Přijímačkové dny nanečisto

Naše hlavní příprava, ve které jsme nejlepší. Minulý školní rok měli naši žáci navzdory koronavirovým opatřením úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %!

Přijímačkové dny nanečisto pořádáme každý víkend od listopadu do dubna. 

Letos nabízíme každý víkend prezenční zkoušky nanečisto u nás ve škole i jejich distanční verzi s živým průvodcem.

Je jenom na vás, jak budete chtít daný víkend přijímačky absolvovat! Můžete přepínat z prezenční účasti na distanční, nebo zvolit pouze distanční přípravu.

Podívejte se na popis jednotlivých variant našich Přijímačkových dnů nanečisto (můžete mezi nimi libovolně přepínat):


 

Prezenční den ve škole

‼️ Z kapacitních důvodů pořádáme prezenční kurzy dopoledne (od 9:00 a od 10:00) a ve vybrané týdny pořádáme i expresní odpoledne (od 16:00). 

🟡 DOPOLEDNÍ TERMÍN: Napsání testů z M a z ČJ + výsledky ve stejný den + výuka s našimi učiteli

🟡 ODPOLEDNÍ EXPRESNÍ TERMÍN: Napsání testů z M a z ČJ + výsledky ve stejný den + výuka doma formou videorozboru dostupného v osobní zóně

✅  simulace CERMAT testů (každý víkend nový test z ČJ a z M)

✅  rozbor řešení (výuka s našimi učiteli nebo videorozbor řešení > vybíráte si dle kapacit, dopolední termíny jsou s výukou, odpolední jsou s videorozborem na doma)

✅  strategie psaní testů

✅  žebříček umístění

V čem je tato varianta specifická:

🟡  přesný průběh dne a atmosféra jako u ostré zkoušky

🟡  dodržujeme zvýšená bezpečností a hygienická pravidla

🟡  maximální kapacita 16 žáků ve třídě, žák je sám v lavici v 1,5 m rozestupu od ostatních

🟡  měření teploty a dezinfekce prostor ozónem samozřejmostí

‼️  Prezenční dny pořádáme vždy, když je to ze zákona možné. Pokud na základě epidemické situace a nařízení vlády nemůžeme prezenční dny pořádat, v tyto termíny probíhají PN v režimu distančně s živým průvodcem.

Zobrazit harmonogram dne


Žáci si napíší testy z ČJ a z M. Naše zkoušky probíhají zcela stejně jako skutečná ostrá zkouška – zvyknete si tak na cizí prostředí, proces zadávání i vyplňování záznamových archů. Naše testy formátem i skladbou otázek přesně odpovídají testům CERMAT. Celá příprava je tak maximálně efektivní a žáci se s každým absolvovaným termínem zlepšují.


Ihned po napsání testů dostane žák opravené záznamové archy, které hodnotíme a bodujeme přesně dle pravidel CERMAT. Ve své osobní zóně ještě tentýž den vidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.


Pokud se účastníte <strong>dopoledního prezenčního termínu</strong> PN, naši kvalifikovaní pedagogové s vámi oba testy v rámci výuky(2 x 60 minut) projdou a vysvětlí správné postupy i řešení úloh. Můžete též učitele požádat i o soukromou konzultaci k některé z otázek.

Pokud se účastníte <strong>odpoledního expresního prezenčního termínu</strong> PN, ve své osobní zóně budete mít k dispozici videorozbor obou testů, takže se k vysvětlení můžete kdykoli vrátit nebo se zaměřit pouze na ty úlohy, které dělaly problém.

My a COVID

Na každém prezenčním kurzu zaručujeme:

✅ Třídy max. po 16 žácích (vždy sami v lavici, rozestupy 2 m od ostatních). Nabízíme nejmenší výukové skupinky na trhu, účast je bezpečnější než školní docházka a nepředstavuje pro vás epidemické riziko.

✅ Dezinfekce učeben ozonem před a po každém kurzu.

✅ Vysoce nadstandardní hygienická opatření – dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy lavic (psaní testů bez roušky).

✅ Možnost náhrady, pokud budete v karanténě nebo se nebudete cítit dobře, není problém na poslední chvíli změnit termín účasti.

✅ Jsme připraveni na všechny epidemické scénáře – víte, do čeho jdete a s naší prověřenou přípravou neriskujete (minulý školní rok měli naši žáci úspěšnost u ostré zkoušky přes 96 %)

❗️ Díky omezení kapacity na 16 žáků na třídu se nám o polovinu snížila naše celková kapacita. Doporučujeme si místa na termínech zajistit co nejdříve, po naplnění kapacit nebudeme schopni zaručit další místa. 

Zajistit si místa nyní

Na co prosím pamatujte… 

Změnu formy pořádání Přijímaček nanečisto provádíme na základě vládních nařízení a doporučení v souvislosti s epidemickou situací.

Na základě uvolnění restrikcí se okamžitě vracíme k původnímu formátu kurzu.

Děláme vždy maximum pro to, abychom se, pokud to situace alespoň trochu dovolí, ihned vrátili k fyzickým termínům, byť v upraveném režimu.

Dle §114 školského zákona však i v plně distančním modelu i nadále poskytujeme vzdělávání, není tedy možné nárokovat vrácení kurzovného z důvodu změny formy konání kurzu.

Nikdy se nestane to, že v rámci jednoho týdne povolíme pouze určité části přihlášených žáků uplatnit kurz fyzicky a zbytek žáků, kteří kurz chtěli fyzicky, ho bude muset konat distančně. Z tohoto důvodu si dobře hlídáme kapacity, a ačkoli povolujeme se v rámci volných míst přehlásit na pozdější termín s vidinou fyzické účasti, jakmile se tato volná místa zaplní, nejsme schopni vás přehlásit na pozdější již zaplněný termín.

Více informací najdete stručně a přehledně v našich obchodních podmínkách.

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací


 

Distanční den s živým průvodcem

✅  simulace CERMAT testů (každý víkend nový test z ČJ a z M)

✅  rozbor řešení (srozumitelné videorozbory řešení všech úloh)

✅  strategie psaní testů

✅  žebříček umístění

✅  odzkoušená příprava – distančním režimem prošlo loni přes 1 800 deváťáků (s celkově vysokou spokojeností a úspěšností přijetí 96 %)

V čem je tato varianta specifická:

🟡  skvělé navození zkouškové atmosféry +  pevné místo na přípravu ve vašem nabitém týdnu

🟡  každý víkend (sobota i neděle od 9:00 hodin) pořádáme interaktivní živé vysílání s průvodcem

🟡  distanční den lze dělat i bez průvodce kdykoli jindy – máme přehledné rozhraní osobní zóny a snadný přístup k materiálům

🟡  přístup ke všem materiálům je do konce školního roku – ke všemu se můžete v klidu vrátit

🟡  každou neděli odpoledne pak pořádáme živé webináře, na kterých se můžete na cokoli doptat

🟡  rádi vám testové materiály na jednotlivé víkendy vytiskneme a připravíme

🟡 termín můžete absolvovat i po vlastní ose – materiály budete mít k dispozici od zpřístupnění až do konce školního roku

Jak probíhá distanční den s živým průvodcem
 1. Příprava 

  Ve čtvrtek ve 12:00 před víkendem Vám bude zpřístupněné rozhraní, ve kterém si snadno stáhnete a vytisknete své testové materiály na daný víkend.

  Pokud budete chtít, testy vám rádi vytiskneme a sešijeme u nás ve škole, kde si je budete moci bezkontaktně kdykoli v pracovní dny od 8:30 do 19:30 vyzvednout, případně se můžeme domluvit na zaslání poštou.

  K živému vysílání s průvodcem se můžete připojit buď v sobotu nebo v neděli vždy od 9.00 hodin, je na vás, který den vám vyhovuje více.

 2. Průběh dne s průvodcem

  Připojíte se k vysílání, kde na vás čeká náš zkušený průvodce a stovka/stovky dalších deváťáků, které čeká to, co vás.  Začneme přivítáním a administrativním zadáním pokynů k testu z matematiky. Pak spustíme časomíru a píšete test z M. Po něm následuje přestávka a zadání a časomíra pro test z ČJ.

  Společně pak krok po kroku projdeme opravování a bodování záznamových archů.

  Tento systém vám i v domácím prostředí navodí zkouškovou atmosféru a dá přípravě pevné místo v nabitém týdnu. Těšit se můžete na přátelské prostředí,  interaktivní otázky, ankety i různé tipy a triky!

 3. Přehled výsledkůIhned po obodování archů si své výsledky zapíšete do osobní zóny a uvidíte, jak jste se umístili v porovnání s ostatními účastníky.
 4. Srozumitelné řešení testVe své osobní zóně budete mít k dispozici videorozbor obou testů, který si můžete pustit kdykoli budete chtít. Někdo má radši výuku hned po testu, někdo preferuje odpočinek a puštění videorozborů později. K videorozborům se můžete kdykoli vrátit nebo se zaměřit pouze na ty úlohy, které vám dělaly problém. Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které žákům pomohou s další přípravou.

Chci vidět harmonogram distančního přijímačkového dne s průvodcem

Jak vypadá rozhraní pro distanční den

Chci pomoc s tiskem materiálů

✏️Ve své osobní zóně prosím u termínů, na které chcete testy vytisknout, zaškrtněte políčko „Vytisknout materiály k vyzvednutí”. Tím budeme hned vědět, kolik balíčku připravit! 

✏️Vyzvedávejte u nás ve škole na adrese Vrbova 1233/34. Balíček bude k bezkontaktnímu vyzvednutí v proskleném mezidveří (za vstupní zelenou brankou se dejte hned doprava, šipky vás navedou). 

✏️Testy můžete vyzvedávat každý všední den od 8:30 hod. do 19:30 hod. 

✏️Test na nejbližší víkend bude k dispozici k vyzvednutí od čtvrtka od 8:30 hod. Materiály můžete vyzvednout i zpětně po víkendu, ale víkendové živé vysílání s průvodcem pro vás bez vytištěných testů nebude přínosné. Po individuální domluvě můžeme materiály zaslat poštou, neručíme však za včasné doručení.

✏️ Potřebujete pomoc? Zavolejte nám na 736 276 133.

   Přihlásit se!

Rezervovat místo


Přehled volných termínů

Více informací

 Pokaždé získátePokaždé získáte

Možnost volby

Situace se často a rychle mění, my nabízíme jistotu. Je jen na vás, zdali budete chtít chodit fyzicky nebo jen distančně nebo to střídat dle vaší současné situace.

Každý víkend od listopadu do dubna nabízíme fyzickou i distanční cestu. Stačí se na daný týden rozhodnout ve čtvrtek před víkendem a ve své osobní zóně zaškrtnout, jak se budete chtít zúčastnit.

100% simulaci testů CERMAT

Naše testy přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů CERMAT. Celý proces podléhá stejným pravidlům, včetně pomůcek a časů. Zadání je tak maximálně realistické.

Každý víkend jiný test

Pro každý testovací víkend vytváříme vždy nové sady zadání. I kdybyste se zúčastnili všech našich termínů, nenarazíte na stejnou úlohu.

Podporu 7 dní v týdnu

Rádi vám poradíme na vaší cestě za vysněnou střední školou. Můžete nám zavolat, napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Individuální přístup

Každému nabízíme individuální přístup. Pomáháme s výběrem škol, s přihláškami, se zápisovými lístky, ale i s odvoláními. Máme také specializovaný program pro žáky s SPU.

Přátelské a kvalifikované pedagogy

Naše testy připravují odborní a kvalifikovaní pedagogové. Někteří dříve pracovali přímo pro CERMAT! Výuka, videorozbory i webináře jsou precizně připravené a dotažené do posledního detailu.

Vaše výsledky ihned a ve srovnání

Ať již fyzicky nebo distančně, výsledky svých testů znáte ten samý den. V osobní zóně navíc vidíte žebříček umístění. Pššššt! Víte, že rozumět CERMAT opravování a bodování bude vaše velká konkurenční výhoda?

Rady, srovnání, videa, e-booky

Osobní zóna nabízí mnoho benefitů. Například si zde můžete porovnávat vlastní výsledky testů s ostatním žáky – a to zcela anonymně. Nebo nově nabízíme databázi pražských škol a kolik bodů bylo loni nutné k přijetí na ně. Také v zóně naleznete řadu e-booků, tipů a videí.

Podporu pro rodiče

Pořádáme zdarma přednášky pro rodiče, kde předáváme to nejdůležitější, co musíte o zkouškách vědět. V osobní zóně mají rodiče celou sekci nabitou informacemi, zasíláme emailová upozornění, abyste nezmeškali důležité termíny (např. uzávěrku přihlášek). Kdykoli u nás máte dveře otevřené, rádi pomůžeme.

100% garanci spokojenosti

Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme vám plnou cenu nákupu.

Zkuste si přijímačkový den nanečisto!

Rezervovat místo


RezervovatZpracovávám objednávku