Pro koho jsou Přijímačky nanečisto určeny a kdo na ně může přijít?

To dáš! Přijímačky nanečisto jsou primárně určeny pro všechny deváťáky na základní škole. Vzhledem k jednotné přijímací zkoušce od CERMATu nezáleží na tom, kam se chcete dál vydat a na jakou střední školu (zakončenou maturitou) se hlásíte. Naše přijímačky jsou určené úplně všem! A když říkáme všem, myslíme i mladší žáky, kteří si chtějí otestovat své znalosti, aby věděli, co je v budoucnu čeká.


Kdo jsou naši učitelé?

V týmu jsou milí, přátelští a velmi zkušení učitelé, kteří mají bohatou zkušenost nejen s výukou, ale i s tvorbou testových zadání. Sami mimo normální školní výuku doučují nebo tvoří vlastní učební materiály.

Vědí, co CERMATovský formát testu obnáší a co je pro jeho úspěšné napsání důležité. Rádi Vám všechno vysvětlí a názorně ukážou, takže látku opravdu pochopíte. Kromě toho Vám všichni poradí, jak postupovat přímo při psaní testu – na co si dát pozor, jak si rozvrhnout čas, jak poznat chytáky a neudělat zbytečné chyby. Lepším lidem se svěřit nemůžete!

cermat přijímací zkoušky nanečisto

V čem přesně mi mají Přijímačky nanečisto pomoci?

Nabízíme jedinečnou možnost zkusit si takový “přijímačkový” den nanečisto. Klidně i několikrát za sebou. Kromě ověření svých znalostí a získání nových informací se naučíte lépe zvládat stres, pracovat pod časovým tlakem a můžete si i porovnat výsledky s ostatními. Uvidíte, že když se budete průběžně připravovat, během roku se zlepšíte a v dubnu to dáte!


Slouží Přijímačky nanečisto i jako příprava i na školní část přijímacích zkoušek?

Příjímací zkoušky na některé školy se skládají ze 2 částí – jednotné zkoušky z ČJ a matematiky připravované CERMATem a školní části zkoušky (někdy také označována jako profilová), kterou si každá škola vytváří sama. U nás si vyzkoušíte tu jednotnou část přijímacího řízení se všemi náležitostmi. Když budete látku pravidelně procvičovat, znalosti jistě zúročíte i u školní části zkoušky. Dá se tak říci, že Přijímačky nanečisto jsou vhodnou přípravou i pro školní část přijímaček.

Nezapomeňte ale na to, že zdaleka ne každá škola školní část přijímací zkoušky má. Často tvoří jednotná zkouška z ČJ a matematiky od CERMATu celé výběrové řízení.

U škol, kde jsou vyžadovány přijímací zkoušky dvě – jednotná i školní, je ze zákona jednotné části přidělena minimálně 60% váha v rámci celého přijímacího řízení, takže je určitě vhodné tuto jednotnou zkoušku připravovanou CERMATem nepodcenit!


Jsou Vaše testy opravdu takové, jaké budou přijímačky?

Testy od nás jsou sestavovány učiteli, kteří mají mnohaletou zkušenost a vědí, co se může u zkoušek objevit. Testy se zpracovávají na základě modelových příkladů, které v minulosti u přijímaček byly.

Test si napíšete ve skutečném časovém limitu, zadání bude formátováno stejně, pro zápis správných odpovědí budete používat záznamový arch, se kterým se musíte naučit pracovat. Test Vám opravíme podle požadavků CERMATu a výsledky dostanete se stejnou bodovou přesností, jako tomu je při skutečných přijímacích zkouškách.

U nás si nechodíte jen otestovat znalosti na kus papíru, ale vyzkoušet opravdový test, který Vás v dubnu čeká!

Zde k porovnání náš a CERMATovský záznamový arch:


Kdy a jak dostanu výsledky svého testu?

Téměř hned! Po odevzdání testu Vás čeká výklad od učitele, který vysvětlí správné řešení úloh. Na konci hodiny dostanete svůj opravený záznamový arch a současně výsledky testu i se správným řešením, které si pak můžete vzít domů. V době, kdy ve třídě bude probíhat výklad, my uděláme vše, co bude v našich silách, abyste měli svůj test opravený co nejrychleji. Už při odchodu víte, kolik bodů z obou předmětů jste získali.

Už brzy po skončení termínu uvidíte své výsledky a hlavně i celkový žebříček umístění ve své osobní zóně – jednoduše a z pohodlí domova.


Co když budu mít on-line zaplaceno a nebudu moci přijít?

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete na termín dorazit, můžete se snadno ve své osobní zóně přeregistrovat, a to až do 8:00 ráno v danou sobotu.

Berte však prosím na vědomí, že se nelze přeregistrovat na již zaplněné termíny. Současně prosím akceptujte, že pokud se nepřeregistrujete včas a na termín, kam jste přihlášeni, nedorazíte, tento termín propadne. Rovněž nelze přijmout omluvu na termín, který již začal. Děkujeme za pochopení.

V urgentních případech jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince – 736 276 133 nebo na e-mailu studenti@to-das.cz


Mohu chodit pouze na jeden z předmětů?

Nabízíme pouze možnost testové sady, tedy dvou testů v jeden den. Je totiž důležité se naučit zvládat celý přijímačkový den a naučit se déle se soustředit a chytře rozvrhnout síly. Známe spoustu smutných příkladů, kde premianti z češtiny/matematiky u přijímaček vybouchli, protože už byli unavení a nebyli zvyklí na dva náročné testy po sobě. Věříme, že tato naše politika je v zájmu všech deváťáků, kteří se tak v dubnu nenechají zaskočit.


Kdy přesně se Přijímačky nanečisto konají?

Každou sobotu (kromě státních svátků) od 3. listopadu až do dubnových přijímacích zkoušek.

 

Na stránce termíny můžete vidět přehled všech zatím vypsaných termínů pro školní rok 2018/19 včetně jejich obsazenosti. V březnu a dubnu předpokládáme, že ještě vypíšeme další termíny.


Mohu Přijímačky nanečisto darovat?

No jasně! V našem e-shopu si vyberte produkt, který chcete věnovat, a v sekci Ke stažení si pak můžete stáhnout a vytisknout dárkový poukaz a napsat na něj přihlašovací údaje do osobní zóny, kde se obdarovaný již sám zaregistruje na termín, na který chce.

Tip: U nákupu každé sady musíte v e-shopu vybrat termín, kdy chcete přijít. Termín ale pak lze v osobní zóně změnit, takže pokud chcete „trvanlivý dárek“, vyberte náš poslední termín a obdarovaný se pak může sám přeregistrovat na kterýkoli dřívější termín.


Napsat nám můžete také prostřednictvím zprávy na našem Facebooku. Jednoduše klikněte na tlačítko, které Vás přesměruje na naši Facebookovou stránku, kde vpravo nahoře uvidíte modré tlačítko “poslat zprávu”. Odpovíme Vám hned, co to někomu z našeho týmu blikne!


Kontaktuje nás!

Není Vám něco jasné? Můžeme s něčím pomoci? Jsme tu pro Vás!
Pokud preferujete být kontaktování přes telefon, tak prosím připojte i své telefonní číslo.

Přihlásit se nyní!