Aktuality – To dáš! Přijímačky nanečisto

Vážení rodiče, milí deváťáci, 

pro tuto chvíli zatím NENÍ OMEZEN PROVOZ Přijímaček nanečisto. Naše příprava začíná 7. listopadu, současná vládní opatření spolu s nouzovým stavem končí k 2. listopadu.

Současnou nemilou situaci samozřejmě sledujeme. Na těchto stránkách najdete vždy aktuální informace k průběhu Přijímaček nanečisto. 

I nadále platí, že naše termíny s fyzickou účastí probíhají ve skupinkách maximálně 16 žáků, žáci sedí sami v lavici, s dostatečnými rozestupy a po každé skupince je prostor dezinfikovaný ozónem. Naše PN jsou bezpečnější než docházka na ZŠ – to je naše hlavní priorita.

V případě, že bychom museli přejít na distanční přípravu, nemějte strach. Distanční přípravu máme od jara připravenou a prošlo jí přes 1 800 spokojených žáků. Od té doby jsme na ní ještě usilovně pracovali a je nyní vylepšená, přehlednější, obsáhlejší, lepší. Nezahltíme vás další náloží materiálů, kterými se máte sami prokousat. Připravíme Vás krok po kroku, samozřejmě distanční kurzy proaktivně a v reálném čase povedeme. Opravdu se (zejména v tuto fázi školního roku) jedná o dostatečnou alternativu. 

Příprava dle Vašeho přání – v případě, že poběží fyzické termíny PN, souběžně vždy nabídneme i plnohodnotnou distanční verzi zkouškového dne. O nic tedy nepřijdete – ať jste v karanténě, nemocní nebo pokud jednoduše nebudete mít dobrý pocit z fyzické účasti.

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám nebo nám zavolejte. 

Opatrujte se a brzy ve zdraví na viděnou!

Tým PN

Aktuální k:

Vytvořeno na základě noční tiskové konference vlády ČR dne 12. 10. 2020

Zpracovávám objednávku