Náš tým a učitelé

Náš tým

Co začínalo před několika lety jako pomoc s přípravou na přijímací zkoušky pro naše sourozence a známé, se nyní rozrostlo a my jsme za to moc vděční. Stále nám ale jde o to samé – pomoci co nejvíce deváťákům na jejich vysněnou školu!

Naši učitelé

Základním kamenem naší přípravy jsou úžasní učitelé. Vždy chceme, aby se k nám žáci těšili, aby jim hodiny nejen pomáhaly, ale aby je také bavily. Garantujeme, že každý předmet učí náš kvalifikovaný pedagog s magisterským vzděláním a aprobací na daný předmět, čímž zaručujeme skvělou kvalitu výuky a odbornost po didaktické stránce. Mnoho našich učitelů má také zkušenosti se spoluprací s CERMATem, takže žákům poskytují přesný a unikátní vhled do zákulisí tvorby a hodnocení jednotné přijímací zkoušky.

Staňte se členem našeho týmuZpětná vazba na učitele

96 % našich žáků uspělo u přijímacích zkoušek

 • Skvělé. Syn byl naprosto nadšený. Lituje, že nemá stejný přístup učitelů ve své škole jako u vás. Moc děkujeme.

  Jaroslava Ungrová

 • Milý přístup a srozumitelné vysvětlení otázek. Dcera se jezdila ráda v sobotu učit…

  Denisa Sochová

 • Moc se mi libili nadseni a pratelsti ucitele,schopni ucivo vysvetlit a procvicit behem 5 minut

  Silvie Holíková

 • Mockrát děkuji za skvělý přistup vašich učitelů, bez nich bych to nezvládla.

  Karolína Florianová

 • Velmi se mi líbil váš přístup k výuce. Opravdová chuť a váš zájem o naše děti, bylo evidentní. Ocenila jsem i možnost půjčení pomůcek, i když jsme to nikdy nevyužili, stejně tak byla příjemná svačinka a k dispozici voda. Testy se velmi podobaly cermatským testům, děti se tak lépe natrénovaly na reálnou zkoušku.

  Hermína Stupková

 • Příjemný přístup učitelů, dopodrobna vysvetlene

  Radana BřízováOrganizační tým

Kromě přátelských a zkušených pedagogů jsme tu my, organizátoři. Staráme se o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky. Přípravě deváťáků na jednotné přijímací zkoušky se věnujeme již čtvrtým rokem a za tuto dobu jsme pomohli několika tisícům deváťáků k úspěšnému přijetí na jejich vysněnou školu. Věnujeme se jedné věci pořádně, naplno a neděláme kompromisy. Díky tomu můžeme nabídnout skvělou kvalitu služeb, záruku spokojenosti, hluboké porozumění problematice jednotných přijímaček a pomoc či radu s každým aspektem přijímacího řízení.

Michaela Kadlecová
Zakladatelka, vedoucí projektu

Adam Motloch
Zakladatel, zástupce vedoucí projektu

Adam Vymazal
Koordinátor provozu 

Anna Daušová
Koordinátorka lidských zdrojů (učitelé & organizátoři)

Petra Haratická
Vedoucí zákaznické podpory

Táňa Kolářová
Zákaznická podpora

PhDr. Karel Vratišovský, MBA
Ředitel školy
Garant projektu

Projekt děláme pro Vás a chceme, abyste byli spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek můžete kontaktovat přímo vedoucí projektu Michaelu Kadlecovou na jejím osobním e-mailu: kadlecova@to-das.cz
Zpracovávám objednávku