Naše výsledky

Příprava na přijímací zkoušky se skládá z mnoha kroků – od probrání učiva ve škole přes domácí přípravu a doučování až po přijímačkové dny nanečisto. Stojíme si za tím, že pokud u nás absolvujete několik přijímačkových dnů, získáte přesný obrázek o tom, jak si stojíte, jaké učivo si doplnit a hlavně se naučíte rozvrhnout si čas, zvládat stres a pracovat se záznamovým archem. Většině žáků pak stačí si řešení příkladů zopakovat doma. Efektivnost naší přípravy ostatně dokládají i naše výsledky, a hlavně zpětná vazba od rodičů a samotných žáků.

Statistika úspěšnosti našich žáků

96 % našich žáků se dostalo alespoň na jednu zvolenou školu, 70 % se dostalo dokonce na obě.

95,2 % našich žáků řeklo, že jim To dáš! Přijímačky nanečisto pomohly k lepšímu a pohodovějšímu zvládnutí přijímacích zkoušek.

Zpětná vazba je neupravená a posbíraná z e-mailů a dotazníků zpětné vazby pro rodiče z kurzů ve školním roce 2017/18. Výsledky pro rok 2018/19 byly obdobné. Celkem tyto dotazníky vyplnilo přes 500 unikátních žáků. Většina z nich u nás absolvovala 3 a více kurzů.Zpětná vazba

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Velmi povedený a nesporně přínosný projekt pro všechny, jak budoucí studenty, tak rodiče. Moje dcera se druhého testování chtěla sama zúčastnit, i když nebyla zcela fit. A asi jít na vaši přípravu jen jednou je málo. Sama se přiznala, že poprvé byla ze začátku rozklepaná. Na druhé testování se už i těšila!! Poděkování za rodiče celému týmu TO-DÁŠ a pokračujte!

  Marika Bubnová

 • Dcera pozitivně hodnotila úroveň vyučujících a jejich přístup u vysvětlování nejasností, stejně tak i množství studijních materiálů.

  Anna Vosáhlová

 • Přijímačky nanečisto poměrně přesně kopírovaly průběh státních přijímaček. Dcera byla s organizací velmi spokojená.

  Lucie Broučková

 • Výborná organizace, přístup k dětem i rodičům, rychlé vyhodnocení. Celkově nám zkoušky nanečisto hodně pomohli při přípravě ke zkouškám, protože škola kam chodí vnuk totálně selhala.

  Zita Lukešová

 • Příjemné jednání,dcera u Vás postupně odbourala strach.Jsme spokojeni. Děkujeme a určitě se na Vás obrátíme i s druhou dcerou.

  Elena Vavříková

 • Skvěle organizováno a 100 % informace o všem potřebném. Byli jsme nadšeni. Určitě Vás doporučíme a již i doporučujeme.

  Helena PlzákováZpětnou vazbu sbíráme na každém termínů od žáků, po každém termínu od rodičů a souhrnně po oznámení výsledků přijímacích zkoušek. Neustále se zlepšujeme a všechny připomínky co nejrychleji zapracováváme.
Zpracovávám objednávku