Doučování na přijímačky – zamakejte v cílové rovince

Datum vytvoření: 18. 03. 2022
Poslední aktualizace: 09. 01. 2023
Doba čtení: 2 minuty

Jednotná přijímací zkouška na střední školu se kvapem blíží. Už 12. a 13. dubna deváťáci píší testy z dílny Cermatu z matematiky a českého jazyka. Pokud jste s přípravou zatím otáleli nebo nevíte, co v tuto chvíli nejlepšího pro svého deváťáka udělat, jsme tu právě pro vás!

Příprava na zkoušku s To dáš! Přijímačkami nanečisto

S přijímacími zkouškami máme více než pětiletou zkušenost a nejednoho žáka jsme k jednotné zkoušce připravili. Výborných výsledků u zkoušek dosahujeme tím, že připravujeme věrnou simulaci ostrého přijímačkového dne – tedy nastavením podmínek, které na vás čekají i u zkoušek. Žáci si napíší testy z matematiky a češtiny a následně je naši zkušení učitelé testem provedou a doučí je látku obsaženou v testu. Důraz klademe na testovou strategii, která je k úspěšnému vykonání zkoušky naprosto klíčová. V rámci našich večerních webinářů, které jsou pro žáky zcela zdarma, ukazujeme žákům námi vyzkoušené metody a rádi individuálně poradíme studentům s jejich taktikou. Ani rodiče nenecháváme na vážkách – připravené máme také přednášky pro rodiče, kde řešíme především administrativu a radíme s podáním přihlášky, odvoláním a jinými nezbytnostmi.

Příprava na zkoušku

Jako nejefektivnější forma doučování se nám osvědčila příprava na přímo tu jednotnou zkoušku, kterou budou deváťáci konat. Žáci tak nejsou přehlceni množstvím úloh a příkladů, které se v přijímačkách nevyskytují. Nejlepším způsobem je právě přesná simulace ostré zkoušky, která žáky naviguje Cermat testy. Takovéto simulace probíhají každý víkend, studenti mají možnost přidat se k nám jak distančně, tak prezenčně u nás na škole v Braníku.

deváťák doučující se na jednotnou přijímací zkoušku

Největším strašákem žáků jsou typové úlohy v testu z matematiky. Není důvod k panice, pokud se vám zrovna ve slovních úlohách nedaří, rádi je s vámi projdeme a mezery si doplníme. Nejefektivnějším doučováním matematiky je pravidelné procvičování příkladů a pochopení látky. Zkuste každý den jednu dvě úlohy spočítat, o víkendu připojte test nanečisto a body naskáčou samy!

Jak naše výuka matematiky probíhá? Mrkněte sami!

Jak se testy vyhodnocují?

Zajímalo by vás, jak se testy vyhodnocují? Test z českého jazyka většinově vyhodnocuje stroj. Na rozdíl od hodné paní učitelky je k nesprávným odpovědím nemilosrdný a špatně vyplněná políčka automaticky znamenají body dolů. U otevřených úloh (tedy ve většině testu z matematiky a části z českého jazyka) dopomůže lidský faktor. Proškolený pracovník Cermatu testy opraví a přidělí body. Stejným způsobem letos opravujeme i testy, které si u nás napíšete. Používáme stejný speciální software pro vyhodnocování testů, jako používá CERMAT. Za pomoci speciálního skeneru a programu vyhodnotíme záznamové archy, výsledky pak okamžitě propíší do osobní zóny. V té vidí jednak svůj bodový výsledek, ale také vyhodnocení každé jednotlivé úlohy. Na základě těchto dat je pak možné zaměřit svou přípravu na ty úlohy, se kterými student bojuje a doučování zaměřit na ně!

Cílová rovinka už je na dosah a příprava na jednotnou přijímací zkoušku pro mnohé žáky vrcholí. Potřebujete své bodové skóre ještě vylepšit? Nebojte, společně to dáme!

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

Koupit Přijímačky nanečisto

Zobrazit další recenzeZpracovávám objednávku