Online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída – přijímačky nanečisto na doma

Nemusíte být z Prahy, abyste se mohli kvalitně připravit na přijímačky z 5. třídy! V To dáš! díky našemu propracovanému přípravnému kurzu pomáháme k přijetí na vysněné osmileté gymnázium páťákům z celé ČR!

Ucelený online přípravný kurz na přijímačky z 5. třídy ocení jak žáci, tak rodiče: online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída jsou pomocníkem pro celou rodinu!

1. Online příprava na přijímací zkoušky 5. třída – distanční příprava na osmiletá gymnázia s To dáš!

Nejste z Prahy a chcete efektivní a roky prověřenou přípravu na přijímačky? Nemusíte zoufat a ani dojíždět – na přijímačky z 5. třídy vás připravíme: náš balíček přípravy na doma je tu pro vás.

Páťákům pomůžeme nejen ke zvládnutí přijímaček levou zadní: náš online přípravní kurz je bude bavit a motivovat. Nově nabyté dovednosti a znalosti zúročí nejen u přijímaček, ale také při dalším studiu. My říkáme, že si vyzkouší být gymplákem nanečisto!

To dáš! online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída: co získáte?

 1. Účast na 8 nedělních online přijímačkách nanečisto* s živým průvodcem rozložených do období od listopadu do dubna, v průměru 1x měsíčně.
 2. Testy jako od Cermatu, které přesně odpovídají struktuře, formátu i bodování testů Cermat pro osmiletá gymnázia. Testy vyplníte online z domova za stejných podmínek jako u ostré zkoušky: s přesnou časomírou a dokonce i s autentickým šumem třídy.
 3. Tipy, triky a vhled do bodování Cermatu: živý průvodce předá tipy k testové strategii a zasvětí vás do tajů cermatího bodování, živého průvodce se můžete kdykoliv na cokoliv doptat.
 4. Doučování formou videorozborů: nejefektivnější výuka, žák ve vlastní tempu pracuje s chybou a vysvětlení úloh si může pustit opakovaně.
 5. Procvičování na míru v aplikaci To natrénuješ!: individuální procvičovací plán v zábavné aplikaci cílí na procvičení toho nejpotřebnějšího a na maximální bodové se zlepšení.
 6. Podpora pro celou rodinu: propracovaný systém přednášek, ve kterých vás věcně provedeme vším: od výběru gymnázia po přijímačkové chytáky. A ohlídáme za vás všechny důležité termíny.

Jak To dáš! online příprava na přijímačky z 5. třídy funguje?

* Pokud jste nemocní nebo v neděli něco máte, můžete si záznam nedělního vysílání pustit i kdykoliv později.

2. Online příprava na přijímačky z 5. třídy – jak naše online příprava probíhá?

Přípravu na osmiletá gymnázia s námi můžete online (distančně z domova) absolvovat v rámci uceleného balíčku přijímaček nanečisto z 5. třídy z domova.

Online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída – komplexní příprava která páťáky dostane

Přijímačky nanečisto online: přesná simulace jednotné přijímací zkoušky z 5. třídy z domova.

Precizní videorozbory látky k prohloubení znalostí i dovedností + on-line konzultace pro dotazy rodičů i dětí.

Efektivní práce s vlastní chybou díky personalizovanému procvičování v aplikaci.

paní učitelka před tabulí

Osvojení nejefektivnější učící techniky aktivního vybavování (active recall) a boj s křivkou zapomínání.

Podpora pro celou rodinu – přednášky, kde vybereme správnou školu, pokoříme nervozitu, stanovíme bezkonkurenční strategii pro češtinu i matematiku a s rodiči zvládneme všechnu zkouškovou administrativu.

Víme, co děláme, na osmileté gymnázium vás připravíme online z domova.

Jak To dáš! příprava na přijímačky z 5. třídy funguje?

2.1. Distanční (online) přijímačkový den nanečisto z 5. třídy

 • Přijímačky nanečisto online z domova v autentické simulaci s časomírou i šumem třídy. Celým procesem vás provede náš živý průvodce: vysvětlí pravidla zkoušky a zadání testů.
 • Pokud cokoli není jasné, může se (v chatu anonymně) našeho živého průvodce na cokoli zeptat.
 • Záznam živého vysílání máte v osobní zóně k dispozici po celý školní rok.
Kluk vyplňuje test.
 • Společně s živým průvodcem si testy opravíte a obodujete.
 • Společné bodování testových úloh představuje velkou výhodu oproti jiným „přípravkám“: žákům i rodičům vysvětlíme, jak Cermat testy hodnotí a jak zbytečně neztratit body. Získáte tak výraznou konkurenční výhodu.
 • Živý průvodce vám předá i strategii efektivního řešení testu a obratem zodpoví jakékoli dotazy.

živý průvodce To dáš!

 • Ve své osobní zóně ihned po zadání bodů uvidíte své výsledky a to, jak si v porovnání s ostatními stojíte (celkově i z jednotlivých předmětů).
 • Máme k dispozici komplexní databázi hranic pro přijetí na vybraná osmiletá gymnázia. Díky ní můžete porovnat své výsledky a zjistit, zda byste dosáhli na potřebnou bodovou hranici z předchozích let.
 • Kromě toho je osobní zóna nabitá spoustou interaktivních materiálů, které vám pomohou s další přípravou.
bodové hranice přijetí To dáš!
 • Po skončení simulace přijímačkového dne přichází čas na to, aby si žák prošel správný postup řešení.
 • K dispozici máte u distanční varianty videorozbory testů s našimi kvalifikovanými pedagogy. Svým tempem si můžete podrobně projít správný postup řešení všech úloh. Můžete se k nim navíc kdykoli vrátit, jsou vám k dispozici do konce školního roku.
 • Pokud se ještě potřebujete na cokoli k řešení testu doptat, ke každým distančním Přijímačkám nanečisto pro páťáky jsou (navíc k videorozborům) k dispozici i doučovací webináře s učiteli věnované otázkám žáků.
 • V zábavné procvičovací aplikaci To natrénuješ máte procvičovací plán na míru, který motivuje k dennímu tréninku (videorozbory úloh vidíte i přímo v aplikaci).
učitel vede videorozbor

3. Online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída – nejčastější otázky

Níže najdete odpovědi na nejčastější otázky o našich online přípravných kurzech na přijímačky z 5. třídy.

Které dny se online přijímačky nanečisto na osmiletá gymnázia konají?

Online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída se konají vždy v neděli od 14:00 do 18:00. Celkem je součástí balíčku 8 online termínů přípravy z domova. Příprava začíná v listopadu a pokračuje až do začátku dubna. První online setkání je delší (13:00–18:15), protože obsahuje speciální úvodní program pro děti i rodiče.

Co budou děti potřebovat pro distanční výuku?

Pro distanční přijímačky nanečisto z domova potřebují děti počítač s připojením k nedělnímu živému vysílání, dále pak vytištěný test (mají předem k dispozici v osobní zóně), psací a rýsovací potřeby a lahev s vodou.

Co je aplikace To natrénuješ! a jak mi pomůže?

Naše unikátní aplikace To natrénuješ! je nedílnou součástí domácího tréninku v rámci přípravného kurzu na osmileté gymnázium. Sestaví dítěti učební plán na míru a průběžně ho upravuje podle toho, co potřebuje váš páťák potrénovat nejvíce. Efektivně a hravou formou tak doplní přípravu a namotivuje dítě k dennímu procvičování. Aplikace obsahuje Cermat úlohy z minulých let i příklady, které děti absolvovaly v rámci přijímaček nanečisto.

To dáš! Online příprava na přijímací zkoušky z 5. třídy odkudkoliv z celé ČR

✅ Ucelený přípravný kurz na gymnázia z 5. třídy, který můžete absolvovat odkudkoliv z celé ČR.

✅ Kombinace online přijímaček nanečisto, komplexní výuky a návykové procvičovací aplikace.

✅ Nadstandardní podpora pro celou rodinu po celý školní rok.

Maximalizujte svou šanci na přijetí na vysněné osmileté gymnázium!

Více o přípravě na přijímačky z 5. třídy Koupit Přijímačky nanečisto

To dáš! Přijímačky nanečisto

Online přípravné kurzy na přijímačky 5. třída

*Zdroj úspěšnosti: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.Zpracovávám objednávku