Jak se přihlásit?

e-shopu si vyberete, kolikrát si chcete Přijímačky nanečisto vyzkoušet.

Předplatné funguje jako forma kreditů, např.: s předplatným „3 termíny“ můžete přijít jednou v listopadu, v lednu a v březnu. Při zakoupení předplatného navíc získáváte záruku vrácení peněz, pokud nebudete 100% spokojeni (více o záruce najdete zde).

Termíny si volíte již při nákupu sami, případně volbu a změny termínů provádíte až ve své osobní zóně, do které vám po nákupu přijdou přihlašovací údaje.  Změnit termín můžete až do 12:00 hodin ve čtvrtek před víkendem, kdy se kurz koná.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím doma. Nemějte strach, nic vám nepropadne, i když se omluvíte opravdu na poslední chvíli. Dejte nám vědět a slibujeme, že pokud se jedná o nepřítomnost ze zdravotních či vážných rodinných důvodů, vždy se domluvíme k vaší spokojenosti. Zdraví nás všech je vždy na prvním místě! 

Každou sobotu a některé neděle dopoledne (nejčastěji od 9:00 do 13:45, v případě zvýšení kapacit i od 10:00 do 14:45), termíny si vybíráte a měníte dle potřeby ve své osobní zóně.

Přehled všech termínů a jejich obsazenosti najdete zde.

Pokyny k rezervaci termínu k již zakoupené Sadě ČJ+M a předplatnému najdete ve své osobní zóně.

V prostorách moderní Střední školy gastronomické a hotelové, Vrbova 1233/34, Praha 4-Braník, 147 00. Škola je dobře dostupná z metra B a C, v okolí školy je parkování zdarma.

blank

Stačí Vám psací a rýsovací potřeby (pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr), vše ostatní u nás dostanete. Rýsovací potřeby případně za vratnou zálohu 50 Kč i zapůjčujeme.


Rezervovat


Zpracovávám objednávku