Doučování na přijímačky – CERMAT matematika a CERMAT český jazyk

Připravte se na přijímací zkoušky pomocí 100% simulace testů a následného doučování (60 minut z matematiky a 60 minut z ČJ).

To dáš! Přijímačky nanečisto již 5 let doučují žáky 9. tříd na přijímací zkoušky na střední školy
a čtyřletá gymnázia – a to jak prezenčně, tak distančně (online). Doučování a přijímací zkouška nanečisto probíhají každý víkend (od listopadu až do dubna) prezenčně v Praze či distančně odkudkoliv. Přidat se můžete kdykoliv, každý víkend na vás čeká jiné testové zadání, vždy však přesně dle formátu Cermat.

Naše doučování matematiky a českého jazyka na přijímačky je důkladně propracované a velký důraz klademe na testovou strategii. Díky tomu jsme již pomohli k přijetí na vysněnou školu více než 18 000 spokojeným deváťákům a deváťačkám. S námi neriskujete – naši žáci mají 96% úspěšnost u ostrých přijímacích zkoušek! S námi přijímací testy z matematiky i přijímačky z češtiny prostě dáte!

Rodiče slaví dceřino přijetí na sš.

96 % našich žáků bylo přijato alespoň na jednu ze dvou škol, kam podalo přihlášku. 70 % žáků pak bylo přijato na obě školy!

Co říkají rodiče

„Konečně perfektní doučování; reálný čas, srovnání se spoluúčastníky, rozbor testů – vše velmi dobře zvládnuté, hodně to pomohlo u ostrých přijímaček. Zejména přijímací testy z matematiky dcera zvládla naprosto bravurně, zezačátku pro ni totiž byla matematika noční můrou. Naučila se práci se zadáním, časem i stresem a díky tomu dosáhla úspěchu a výborného umístění na obou gymnáziích) – M 40b/Čj 43b.“

Lucie H.
(maminka žáka 9. třídy z minulého školního roku – účastníka našeho doučování To dáš! Přijímačky nanečisto)

Více recenzí rodičů

Více o přijímačkách nanečisto

Ukázka doučování matematiky a českého jazyka

Pro lepší představu, jak u nás doučování matematiky a českého jazyka probíhá, jsme natočili krátké video.

Od To dáš! víme, kolik bodů potřebujeme pro přijetí na svoji vysněnou školu a vím, jak body získám.

Už žádné drahé a nudné učebnice, žádné nejisté rodičovské doučování po večerech. S klidem víme, že je o přípravu kompletně postaráno.

Na přednášce pro rodiče jsme se dozvěděli vše důležité, co musíme jako rodiče tento rok vědět. Dění okolo zkoušek sleduje To dáš! za nás.

Dívka vyplňuje test.

Mám pevné místo pro přípravu v kalendáři. To dáš! mi nedovolí se na učení vykašlat, všichni jsou na mě milí a podporují mě.

Vím, jak zvládnout stres a rozvrhnout si čas. Získané sebevědomí, testová strategie i schopnost plánovat si učení se mi bude hodit i nadále – třeba u maturity!

Víme, co děláme a na vaši vysněnou školu vás dostaneme.

Koupit Přijímačky nanečisto

  • 6.11. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno
  • 13.11. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno
  • 20.11. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno
  • 27.11. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno
  • 4.12. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno
  • 11.12. (Neděle) 08:55 - 13:15 Volno

Konkrétní den přípravné zkoušky si můžete vždy
zvolit v rámci své osobní zóny po dokončení nákupu.

Zobrazit všechny termíny Koupit Přijímačky nanečisto

Při nákupu v e-shopu si sami vybíráte termíny i formy účasti, které vám vyhovují. Každý víkend se píší jiné originální testy. Přijímačkový den můžete absolvovat v prezenční formě, kombinovaně (testy ve škole, videorozbor doma) či plně distančně.

Kluk vyplňuje test.

Napíšete si testy z českého jazyka a z matematiky za stejných podmínek jako u „ostré“ zkoušky. Celým procesem vás provede náš živý průvodce, který vám kromě zadání testů a pravidel zkoušky předá i naši unikátní strategii efektivního řešení testu. Navíc obratem zodpoví jakékoli dotazy. Myslíme na všechno – u distanční varianty máte přesnou časomíru a autentický šum třídy.

Zkušení a přátelští učitelé vysvětlí správný postup řešení, prozradí, jak různé druhy úloh řešit a zodpoví všechny dotazy. Na každý předmět je 60 minut. Vybírat můžete mezi prezenční výukou ve škole či videorozborem na doma, ke kterému se můžete kdykoli vrátit. V osobní zóně se navíc můžete podívat, kolik bodů jste z jednotlivých přijímačkových dní nanečisto dostali a sledovat tak svoje zlepšování.

Na konci přijímačkového dne máte všechny testové materiály k dispozici – opravené záznamové archy, testová zadání a klíče se správým postupem řešení.

V on-line osobní zóně máte přehled svých výsledků, porovnání s ostatními účastníky i bodové hranice jednotlivých škol.

Graf zobrazující body z testu z matematiky.

Kromě nákupu 1 termínu nabízíme také zvýhodněné balíčky
s více termíny. Ze zkušenosti víme, že po 5 testech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

1 účast

730 Kč

730 Kč za 1 účast

5 účastí

3 250 Kč

650 Kč za 1 účast

10 účastí

5 800 Kč

580 Kč za 1 účast

15 účastí

8 700 Kč

580 Kč za 1 účast

Neomezeně (až 21 termínů)

9 800 Kč

sezóna 2022/2023

Kromě 100% záruky spokojenosti
máte i plnou flexibilitu.

Koupit Přijímačky nanečisto

Po zakoupení můžete v rámci našeho předplatného termíny i formu přípravy libovolně měnit. Kromě prezenční nabízíme i distanční či kombinované
Přijímačky nanečisto.

Můžete tedy přijít několikrát k nám do školy na Praze 4 a vyzkoušet si atmosféru zkoušky přímo ve třídě.

Zkuste doučovaní formou Přijímaček nanečisto!

Jedinečná simulace, vysvětlení postupu řešení od přátelských učitelů a okamžitá zpětná vazba,

Koupit Přijímačky nanečistoZpracovávám objednávku