můžete přepínat z prezenční účasti na distanční, nebo zvolit pouze distanční přípravu.

Přehled nabídky přijímaček nanečisto

Vyberte si, co vám sedí! Naše 3 varianty přípravy stručně vysvětleny:


 

1. Prezenční přijímačkový den s výukou ve škole 

Co vás u našich zkoušek čeká

✅ Napsání testu z M a z ČJ

✅ Výsledky vám dáme na konci dne – žádné čekání

✅ 2x 60 min výuka s našimi učiteli, kteří vše v testech vysvětlí – poučíte se z chyb a osvojíte si strategii

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

🟡  Tyto termíny pořádáme v soboty i v neděle, a to v časech 9:00 – 13:45 hod. a v 10:00 – 14:45 hod. (pro ty, kteří si rádi přispí…:-))

🟡  Dodržujeme zvýšená bezpečností a hygienická pravidla (roušky, měření teploty a dezinfekce prostor ozónem samozřejmostí)

🟡  Maximální kapacita 16 žáků ve třídě, žák je sám v lavici v 1,5 m rozestupu od ostatních

Zobrazit harmonogram dne


Žáci si napíší testy z ČJ a z M. Naše zkoušky probíhají zcela stejně jako skutečná ostrá zkouška – zvyknete si tak na cizí prostředí, proces zadávání i vyplňování záznamových archů. Naše testy formátem i skladbou otázek přesně odpovídají testům CERMAT. Celá příprava je tak maximálně efektivní a žáci se s každým absolvovaným termínem zlepšují.


Ihned po napsání testů dostane žák opravené záznamové archy, které hodnotíme a bodujeme přesně dle pravidel CERMAT. Ve své osobní zóně ještě tentýž den vidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.


Naši kvalifikovaní pedagogové s vámi oba testy v rámci výuky(2 x 60 minut) projdou a vysvětlí správné postupy i řešení úloh. Můžete též učitele požádat i o soukromou konzultaci k některé z otázek.

My a COVID

Na každém prezenčním kurzu zaručujeme:

✅ Třídy max. po 16 žácích (vždy sami v lavici, rozestupy 2 m od ostatních). Nabízíme nejmenší výukové skupinky na trhu, účast je bezpečnější než školní docházka a nepředstavuje pro vás epidemické riziko.

✅ Dezinfekce učeben ozonem před a po každém kurzu.

✅ Vysoce nadstandardní hygienická opatření – dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy lavic (psaní testů bez roušky).

✅ Možnost konání termínu distančně, pokud nebudete chtít přijít osobně.

✅ Jsme připraveni na všechny epidemické scénáře – víte, do čeho jdete a s naší prověřenou přípravou neriskujete (minulý školní rok měli naši žáci úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %)

‼️  Prezenční dny pořádáme vždy, když je to ze zákona možné. Pokud na základě epidemické situace a nařízení vlády nemůžeme prezenční dny pořádat, tyto termíny probíhají PN v režimu distančně s živým průvodcem.

Zajistit si místa nyní

Na co prosím pamatujte… 

Změnu formy pořádání Přijímaček nanečisto provádíme na základě vládních nařízení a doporučení v souvislosti s epidemickou situací.

Na základě uvolnění restrikcí se okamžitě vracíme k původnímu formátu kurzu.

Děláme vždy maximum pro to, abychom se, pokud to situace alespoň trochu dovolí, ihned vrátili k fyzickým termínům, byť v upraveném režimu.

Dle §114 školského zákona však i v plně distančním modelu i nadále poskytujeme vzdělávání, není tedy možné nárokovat vrácení kurzovného z důvodu změny formy konání kurzu.

Nikdy se nestane to, že v rámci jednoho týdne povolíme pouze určité části přihlášených žáků uplatnit kurz fyzicky a zbytek žáků, kteří kurz chtěli fyzicky, ho bude muset konat distančně. Z tohoto důvodu si dobře hlídáme kapacity, a ačkoli povolujeme se v rámci volných míst přehlásit na pozdější termín s vidinou fyzické účasti, jakmile se tato volná místa zaplní, nejsme schopni vás přehlásit na pozdější již zaplněný termín.

Více informací najdete stručně a přehledně v našich obchodních podmínkách.

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací


 

2. Distanční přijímačkový den s živým průvodcem

Co vás u našich zkoušek čeká

On-line příprava jinakpřínosná, zábavná, interaktivní, dotažená do posledního detailu – deváťáci si ji nemůžou vynachválit a my jsme za to moc rádi!

✅ Napsání testu z M a z ČJ – nebojte, nejste v tom sami! Celým průběhem zkoušky vás provede náš živý průvodce.

✅ Výsledky znáte na konci dne – žádné čekání

✅ 2x 60 min videorozbory na doma – videorozbory s řešením všech úloh v testech budete mít k dispozici ve své osobní zóně, kdykoli se k nim budete moci vrátit + přístup na doučovací webináře

✅  Odzkoušená příprava – distančním režimem prošlo loni přes 1 800 deváťáků (s celkově vysokou spokojeností a úspěšností přijetí 96 %)

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

🟡  Každou sobotu i neděli od 8:55 hodin pořádáme interaktivní živé vysílání s průvodcem (je na vás, který den se vám hodí více)

🟡  Skvělé navození zkouškové atmosféry +  pevné místo na přípravu ve vašem nabitém týdnu

🟡  Distanční den lze dělat i bez průvodce kdykoli jindy – máme přehledné rozhraní osobní zóny a snadný přístup k materiálům

🟡  Přístup ke všem materiálům (včetně videorozborů) je do konce školního roku – ke všemu se můžete v klidu vrátit

🟡  Každou neděli odpoledne pak pořádáme živé webináře, na kterých se můžete na cokoli doptat

🟡  Rádi vám testové materiály na jednotlivé víkendy vytiskneme a připravíme

Jak probíhá distanční den s živým průvodcem
 1. Příprava 

  Ve čtvrtek ve 12:00 před víkendem Vám bude zpřístupněné rozhraní, ve kterém si snadno stáhnete a vytisknete své testové materiály na daný víkend.

  Pokud budete chtít, testy vám rádi vytiskneme a sešijeme u nás ve škole, kde si je budete moci bezkontaktně kdykoli v pracovní dny od 8:30 do 19:30 vyzvednout, případně se můžeme domluvit na zaslání poštou.

  K živému vysílání s průvodcem se můžete připojit v sobotu a v neděli vždy od 8.55 hodin. Vyberte si, který den vám více vyhovuje, oba dny se píší stejné testy a obsah je totožný.

 2. Průběh dne s průvodcem

  Připojíte se k vysílání, kde na vás čeká náš zkušený průvodce a stovka/stovky dalších deváťáků, které čeká to, co vás.  Začneme přivítáním a administrativním zadáním pokynů k testu z matematiky. Pak spustíme časomíru a píšete test z M. Po něm následuje přestávka a zadání a časomíra pro test z ČJ.

  Společně pak krok po kroku projdeme opravování a bodování záznamových archů.

  Tento systém vám i v domácím prostředí navodí zkouškovou atmosféru a dá přípravě pevné místo v nabitém týdnu. Těšit se můžete na přátelské prostředí,  interaktivní otázky, ankety i různé tipy a triky!

 3. Přehled výsledků Ihned po obodování archů si své výsledky zapíšete do osobní zóny a uvidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky.
 4. Srozumitelné řešení testu Ve své osobní zóně budete mít k dispozici videorozbor obou testů, který si můžete pustit kdykoli budete chtít. Někdo má radši výuku hned po testu, někdo preferuje odpočinek a puštění videorozborů později. K videorozborům se můžete kdykoli vrátit nebo se zaměřit pouze na ty úlohy, které vám dělaly problém. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.

Chci vidět harmonogram distančního přijímačkového dne s průvodcem

Jak vypadá rozhraní pro distanční den
Rozhraní pro konání přijímaček nanečisto CERMAT z domova

Chci pomoc s tiskem materiálů

✏️Ve své osobní zóně prosím u termínů, na které chcete testy vytisknout, zaškrtněte políčko „Vytisknout materiály k vyzvednutí”. Tím budeme hned vědět, kolik balíčku připravit! 

✏️Vyzvedávejte u nás ve škole na adrese Vrbova 1233/34. Balíček bude k bezkontaktnímu vyzvednutí v proskleném mezidveří (za vstupní zelenou brankou se dejte hned doprava, šipky vás navedou). 

✏️Testy můžete vyzvedávat každý všední den od 8:30 hod. do 19:30 hod. 

✏️Test na nejbližší víkend bude k dispozici k vyzvednutí od pátku od 8:30 hod. Materiály můžete vyzvednout i zpětně po víkendu, ale víkendové živé vysílání s průvodcem pro vás bez vytištěných testů nebude přínosné. Po individuální domluvě můžeme materiály zaslat poštou, neručíme však za včasné doručení.

✏️ Potřebujete pomoc? Zavolejte nám na 736 276 133.

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací


3. Prezenční expresní přijímačkový den (testy ve škole + videorozbory doma)

Co vás u našich zkoušek čeká

✅ Napsání testu z M a z ČJ

✅ Výsledky vám dáme na konci dne – žádné čekání

✅ 2x 60 min videorozbory na doma – videorozbory s řešením všech úloh v testech budete mít k dispozici ve své osobní zóně, kdykoli se k nim budete moci vrátit

V čem je tato varianta přijímaček nanečisto specifická

🟡  Tyto termíny pořádáme v sobotní odpoledne, a to v čase 16:00 – 18:50 hod.

🟡  Dodržujeme zvýšená bezpečností a hygienická pravidla (roušky, měření teploty a dezinfekce prostor ozónem samozřejmostí)

🟡  Maximální kapacita 16 žáků ve třídě, žák je sám v lavici v 1,5 m rozestupu od ostatních

🟡  Každou neděli odpoledne pak pořádáme živé webináře, na kterých se můžete na cokoli doptat

Zobrazit harmonogram dne


Žáci si napíší testy z ČJ a z M. Naše zkoušky probíhají zcela stejně jako skutečná ostrá zkouška – zvyknete si tak na cizí prostředí, proces zadávání i vyplňování záznamových archů. Naše testy formátem i skladbou otázek přesně odpovídají testům CERMAT. Celá příprava je tak maximálně efektivní a žáci se s každým absolvovaným termínem zlepšují.


Ihned po napsání testů dostane žák opravené záznamové archy, které hodnotíme a bodujeme přesně dle pravidel CERMAT. Arch z matematiky Vám opravíme celý my, češtinu si opravíme společně, abyste „viděli pod pokličku“ oprav. 🙂 Ve své osobní zóně ještě tentýž den vidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.


Ve své osobní zóně budete mít k dispozici videorozbor obou testů, takže se k vysvětlení můžete kdykoli vrátit nebo se zaměřit pouze na ty úlohy, které vám dělaly problém.

My a COVID

Na každém prezenčním kurzu zaručujeme:

Třídy max. po 16 osobách (vždy sami v lavici, rozestupy 2 m od ostatních). Nabízíme nejmenší výukové skupinky na trhu, účast je bezpečnější než školní docházka a nepředstavuje pro vás epidemické riziko.

✅ Dezinfekce učeben ozonem před a po každém kurzu.

✅ Vysoce nadstandardní hygienická opatření – dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy lavic (psaní testů bez roušky).

✅ Možnost konání termínu distančně, pokud nebudete chtít přijít osobně.

✅ Jsme připraveni na všechny epidemické scénáře – víte, do čeho jdete a s naší prověřenou přípravou neriskujete (minulý školní rok měli naši žáci úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %)

‼️  Prezenční dny pořádáme vždy, když je to ze zákona možné. Pokud na základě epidemické situace a nařízení vlády nemůžeme prezenční dny pořádat, tyto termíny probíhají PN v režimu distančně s živým průvodcem.

Zajistit si místa nyní

Na co prosím pamatujte… 

Změnu formy pořádání Přijímaček nanečisto provádíme na základě vládních nařízení a doporučení v souvislosti s epidemickou situací.

Na základě uvolnění restrikcí se okamžitě vracíme k původnímu formátu kurzu.

Děláme vždy maximum pro to, abychom se, pokud to situace alespoň trochu dovolí, ihned vrátili k fyzickým termínům, byť v upraveném režimu.

Dle §114 školského zákona však i v plně distančním modelu i nadále poskytujeme vzdělávání, není tedy možné nárokovat vrácení kurzovného z důvodu změny formy konání kurzu.

Nikdy se nestane to, že v rámci jednoho týdne povolíme pouze určité části přihlášených žáků uplatnit kurz fyzicky a zbytek žáků, kteří kurz chtěli fyzicky, ho bude muset konat distančně. Z tohoto důvodu si dobře hlídáme kapacity, a ačkoli povolujeme se v rámci volných míst přehlásit na pozdější termín s vidinou fyzické účasti, jakmile se tato volná místa zaplní, nejsme schopni vás přehlásit na pozdější již zaplněný termín.

Více informací najdete stručně a přehledně v našich obchodních podmínkách.

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací


 Pokaždé získátePokaždé garantujeme

Možnost volby

Situace se často a rychle mění, my nabízíme jistotu. Je jen na vás, zdali budete chtít chodit fyzicky nebo jen distančně nebo to střídat dle vaší současné situace.

Každý víkend od listopadu do dubna nabízíme prezenční i distanční cestu. Stačí se na daný týden rozhodnout ve čtvrtek před víkendem a ve své osobní zóně zaškrtnout, jak se budete chtít zúčastnit.

100% simulaci testů CERMAT

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické.

Každý víkend jiný test

Pro každý testovací víkend vytváříme vždy nové sady zadání. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na stejnou úlohu. Naší propracovanou prezenční i distanční přípravou stavíme na tom, co žáci u přijímacích zkoušek opravdu potřebují. Formát přípravy neustále zlepšujeme a díky zpětné vazbě víme, že naše výuka opravdu funguje (žáci se výrazně zlepšují).

Podporu 7 dní v týdnu

Rádi vám poradíme na vaší cestě za vysněnou střední školou. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Individuální přístup

Každému nabízíme individuální přístup. Pomáháme s výběrem škol, s přihláškami, se zápisovými lístky, ale i s odvoláními. Máme také specializovaný program pro žáky s SPU.

Přátelské a kvalifikované pedagogy

Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové. Někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Výuka, videorozbory i webináře jsou precizně připravené a dotažené do posledního detailu.

Vaše výsledky ihned a ve srovnání

Ať již fyzicky nebo distančně, výsledky svých testů znáte ten samý den. V osobní zóně navíc vidíte žebříček umístění. Nabízíme srovnání s výsledky více než 50 000 deváťáků z loňské ostré přijímací zkoušky. Následně jsme schopni i poradit, jaká bude potřebná bodová hranice pro konkrétní školu. Pššššt! Víte, že rozumět CERMAT opravování a bodování bude vaše velká konkurenční výhoda?

Rady, srovnání, videa, e-booky

Osobní zóna nabízí mnoho benefitů. Například si zde můžete porovnávat vlastní výsledky testů s ostatním žáky – a to zcela anonymně. Nebo nově nabízíme databázi pražských škol a kolik bodů bylo loni nutné k přijetí na ně. Také v zóně naleznete řadu e-booků, tipů a videí.

Podporu pro rodiče

Pravidelně pro Vás pořádáme informační přednášky a webináře, kde přehledně informujeme o všem, co tento rok potřebujete vědět. Provedeme Vás celým přijímacím řízením od podání přihlášky až po zápis na novou školu. Vždy budete mít informace přehledně a fakticky správně na jednom místě – včetně připomínek před důležitými milníky, které Vás čekají.

100% garanci spokojenosti

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám plnou cenu nákupu.

Zkuste si přijímačkový den nanečisto!

Rezervovat místo


RezervovatZpracovávám objednávku