Prodloužení přípravy

Krátké video se shrnutím pokračování naší přípravy:

Vážení rodiče, milí deváťáci, 

s radostí se Vám ozýváme s přesnou nabídkou pokračování Přijímaček nanečisto.

Naše příprava v „původní sezóně“ končí v neděli 11. 4., kdy proběhne náš poslední test s živým průvodcem. 

Co máte v posledních týdnech dělat? Z minulého roku víme, že deváťáci toto prodloužení využívají k procházení jednoho testu za druhým. Vracejte se i ke starým materiálům, je vědecky podložené, že zpětné vrácení se k testům je pro žáky stále přínosné! Rychlé rozpoznání typových úloh je to, co odlišuje připravené a nepřipravené žáky. Dělejte si testů co nejvíce, je to zdaleka ta nejefektivnější příprava v posledních týdnech před zkouškou. Neztrácejte čas přehnaným doučováním a opakováním z učebnic, to vás stresu z testů nezbaví, spíše naopak.

Potřebujete další testy k procvičování? Máme pro Vás personalizovanou přípravu za zvýhodněnou cenu (se slevou 30 %). Jedná se o kompletní přijímačkové dny (testy + videorozbory), s typovými úlohami a zadáními, se kterými jste ještě nepracovali. Tím zůstanete v tempu, poznáte všechny možné typové úlohy a výrazně zvýšíte průměrné bodové skóre. Nebojte, jde to! Ta největší zlepšení ze zkušenosti vídáme u deváťáků v posledních týdnech před zkouškou. 

Ve své osobní zóně vidíte kalkulačku s počtem testů, které si ještě můžete dokoupit (v záložce Personalizovaná příprava). Svoji nabídku vidíte rovněž v e-shopu.

Jak Vám pomůžeme? Rozhodně Vás v tom nenecháme a i nadále pro Vás budeme vysílat, a to úplně zdarma. Každý týden Vás čeká vysílání živého průvodce, už nás ale nebude spojovat stejný test, můžete si tedy vzít jakýkoliv materiál (nově dokoupený test či náš starý test) a připojit se k nám! Kromě toho pro Vás máme i spoustu přednášek a webinářů, abychom kromě znalostí doladili i dovednosti. V neposlední řadě Vás krok po kroku provedeme vším, co Vás u ostré zkoušky čeká, abyste byli v klidu a v pohodě!

Rodiče, i po vyhlášení výsledků počítejte s naší pomocí s administrativními kroky! 

Zde posíláme kalendář všech vysílání a odkazů k připojení a naše testové bingo.

Zde přidáváme odkaz na náš Google Kalendář, kde všechna vysílání přehledně vidíte i ve svém telefonu.

Když to půjde, rádi otevřeme i prezenčně, to však v tuto chvíli bohužel nemůžeme slíbit. 

Pokud máte jakékoliv dotazy, s důvěrou se na nás obraťte! 

Těšíme se na Vás na všech vysíláních a nebojte, to dáme! 

S pozdravem
Míša Kadlecová


RezervovatZpracovávám objednávku