Praktické rady k přípravě s To dáš!: přijímačky nanečisto startují

Datum vytvoření: 01. 11. 2023
Poslední aktualizace: 01. 02. 2024
Doba čtení: 3 minuty

To dáš! Přijímačky nanečisto startují! Stručně jsme pro vás shrnuli veškeré informace, které byste měli před prvním víkendem znát.

Přijímačky nanečisto probíhají prezenčně u nás ve škole a také distančně online z domova. Ať už se s námi připravujete jakkoliv, anebo formy přípravy střídáte, což vřele doporučujeme, před každým termínem vám zašleme na e-mail pozvánku s připomenutím. V úterý posíláme upomínku nadcházejícího termínu a na konci týdne pak ještě jednou potvrzení a pokyny k účasti. Vždy si tedy prosím přečtěte instrukce k vašemu termínu. V zaslané pozvánce přesně uvidíte čas začátku vašich přijímaček nanečisto.

1. Prezenční termíny ve škole: kudy k nám a co s sebou?

Před první prezenční účastí obdržíte do své e-mailové schránky shrnující uvítací e-mail. Rozhodně doporučujeme, abyste si pozorně prošli náš pětiminutový Návod k úspěšné přípravě, který najdete ve své osobní zóně.

Prezenční termíny (se základním i podrobným rozborem řešení) probíhají ve škole v Praze 4 Braníku. Obecně platí, že registrace se otevírá hodinu před začátkem kurzu a zavírá se 5 min. před začátkem. Na registraci může přijít deváťák sám či s rodičem. Při příchodu stačí říci své příjmení, netřeba ukazovat pozvánku. Pokud máte platit na místě, platby přijímá Registrace 1 a preferujeme platbu kartou. Pro dřívější odchod z kurzu potřebujeme písemnou omluvenku.

🚌 Kudy k nám? 🚗

  • Adresa: Střední škola gastronomická a hotelová, Vrbova 1233/34, Praha 4 – Braník
  • MHD: před školou je zastávka autobusu (Ve Studeném ve směru ze Smíchovského nádraží a Vrbova ve směru z Kačerova), jezdí k nám linky 196 a 197
  • Parkování: obecně nedoporučujeme jezdit autem. V přilehlých ulicích nejsou parkovací zóny, ale počet míst je omezený, vysadit dítě „na blikačky“ je možné před školou. K dispozici jsou také placená parkoviště, anebo možnost parkovat u OC Novo Plaza a dojet k nám kousek autobusem.
státní přijímačky
přijímačky nanečisto

✏️ 📐 Co s sebou? 🥪

  • Pomůcky: psací pomůcky (pero, tužka, zvýrazňovač) a rýsovací potřeby (pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr)
  • Dále doporučujeme: pití, sváču, pohodlné oblečení

2. Distanční přijímačky nanečisto: co nezapomenout?

Také před první distanční účastí obdržíte do své e-mailové schránky shrnující uvítací e-mail. Rozhodně doporučujeme, abyste si pozorně prošli náš pětiminutový Návod k úspěšné přípravě, který najdete ve své osobní zóně.

Pokud se účastníte distančně, testové materiály k vytištění máte k dispozici od čtvrtka 12:00 hod., takže si je můžete jako rodič doma či v práci vytisknout, případně si je můžete v pátek a v sobotu vyzvednout vytištěné ve škole.

V den distančního termínu mějte počítač zapnutý s dostatečným předstihem před začátkem vysílání živého průvodce. Připravte si vytištěné testy a pomůcky: pero, tužku, zvýrazňovač a rýsovací potřeby (pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr). Doporučujeme mít po ruce pití.

📹 Podrobné info k distanční formě přípravy 🖊️📝

Příprava na přijímací zkoušky online: distanční forma přípravy s To dáš!

3. Přijímačky nanečisto: změna termínu a formy

Samozřejmě chápeme, že ne vždy vám zvolený termín a forma přípravy musí vyhovovat. Proto již v úterý před daným víkendovým termínem posíláme na e-mail upomínku. Máte pak ještě 2 dny na případnou změnu. Velmi doporučujeme kombinovat všechny tři formy účasti, protože každá nabízí žákovi jinou konkurenční výhodu a zájemně se skvěle doplňují.

❗ Důležité: Změnit termín či formu účasti je možné vždy on-line v osobní zóně do čtvrtečního poledne před daným víkendem.

Pokud máte zájem o termín, který je obsazený, v osobní zóně se zapište na čekací listinu. Když se místo uvolní, automaticky vás přehlásíme a pošleme vám upozornění.

Pokud se na poslední chvíli nemůžete zúčastnit, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem a operativně vyjdeme vstříc. Na omluvenky zaslané až po konání kurzu nebereme zřetel.

přijímačky nanečisto: změna termínu

Nebojte a nestresujte se 🙌! Cílem To dáš! Přijímaček nanečisto je na přijímačky natrénovat a naučit deváťáky vše potřebné k ostrým jednotným přijímačkám. Je normální dělat chyby, o to více na začátku. S jakýmikoliv dotazy se na nás můžete s důvěrou obrátit 🤗.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

Koupit Přijímačky nanečisto

Další užitečné informace k přijímacím zkouškám:

přijímačky nanečisto


Zpracovávám objednávku