Přijímací zkoušky 2021/22

Máte doma (v tuto chvíli) osmáka, a tedy budoucího deváťáka? Tak to Vás čekají příští školní rok přijímací zkoušky na SŠ. Budeme moc rádi, pokud se budete chtít připravit společně s námi.

Jdete do toho s námi? Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my Vám zaručíme, že pro Vás budeme mít místo. Vy se tímto samozřejmě k ničemu nezavazujete – až přijde čas a ozveme se Vám s konkrétní nabídkou přípravy, je na Vás, zdali se k nám budete chtít přidat.

Proč se připravovat na přijímačky 2022 s námi?

  • Naši absolventi mají 96% úspěšnost u ostré zkoušky.
  • Příprava prezenčně i distančně, která žáky baví a těší se na ní (opravdu)! Formát si vybíráte a můžete ho kdykoli změnit. Navíc jim přidáme naše know-how, které jim pomůže zvládnout stres, naučí testovou strategii a osvojí si naše tajné triky.
  • Získáte porovnání s výsledky více než 50 000 žáků.
  • Konečně pochopíte matematiku a ovládnete český jazyk. Díky našemu propracovanému systému simulace přijímačkového dne, výuky a procvičování bude toto jediná příprava, kterou budete potřebovat! Už žádné doučování po večerech nebo luštění z drahých učebnic.
  • Během roku odlehčíme starosti i Vám – rodičům. Sledujeme za Vás průběh zkoušky, připomínáme důležité kroky (podání přihlášky, zápisového lístku atd.) a pomáháme a krok za krokem vysvětlujeme veškerou administrativou před i po zkoušce. Budete tak mít jistotu, že vše uděláte včas, správně a nebudete muset problematiku složitě studovat.
  • Našim deváťákům se věnujeme na 150 %. Proto Vám dáváme záruku spokojenosti.
  • Sami si zvolíte, zda chcete přijít párkrát nebo se s námi připravovat pravidelně.

Kapacita přijímaček nanečisto 2021/22:

✅ Aktuálně máme dostatek volných míst pro novou sezónu.

(Nezávazná) čekací listina – školní rok 2021/22:


Rezervovat



Zpracovávám objednávku