Už třetím rokem čekají všechny žáky devátých tříd, hlásících se na střední školy, jednotné přijímací zkoušky z dílny CERMATu. Chyběl tu někdo, kdo by studenty na tyto zkoušky připravoval, a tak vznikl projekt To dáš! Přijímačky nanečisto.

Každou sobotu děláme vše pro to, aby To dáš! Přijímačky nanečisto perfektně fungovaly a maximálně Vám pomohly s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Náš tým tvoří zkušení a přátelští učitelé, kteří jsou tu proto, aby Vás naučili novým znalostem a vysvětlili vše, co není jasné. Na cestě k Vašemu snu, ať už je to studium na čtyřletém gymnáziu, střední odborné škole nebo učňovském oboru s maturitou, půjdeme s Vámi a rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Kromě ověření svých znalostí a získání nových informací se naučíte lépe zvládat stres, pracovat pod časovým tlakem a můžete svůj výkon porovnat s ostatními. Uvidíte, že když se budete průběžně připravovat, během roku se zlepšíte a v dubnu to dáte!

Těšíme se brzy na viděnou!

Adam a Michaela

Zakladatelé To dáš! Přijímačky nanečisto

NÁŠ TÝM

Pojďte s námi na svou vysněnou školu!

To jsme my!

Kromě přátelských a zkušených pedagogů jsme tu my, organizátoři. Staráme se o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky.

MICHAELA KADLECOVÁ

Vedoucí projektu

PETRA HARATICKÁ

Vedoucí provozu a zákaznické podpory

 

ADAM MOTLOCH

Manažer rozvoje

DAVID ŠIMEK

Manažer zákaznické spokojenosti

PhDr. KAREL VRATIŠOVSKÝ, MBA

Ředitel školy

Odborný garant projektu

Přihlásit se nyní!