Poslední týdny do ostré zkoušky: o kolik bodů se ještě můžete zlepšit?

Za posledních víkendy do zkoušek jsme schopni ještě výrazně vylepšit váš výsledek – během posledních termínů jsme loni opakovaně viděli zlepšení v matematice i z 19 bodů na 44 bodů. 

Na své deváťáky jsme letošní školní rok nesmírně pyšní. Za uplynulých 12 víkendů se v průměru zvládli zlepšit o 15 bodů (30 %) z matematiky a 8 bodů (16 %) z ČJ (viz grafy níže). To je skvělé zlepšení – s 68 body ze 100 mají šanci i na velmi kompetitivní školy.

A to nás ty nejvýraznější poskočení na bodovém žebříčku nás teprve čekají (ty nastávají v posledních víkendech, viz níže). Průměrný deváťák, který u nás absolvoval 15 a více termínů totiž skóruje 85 bodů ze 100! To už stačí i na ty nejnáročnější školy.

Navíc také víme, že naši deváťáci řeší testy efektivně a díky testové strategii ví, jak zbytečně nepřijít ani o bod. Navíc rozumí tomu, jak se úlohy bodují, takže častěji získávají body za postup řešení (v porovnání s průměrem z bodování ostré zkoušky 2020/21).

Na závěr připomínáme, že termín pro podání přihlášek na SŠ byl v úterý 1. března 2022. Vše důležité k podání přihlášky najdete v naší brožuře pro rodiče deváťáků.

Rodiče, pokud máte jakékoliv dotazy, s důvěrou se na nás obraťte. Deváťáci, sledujte nás i na Instagramu @prijimacky_nanecisto a bez obav nám napište, pokud potřebujete s čímkoliv poradit.  

Přejeme celé rodině pevné zdraví i pevné nervy do posledních (nejdůležitějších) týdnů, to dáme! 💛

Jak může vypadat i Vaše zlepšení v rámci naší přípravy? ☺️

Výsledky žáků To dáš! po prvních 12 víkendech

Matematika

výsledky žáků To dáš během 1. termínu (v porovnání s výsledky ostrých zkoušek CERMAT)

výsledky žáků To dáš během 12. termínu (v porovnání s výsledky ostrých zkoušek CERMAT)

Český jazyk

výsledky žáků To dáš během 1. termínu (v porovnání s výsledky ostrých zkoušek CERMAT)

výsledky žáků To dáš během 1. termínu (v porovnání s výsledky ostrých zkoušek CERMAT)

Zlepšete se také – koupit další termíny


Rezervovat


Zpracovávám objednávku