Příprava v dubnu a květnu (neomezené předplatné)

Vážení rodiče, milí deváťáci, 

děkujeme, že jste s námi v rámci svého neomezeného předplatného došli až sem! 

Naše příprava v „původní sezóně“ končí v neděli 11. 4., kdy proběhne náš poslední test s živým průvodcem. Máme toho pro Vás ale mnohem více!

Co máte v posledních týdnech dělat? Z minulého roku víme, že deváťáci toto prodloužení využívají k procházení jednoho testu za druhým. Vracejte se i ke starým materiálům, je vědecky podložené, že zpětné vrácení se k testům je pro žáky stále přínosné! Rychlé rozpoznání typových úloh je to, co odlišuje připravené a nepřipravené žáky. Neztrácejte čas přehnaným doučováním a opakováním z učebnic, to vás stresu z testů nezbaví, spíše naopak.

Potřebujete další testy k procvičování? My už pro Vás bohužel žádné další testy nemáme, máte ale úplně všechny zpřístupněné! Ujistěte se prosím, že jste skutečně všech 21 testů z termínů + 3 procvičovací testy (nyní přístupné v záložce personalizovaná příprava) + 1 test zdarma prošli. Ke všem testům se směle vracejte, určitě si udělejte i minulá zadání originálních Cermat testů.

Jak Vám pomůžeme? Rozhodně Vás v tom nenecháme a i nadále pro Vás budeme vysílat, a to úplně zdarma. Každý týden Vás čeká vysílání živého průvodce, už nás ale nebude spojovat stejný test, můžete si tedy vzít jakýkoliv materiál (nově dokoupený test či náš starý test) a připojit se k nám! Kromě toho pro Vás máme i spoustu přednášek a webinářů, abychom kromě znalostí doladili i dovednosti. V neposlední řadě Vás krok po kroku provedeme vším, co Vás u ostré zkoušky čeká, abyste byli v klidu a v pohodě!

Rodiče, i po vyhlášení výsledků počítejte s naší pomocí s administrativními kroky! 

Pouze pro Vás, jakožto pro naše neomezené předplatitele, máme navíc i komorní doučovací webináře nebo Zoom schůzku o tipech a tricích s Míšou a s Adamem, kde se můžete zeptat na cokoliv a probrat vše individuálně.

⚠️ Pozor:

Zde posíláme souhrnný kalendář všech vysílání a odkazů k připojení.

Též přidáváme odkaz na naše Google Kalendáře – tento je pro všechny naše deváťáky, tento pouze pro Vás s neomezeným předplatným. 

Pokud máte jakékoliv dotazy, s důvěrou se na nás obraťte! 

Těšíme se na Vás na všech vysíláních a nebojte, to dáme! 

S pozdravem

Míša Kadlecová


RezervovatZpracovávám objednávku