DIPSY doložení povinné školní docházky

Datum vytvoření: 05. 02. 2024
Poslední aktualizace: 22. 02. 2024
Doba čtení: 2 minuty

Nejčastější otázka po spuštění systému DIPSY. Jak mám doložit povinnou školní docházku? Známe odpověď...

Doložení povinné školní docházky DIPSY je pro mnohé z vás matoucí. U všech oborů je tato příloha zakliknutá jako povinná k doložení. Víme, co dělat.

1. Doložení povinné školní docházky DIPSY

I přesto, že je příloha Doklad o splnění povinné školní docházky v DIPSY u všech oborů zakliknutá jako povinná, dokládat ji nemusíte a přihláška se podává bez ní. Deváťáci pochopitelně ještě povinnou školní docházku ukončenou nemají. Budete to potvrzovat střední škole, kam budete nastupovat, až před 1. 9. 2024. Přihlášku lze tedy nyní do 20. února odeslat bez této přílohy.

2. DIPSY: jaké přílohy mám přiložit k přihlášce?

Každá škola pro každý svůj obor vzdělání může požadovat různé druhy příloh k přihlášce. To, jaké přílohy pro který konkrétní obor budete muset přiložit, se dozvíte přímo v DIPSY u konkrétního oboru. Kritéria přijímacího řízení lze u každého oboru stáhnout v DIPSY jako pdf. Školy mají také podmínky a kritéria přijímacího řízení zveřejněná na svých webových stránkách.

Poslední volná místa na přípravě na přijímačky 2024

Ještě není pozdě začít!

Za uplynulé víkendy jsme u žáků viděli zlepšení až o 30 bodů z 1 předmětu!

Loni u přijímaček uspělo 96 % našich absolventů*, celkem jsme pomohli již více než 23 000 spokojeným deváťákům a deváťačkám** a pomůžeme i tobě! ✅

100% simulace přijímací zkoušky – jak prezenčně, tak on-line (distančně). Každý víkend až do dubna. 

Místa se rychle plní.

Více o přípravě na přijímačky Koupit Přijímačky nanečisto

doložení povinné školní docházky DIPSY

*Zdroj úspěšnosti: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.Zpracovávám objednávku

👉 Do ostré zkoušky zbývá: dní, hodin, minut a sekund. Ještě to stíháte. Ještě stihnete projít i všechny typové úlohy. Připravujte se s námi každý víkend. Každý týden nové testy.

Začít s přípravou
Zavřít