Jak u nás přijímačky nanečisto probíhají?

Po zakoupení kurzu či předplatného si zvolíte termín, na který chcete přijít. Pokud vám termín nevyhovuje, není problém si ho z pohodlí domova změnit. Změnu termínu můžete udělat až do čtvrtka 12:00 hod. před daným víkendem konání kurzu. Poté už jen stačí přijít, mít s sebou psací a rýsovací potřeby a přijímačkový den nanečisto může začít.

01. Přesná simulace přijímací zkoušky

Tomáš si každý víkend vyzkouší přijímací den nanečisto, aby ho v dubnu nic nepřekvapilo. Zvykne si na prostředí cizí školy plné ostatních deváťáků, proces zadávání testů (batohy musí být v rohu učebny, veškerá elektronika je zakázaná; s sebou vezměte jen  psací a rýsovací potřeby a případně průhlednou lahev s vodou – svačinka je u nás zdarma) a naučí se vyplňovat záznamový arch. Naše testy formátem i skladbou přesně odpovídají testům od CERMATu, takže je Tomova příprava maximálně efektivní a Tom se rychle zlepšuje.

Zajímá vás, jak přesně vypadají všechny testové materiály, které žáci na místě dostanou?

Zobrazit ukázkové materiály

02. Přehled výsledků a nabitá osobní zóna

Ještě během výuky dostane Tomáš své dva opravené záznamové archy, které hodnotíme a bodujeme přesně podle pravidel CERMAT (více o bodování CERMAT najdete zde). Tomáš tak už ví, že si na arch musí dávat pozor – křížkovat správně, hlídat si číslování otázek, obtahovat rýsování propiskou a nepsat mimo vyznačená políčka – jinak by mohl přijít o všechny body! Když od nás Tomáš odchází, má v batohu testová zadání, opravené archy a testové klíče a v břiše naši svačinku. Na mobilu má v osobní zóně své výsledky a vidí, jak si v porovnání s ostatními stojí, celkově i v jednotlivých předmětech. Kromě toho má Tom osobní zónu nabitou spoustou interaktivních materiálů, které mu pomohou s další přípravou.

Tomáš se u nás zbavil stresu, seznámil se s formátem zkoušky, doplnil si znalosti, zjistil, jak si stojí v porovnání s ostatními, a při ostrých přijímačkách ho nic nezaskočí.

Naše interaktivní osobní zóna obsahuje kromě přehledu výsledků i spoustu materiálů, které vám pomohou s domácí přípravou. Materiály pro vás neustále aktualizujeme.

Jak vypadá osobní zóna?

03. Výuka se zkušenými učiteli

Paní učitelka Katka, zkušená a aprobovaná pedagožka, bude dnes Tomovi a ostatním vysvětlovat test z matematiky. Zatímco organizátoři Tomův záznamový arch opravují a bodují, Katka s žáky 60 minut test prochází a vysvětluje správné řešení úloh. Třídě také rozdá podrobný klíč s postupem řešení, aby na něj mohl Tom kouknout i doma. Než výuka skončí, Tom dostane svůj opravený a obodovaný záznamový arch a může se Katky na cokoli doptat – pokud se stydí, klidně i soukromě po skončení hodiny. Kromě Katky dneska potká Tomáš i paní učitelku Martinu, která s ním úplně stejně projde test z českého jazyka. Pššššt! Mnoho našich učitelů má zkušenost s opravováním přímo pro CERMAT, takže jste v nejlepších rukou.

Podívejte se, jak vypadá výuka na našich přijímačkách nanečisto. Kromě řešení jednotlivých úloh se soustředíme i na strategii psaní testu.

Spustit ukázku výuky

Pokaždé získáte

Žádnou úlohu nenajdete v našich testech dvakrát. Testy jsou originální a aktualizujeme je každý rok, přesně odpovídají těm od CERMATu.

Vše připravujeme do nejmenšího detailu, aby naše simulace byla přesně jako ostré přijímačky.

Vždy s magisterským vzděláním, aprobací na daný předmět a praxí, často i přímo z CERMATu. Délka výuky je 60 min pro ČJ a 60 minut pro M.

Při příchodu i každou přestávku čeká na děti malá svačinka podle jejich vlastního výběru, čerstvé ovoce, zelenina a pitná voda.

Opravený záznamový arch dostane zpět již při výuce, ať se můžete doptat vyučujícího. On-line souhrnné výsledky v osobní zóně máte dostupné již při odchodu domů.

Ve své zóně najdete kromě přehledu výsledků i spoustu interaktivních materiálů, díky kterým budete ještě lépe připraveni.

Rádi přizpůsobíme podmínky zkoušky dětem s SPU a každé vaší žádosti se snažíme maximálně vyhovět.

Rádi vám poradíme s čímkoli na vaší cestě na vysněnou střední školu. Můžete nám zavolat (od pondělí do pátku a o víkendech během konání Přijímaček nanečisto), napsat nám e-mail nebo zprávu na Facebooku.

Garantujeme vám, že s námi budete spokojeni. Pokud vás zklameme, vrátíme vám peníze.

Jak se přihlásit?

e-shopu si vyberete, kolikrát si chcete Přijímačky nanečisto vyzkoušet.

Předplatné funguje jako forma kreditů, např.: s předplatným „3 termíny“ můžete přijít jednou v listopadu, v lednu a v březnu. Při zakoupení předplatného navíc získáváte záruku vrácení peněz, pokud nebudete 100% spokojeni (více o záruce najdete zde).

Termíny si volíte již při nákupu sami, případně volbu a změny termínů provádíte až ve své osobní zóně, do které vám po nákupu přijdou přihlašovací údaje.  Změnit termín můžete až do 12:00 hodin ve čtvrtek před víkendem, kdy se kurz koná.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím doma. Nemějte strach, nic vám nepropadne, i když se omluvíte opravdu na poslední chvíli. Dejte nám vědět a slibujeme, že pokud se jedná o nepřítomnost ze zdravotních či vážných rodinných důvodů, vždy se domluvíme k vaší spokojenosti. Zdraví nás všech je vždy na prvním místě! 

Každou sobotu a některé neděle dopoledne (nejčastěji od 9:00 do 13:45, v případě zvýšení kapacit i od 10:00 do 14:45), termíny si vybíráte a měníte dle potřeby ve své osobní zóně.

Přehled všech termínů a jejich obsazenosti najdete zde.

Pokyny k rezervaci termínu k již zakoupené Sadě ČJ+M a předplatnému najdete ve své osobní zóně.

V prostorách moderní Střední školy gastronomické a hotelové, Vrbova 1233/34, Praha 4-Braník, 147 00. Škola je dobře dostupná z metra B a C, v okolí školy je parkování zdarma.

Stačí Vám psací a rýsovací potřeby (pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr), vše ostatní u nás dostanete. Rýsovací potřeby případně za vratnou zálohu 50 Kč i zapůjčujeme.


Rezervovat

prijat DSC_9243


Zpracovávám objednávku