Náš tým a učitelé

Náš tým

Co začínalo před několika lety jako jedna třída coby pomoc s přípravou na přijímací zkoušky pro naše sourozence a známé, se nyní už trochu rozrostlo. Stále nám ale jde o to samé – pomoci co nejvíce deváťákům na jejich vysněnou školu!

Naši učitelé

Základním kamenem naší přípravy jsou úžasní učitelé. Vždy chceme, aby se k nám žáci těšili, aby jim hodiny nejen pomáhaly, ale aby je také bavily. Garantujeme, že každý předmet učí náš kvalifikovaný pedagog s magisterským vzděláním a aprobací na daný předmět, čímž zaručujeme skvělou kvalitu výuky a odbornost po didaktické stránce. Mnoho našich učitelů má také zkušenosti se spoluprací s CERMATem, takže žákům poskytují přesný a unikátní vhled do zákulisí tvorby a hodnocení jednotné přijímací zkoušky.

Staňte se členem našeho týmuZpětná vazba na učitele

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Skvělé. Syn byl naprosto nadšený. Lituje, že nemá stejný přístup učitelů ve své škole jako u vás. Moc děkujeme.

  Jaroslava Ungrová

 • Milý přístup a srozumitelné vysvětlení otázek. Dcera se jezdila ráda v sobotu učit…

  Denisa Sochová

 • Moc se mi libili nadseni a pratelsti ucitele,schopni ucivo vysvetlit a procvicit behem 5 minut

  Silvie Holíková

 • Mockrát děkuji za skvělý přistup vašich učitelů, bez nich bych to nezvládla.

  Karolína Florianová

 • Velmi se mi líbil váš přístup k výuce. Opravdová chuť a váš zájem o naše děti, bylo evidentní. Ocenila jsem i možnost půjčení pomůcek, i když jsme to nikdy nevyužili, stejně tak byla příjemná svačinka a k dispozici voda. Testy se velmi podobaly cermatským testům, děti se tak lépe natrénovaly na reálnou zkoušku.

  Hermína Stupková

 • Příjemný přístup učitelů, dopodrobna vysvetlene

  Radana BřízováOrganizační tým

Kromě přátelských a zkušených pedagogů jsme tu my, organizátoři. Staráme se o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky. Přípravě deváťáků na jednotné přijímací zkoušky se věnujeme již třetím rokem a za tuto dobu jsme pomohli několika tisícům deváťáků k úspěšnému přijetí na jejich vysněnou školu. Věnujeme se jedné věci pořádně, naplno a neděláme kompromisy. Díky tomu můžeme nabídnout skvělou kvalitu služeb, záruku spokojenosti, hluboké porozumění problematice jednotných přijímaček a pomoc či radu s každým aspektem přijímacího řízení.

Michaela Kadlecová
Zakladatelka, vedoucí projektu

Adam Motloch
Zakladatel, vedoucí rozvoje

Petra Haratická
Vedoucí provozu, zákaznická podpora

Táňa Kolářová
Vedoucí dne, zákaznická podpora

Anna Šrámková
Vedoucí dne

Anna Daušová
Vedoucí dne

Adam Vymazal
Vedoucí dne, Koordinátor osobních konzultací

Denis Viereckl
Vedoucí dne

PhDr. Karel Vratišovský, MBA
Ředitel školy
Garant projektu

Projekt děláme pro Vás a chceme, abyste byli spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek můžete kontaktovat přímo vedoucí projektu Michaelu Kadlecovou na jejím osobním e-mailu: kadlecova@to-das.cz
Zpracovávám objednávku