Jak u nás přijímačky nanečisto probíhají?

Po zakoupení kurzu či předplatného si zvolíte termín, na který chcete přijít. Pokud vám termín nevyhovuje, není problém si ho z pohodlí domova změnit – odhlásit se z termínu můžete až do 8:00 hod. daného dne. Poté už se jen stačí přijít, mít s sebou psací a rýsovací potřeby a přijímačkový den nanečisto může začít.

01. Přesná simulace přijímací zkoušky

Tomáš si každý víkend vyzkouší přijímací den nanečisto, aby ho v dubnu nic nepřekvapilo. Zvykne si na prostředí cizí školy plné ostatních deváťáků, proces zadávání testů (batohy musí být v rohu učebny, veškerá elektronika je zakázaná, povolené je pouze použití psacích a rýsovacích potřeb a průhledné lahve s vodou) i vyplňování záznamového archu. Naše testy formátem i skladbou přesně odpovídají testům od CERMATu, takže je Tomova příprava maximálně efektivní a Tom se rychle zlepšuje.

Zajímá vás, jak přesně vypadají všechny testové materiály, které žáci na místě dostanou?

Zobrazit ukázkové materiály

02. Přehled výsledků a nabitá osobní zóna

Ještě během výuky dostane Tomáš své dva opravené záznamové archy, které hodnotíme a bodujeme přesně dle pravidel CERMATu (více o CERMATovském bodování najdete zde). Tomáš tak už ví, že si na arch musí dávat pozor – křížkovat správně, hlídat si číslování otázek, obtahovat rýsování propiskou a nepsat mimo vyznačená políčka – nebo přijde klidně o všechny body. Když od nás Tomáš odchází, má v batohu testová zadání, opravené archy a testové klíče a v břiše naší svačinku. Na mobilu má v osobní zóně své výsledky a vidí, jak si v porovnání s ostatními stojí, celkově i z jednotlivých předmětů. Kromě toho má Tom osobní zónu nabit

Tomáš se u nás zbavil stresu, seznámil se s formátem zkoušky, doplnil si znalosti, zjistil, jak si stojí v porovnání s ostatními a při ostrých přijímačkách ho nic nezaskočí.

Naše interaktivní osobní zóna obsahuje kromě přehledu výsledků i spoustu materiálů, které vám pomohou s domací přípravou. Materiály pro vás neustále aktualizujeme.

Jak vypadá osobní zóna?

03. Výuka se zkušenými učiteli

Paní učitelka Katka, zkušená a aprobovaná pedagožka, bude dnes Tomovi a ostatním vysvětlovat test z matematiky. Zatímco organizátoři Tomův záznamový arch opravovují a bodují, Katka s žáky 60 minut test prochází a vysvětluje správný postup řešení úloh. Třídě také rozdá podrobný klíč s postupem řešení, aby mohl Tom na správný postup kouknout i doma. Než výuka skončí, Tom dostane svůj opravený a obodovaný záznamový arch a může se Katky na cokoli doptat – klidně i soukromě po skončení hodiny, pokud se stydí. Kromě Katky dneska potká Tomáš i paní učitelku Martinu, která s ním úplně stejně projde test z češkého jazyka. Pššššt! Mnoho našich učitelů má zkušenost s opravováním přímo pro CERMAT, takže jste v nejlepších rukou.

Podívejte se, jak vypadá výuka na našich přijimačkách nanečisto. Kromě řešení jednotlivých úloh se soustředíme i na strategii psaní testu.

Spustit ukázku výuky

Pokaždé získáte

Žádnou úlohu nenajdete v našich testech dvakrát. Testy jsou originální a aktualizujeme je každý rok, přesně odpovídají těm od CERMATu.

Vše připravujeme do nejmenšího detailu, aby naše simulace byla přesně jako ostré přijimačky.

Vždy s magisterským vzděláním, aprobací na daný předmět a praxí, často i přímo z CERMATu. Délka výuky je 60 min pro ČJ a 60 minut pro M.

Při příchodu i každou přestávku na děti čeká malá svačinka dle vlastního výběru, čerstvé ovoce, zelenina a pitná voda.

Opravený záznamový arch dostane zpět již při výuce, ať se můžete doptat vyučujícího. On-line souhrnné výsledky v osobní zóně máte již při odchodu domů.

Ve své zóně najdete kromě přehledu výsledků i spoustu interaktivních materiálů pro žáky i jejich rodiče, díky kterým budete ještě lépe připraveni.

Rádi přizpůsobíme podmínky zkoušky dětem s SPU a každé vaší žádosti se snažíme maximálně vyhovět.

Rádi Vám poradíme s čímkoli na Vaší cestě na vysněnou střední školu. Můžete nám zavolat (od pondělí do pátku a o víkendech během konání Přijímaček nanečisto), napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Garantujeme vám, že s námi budete spokojeni. Pokud Vás zklameme, vrátíme Vám peníze.

Jak se přihlásit?

V e-shopu si vyberete, kolikrát si chcete Přijímačky nanečisto vyzkoušet.

Předplatné funguje jako forma kreditů, termíny si volíte online sami. Např.: s předplatném 3 sady ČJ+M můžete přijít jednou v listopadu, v lednu a v březnu. Při zakoupení předplatného navíc získáváte záruku vrácení peněz, pokud nebudete 100% spokojeni (více o záruce najdete zde).

Po zakoupení Vám přijdou přihlašovací údaje do osobní zóny vyberete termín/y, na který/é chcete přijít. Termíny je možné libovolně měnit až do dne konání Přijímaček nanečisto (nejpozději do 8:00 hodin).

Každou sobotu a některé neděle dopoledne (nejčastěji od 9:00 do 13:45, v případě zvýšení kapacit i od 10:00 do 14:45), termíny si vybíráte a měníte dle potřeby ve své osobní zóně.

Přehled všech termínů a jejich obsazenosti najdete zde.

Pokyny k rezervaci termínu k již zakoupené Sadě ČJ+M a předplatným najdete ve své osobní zóně.

V prostorách moderní Střední školy gastronomické a hotelové, Vrbova 1233/34, Praha 4-Braník, 147 00. Škola je dobře dostupná z metra B a C, v okolí školy je parkování zdarma.

Stačí Vám psací a rýsovací potřeby (pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr), vše ostatní u nás dostanete. Rýsovací potřeby u nás případně za vratnou zálohu 50 Kč i zapůjčujeme.


Přejít do e-shopu
prijat DSC_9243