Další dotazy + tipy

Co když se nedostanu ani na jednu školu?
Co když se nedostanu ani na jednu školu?

S naší úspěšností přes 90 procent je šance na přijetí opravdu extrémně vysoká. V každém případě poskytujeme všem našim žákům a jejich rodinám bezplatnou podporu v pozkouškové době (podání odvolání, případné přezkoumání průběhu zkoušky atd.) a případnou právní asistenci. Podíváme se společně na jiné školy a pokusíme se najít jinou, kde budete spokojeni. Pro naše rodiče deváťáků jsme tu s radou kdykoli – i několik týdnů po zkouškách. Vlastně jsme tu pro Vás vždycky, letos maturují naši první deváťáci a dodnes jim poskytujeme občasnou radu a podporu. 🙂

Můj syn má ADHD – připravujete i žáky s SPU?
Můj syn má ADHD – připravujete i žáky s SPU?

Ano, samozřejmě myslíme i na žáky s SPU – vše je podrobně popsáno zde.

Žáci se specifickými poruchami učení (SPU, někdy také označováno jako SVP) mají zpravidla nárok na prodloužení časového limitu či úpravu podmínek zkoušky (např. mohou být ve třídě samotní či použít pomůcky jako zvýrazňovače, čtecí záložku či papíry navíc). Prodloužení časového limitu představuje pro řadu žáků s SVP je důležité, aby se žák připravoval na zkoušku v podmínkách, které ho v dubnu opravdu čekají, a více času dokázal využít ve svůj prospěch.

2 komentáře: “Další dotazy + tipy”

 1. Dominik K. napsal:

  Kolik bodů bych měl mít z matiky?

  • Adam Motloch napsal:

   Dobrý den, Dominiku,

   zde velice záleží na tom, jaké skóre je nutné pro přijetí na Vámi vybranou školu. „Průměrný“ (medián) výsledek deváťáka z testu CERMAT matematika v minulém školním roce byl 19 bodů. Celkový průměrný výsledek byl ale 59 bodů, jelikož žáci psali test CERMAT český jazyk mnohem lépe. Je tedy dobré si zjistit, kolik měl poslední přijatý uchazeč na Vámi vybranou školu celkem bodů z testů CERMAT a poté mířit na tento součet. Dle něho si následně můžete nastavit cíle své přípravy v jednotlivých předmětech.

   Mockrát děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit na našich přijímačkách nanečisto.

   Za To dáš zdraví

   Adam M.

Položit dotaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Zpracovávám objednávku